• NL
  • FR
BoleroPowered by KBC
menu

Orderdesk: 02 303 33 00

Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Analyse en InzichtAnalyse en Inzicht
  • PlatformenPlatformen
    • Bolero
    • Mobile
  • Markten en ProductenAanbod
    • Markten
    • Producten
  • Events en OpleidingenEvents
    • Opleidingen
  • AcademyAcademy
    • Producten
    • Platformen
    • Strategie & Analyse
  • TarievenTarieven
  • SupportSupport
    • Documentcenter
    • Veelgestelde vragen
    • Lexicon
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Bolero blog

  • Topic

  • Topic

  • Meest verhandelde ETF's van 2024

  • De wereld van ETF's

  • Bolero Live

  • Onze analisten

  • Beursboeken in de kijker

Als belegger wilt u niets missen van het financiële nieuws en de beursactualiteit. In deze blog volgt u elke dag van dichtbij op wat er reilt en zeilt op de financiële markten en krijgt u meteen de nodige duiding. 

Bijdragen

Deze blog komt tot stand dankzij bijdragen van de analisten van KBC Asset Management, KBC Securities, KBC Market Research en de economen, contentmanagers van Bolero en aandelenstrategen van KBC Groep:

Allison Mandra, Andrea Gabellone, Benjamin Wolff, Bérangère Bivort, Bernard Keppenne, Cora Vandamme, Dieter Guffens, Dirk Thiels, Ellen Van Tongelen, Guy Sips, Hans Dewachter, Jacob Mekhael, Jo Elsocht, Johan Van Gompel, Joren De Mesmaeker, Joris Franck, Kurt Ruts, Kristof Samoy, Laurent Convent, Lieven Noppe,
Livio Luyten, Lynn Hautekeete, Mathias Janssens, Mathias Van der Jeugt, Marion Geubel, Michiel Declercq, Peter Wuyts, Philippe Delfosse, Siegfried Top, Thibault Leneeuw, Thomas Couvreur, Thomas Vranken, Tom Noyens, Tom Simonts, Wim Hoste en Wim Lewi.

Disclaimer

Deze publicatie van KBC Bank N.V. (Bolero) wordt uitsluitend ter informatie verstrekt en is niet bedoeld als een specifiek en persoonlijk beleggingsadvies, een aanbieding of een uitnodiging tot een aanbieding, om de hierin vermelde financiële producten te kopen of te verkopen, noch onafhankelijk onderzoek op beleggingsgebied.

De dienstverlening die Bolero verschaft, is niet op beleggingsadvies gebaseerd. Bolero is het orderuitvoeringsplatform van KBC Bank N.V. waarmee transacties in ‘niet-complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) doorgaan op basis van ‘loutere uitvoering’ (“execution only”). Bolero voert geen ‘passendheidstoetsing’ uit bij transacties in niet-complexe financiële producten. De belegger die van deze dienstverlening gebruik maakt, beschikt dus niet over de bescherming van de toepasselijke gedragsregels. Transacties in ‘complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) kunnen pas uitgevoerd worden na een succesvolle passendheidstoetsing.  Transacties via Bolero gebeuren altijd op initiatief van de belegger. 

Bij het uitvoeren en/of doorgeven van transacties van beleggers houdt Bolero geen rekening met de daarmee verband houdende fiscale, juridische of boekhoudkundige aspecten van deze transacties, verstrekt zij geen advies met betrekking tot dergelijke aspecten en kan zij daarvoor derhalve niet aansprakelijk worden gesteld.

Beleggen in financiële producten houdt  risico’s in. Beleggers moeten in staat zijn om het economische risico van een belegging te dragen en het belegde kapitaal geheel of gedeeltelijk te verliezen.

Copyright © KBC Bank NV/Bolero. Alle rechten voorbehouden. Deze informatie mag op geen enkele manier gepubliceerd, herschreven of heruitgegeven worden in eender welke vorm.

Deze blog bevat publicaties van KBC Securities NV (https://research.kbcsecurities.com/portal/portal.html#!/disclosures), KBC Asset Management NV (https://www.kbc.be/particulieren/nl/juridische-info/documentatie-beleggen.html#aandelen) en KBC Economics (https://www.kbc.com/nl/economics.html). Voor de externe bronnen raadpleegt Bolero verschillende nieuwssites. De bijdragen worden geselecteerd op basis van recente, concrete gebeurtenissen en publicaties. De redactie wordt verzorgd door Tom Simonts (KBC Securities) en door Jo Elsocht, Joren De Mesmaeker, Jens Meersman, Ellen Van Tongelen en Philippe Delfosse (marketing team Bolero, KBC Bank NV). KBC Bank staat onder toezicht van de FSMA.

di. 27 aug 2024

9:15

Beursnieuws België en Nederland

Deel deze pagina:

  • Tweet
  • Share
  • Share
Benelux-nieuws

Groei in beide divisies van Greenyard

  • De verwerker van fruit en groenten zag in het eerste kwartaal van het gebroken boekjaar een aanhoudende groei en dat in beide segmenten. De netto-omzet steeg met 4,4% tot 1,34 miljard euro, voornamelijk door hogere volumes (+2,8%), toegenomen serviceverkoop (+1,0%) en een lichte prijsstijging van 0,6% en dat ondanks uitdagende weersomstandigheden in heel Europa. Geen impact op de ‘Opbouwen’-aanbeveling en koersdoel van 9,5 euro bij KBC Securities.

IBA verkoopt twee Proteus One-toestellen

  • De maker van deeltjesversnellers ondertekende een intentieverklaring voor twee P1-oplossingen met de universiteit van Pennsylvania Health Systems, een vaste klant van IBA. De twee systemen zullen naast elkaar worden geïnstalleerd en worden geleverd met een servicecontract voor exploitatie en onderhoud. De behandeling van de patiënten wordt verwacht in 2027. Er zijn geen financiële details bekendgemaakt, maar KBC Securities weet dat de traditionele contractprijs voor een P1 inclusief diensten tussen 40 en 50 miljoen euro ligt. Geen impact op de “Kopen”-aanbeveling en koersdoel van 16 euro.

Groeiend klantenbestand bij Unified Post dat verlieslatend blijft

  • De administratieve en financiële dienstverlener met cloudoplossingen zag zijn klantenbestand aangroeien tot 1,3 miljoen in de eerste zes maanden van het jaar. Het management gaat uit van een groei van de omzet uit digitale diensten in 2024 van bijna 11 procent en wil tegen eind 2025 break-even draaien met de vrijekasstroom. De vooruitzichten voor het lopende boekjaar werd herbevestigd. Het nettoverlies kwam uit op 24,4 miljoen euro. Het verkoopt ook zijn Nederlandse identificatie-divisie, waarmee het een van zijn belangrijkste winstmotoren verliest.

Titan Cement krijgt upgrade van credit rating door S&P

  • S&P Global Ratings heft de lange termijn credit rating verhoogd van BB naar BB+, ofwel van positieve naar stabiele vooruitzichten. Deze upgrade weerspiegelt volgens KBC Securities de sterke operationele prestaties van de groep in de afgelopen 2,5 jaar en had niet beter getimed kunnen worden, gezien de groep hiervan zal kunnen profiteren bij de lopende beursgang in de VS. KBCS herhaalt hun “Kopen”-aanbeveling met 38 euro koersdoel

Belang van wijlen Jan Callewaert bij Crescent daalde tot minder dan 1%

  • Een persbericht leert dat het belang van wijlen dhr. Jan Callewaert daalde tot minder dan 1%. Dat gebeurde via talrijke beurstransacties tussen 5 augustus 2019 en eind mei 2021, zodat de website niet langer de eerder gecommuniceerde 6,62% zal vermelden. Het percentage vrij verhandelbare aandelen stijgt nu naar 56,14%. Het advies en koersdoel blijven “under review” bij KBC Securities.

Accentis zag huuropbrengsten vorig boekjaar kelderen

  • De vastgoedgroep zag de huuropbrengsten vorig boekjaar kelderen tot 2,98 miljoen euro, terwijl negatieve aanpassingen in de waarde van het vastgoed een impact sorteerde van 1,22 miljoen euro. Dat drukte het resultaat voor belastingen van 3,23 naar 0,57 miljoen euro, zodat de nettowinst daalde van 2,6 naar 0,5 miljoen euro. De bezettingsgraad kelderde van 97,61% in juni 2023 naar 40,60%, door een afgelopen huurcontract in Duitsland. En daar heeft de groep blijkbaar een stevige juridische kluif aan.

Shurgard krijgt bouwvergunning voor faciliteit in Den Haag

  • De Europese vastgoedgroep van self-storage faciliteiten kreeg een bouwvergunning voor een nieuwe faciliteit in Den Haag. Dat moet zo’n 4.400 vierkante meter groot worden en goed voor 700 units tegen 2025. In ruil voor een geschatte kostprijs van 11,0 miljoen euro moet het verwachte vastgoedrendement zo’n 8% bedragen. Geen impact op “Kopen”-advies en 54 euro koersdoel.

CFO-wissel bij Bekaert

  • De fabrikant van staalkoord meldt dat CFO Taoufiq Boussaid op 31 oktober het bedrijf verlaat. Hij wordt vervangen door de Fin Seppo Parvi, die financieel-directeur van de Zweeds-Finse papiermaker Stora Enso was.
Naar overzicht
Beleg online met inzicht
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
Analyse en Inzicht
  • Analisten
  • Bolero Blog
Platformen
  • Bolero
  • Mobile
Markten en Producten
  • Markten
  • Producten
Events en Opleidingen
  • Events
  • Opleidingen
Academy
  • Producten
  • Platformen
  • Strategy & Analyse
Tarieven
  • Tarieven
Support
  • Algemene voorwaarden
  • Documentcenter
  • Lexicon
  • Veelgestelde vragen
  • Klachten
  • FAQ: MiFID II
Over Bolero
  • Bolero vandaag
  • Relatie KBC & Bolero
  • Nieuws
  • Werken bij Bolero
Award

Ontdek ook:

Bolero Crowdfunding

  •   Home
  • Analyse en Inzicht
  • Platformen
  • Markten en Producten
  • Events en Opleidingen
  • Academy
  • Tarieven
  • Support
Powered by KBC }}

Powered by KBC

  • © Bolero 2025
  • Privacy statement
  • Juridische voorwaarden
  • Sitemap