• NL
  • FR
BoleroPowered by KBC
menu

Orderdesk: 02 303 33 00

Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Analyse en InzichtAnalyse en Inzicht
  • PlatformenPlatformen
    • Bolero
    • Mobile
  • Markten en ProductenAanbod
    • Markten
    • Producten
  • Events en OpleidingenEvents
    • Opleidingen
  • AcademyAcademy
    • Producten
    • Platformen
    • Strategie & Analyse
  • TarievenTarieven
  • SupportSupport
    • Documentcenter
    • Veelgestelde vragen
    • Lexicon
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Bolero blog

  • Topic

  • Topic

  • Meest verhandelde ETF's van 2024

  • De wereld van ETF's

  • Bolero Live

  • Onze analisten

  • Beursboeken in de kijker

Als belegger wilt u niets missen van het financiële nieuws en de beursactualiteit. In deze blog volgt u elke dag van dichtbij op wat er reilt en zeilt op de financiële markten en krijgt u meteen de nodige duiding. 

Bijdragen

Deze blog komt tot stand dankzij bijdragen van de analisten van KBC Asset Management, KBC Securities, KBC Market Research en de economen, contentmanagers van Bolero en aandelenstrategen van KBC Groep:

Allison Mandra, Andrea Gabellone, Benjamin Wolff, Bérangère Bivort, Bernard Keppenne, Cora Vandamme, Dieter Guffens, Dirk Thiels, Ellen Van Tongelen, Guy Sips, Hans Dewachter, Jacob Mekhael, Jo Elsocht, Johan Van Gompel, Joren De Mesmaeker, Joris Franck, Kurt Ruts, Kristof Samoy, Laurent Convent, Lieven Noppe,
Livio Luyten, Lynn Hautekeete, Mathias Janssens, Mathias Van der Jeugt, Marion Geubel, Michiel Declercq, Peter Wuyts, Philippe Delfosse, Siegfried Top, Thibault Leneeuw, Thomas Couvreur, Thomas Vranken, Tom Noyens, Tom Simonts, Wim Hoste en Wim Lewi.

Disclaimer

Deze publicatie van KBC Bank N.V. (Bolero) wordt uitsluitend ter informatie verstrekt en is niet bedoeld als een specifiek en persoonlijk beleggingsadvies, een aanbieding of een uitnodiging tot een aanbieding, om de hierin vermelde financiële producten te kopen of te verkopen, noch onafhankelijk onderzoek op beleggingsgebied.

De dienstverlening die Bolero verschaft, is niet op beleggingsadvies gebaseerd. Bolero is het orderuitvoeringsplatform van KBC Bank N.V. waarmee transacties in ‘niet-complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) doorgaan op basis van ‘loutere uitvoering’ (“execution only”). Bolero voert geen ‘passendheidstoetsing’ uit bij transacties in niet-complexe financiële producten. De belegger die van deze dienstverlening gebruik maakt, beschikt dus niet over de bescherming van de toepasselijke gedragsregels. Transacties in ‘complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) kunnen pas uitgevoerd worden na een succesvolle passendheidstoetsing.  Transacties via Bolero gebeuren altijd op initiatief van de belegger. 

Bij het uitvoeren en/of doorgeven van transacties van beleggers houdt Bolero geen rekening met de daarmee verband houdende fiscale, juridische of boekhoudkundige aspecten van deze transacties, verstrekt zij geen advies met betrekking tot dergelijke aspecten en kan zij daarvoor derhalve niet aansprakelijk worden gesteld.

Beleggen in financiële producten houdt  risico’s in. Beleggers moeten in staat zijn om het economische risico van een belegging te dragen en het belegde kapitaal geheel of gedeeltelijk te verliezen.

Copyright © KBC Bank NV/Bolero. Alle rechten voorbehouden. Deze informatie mag op geen enkele manier gepubliceerd, herschreven of heruitgegeven worden in eender welke vorm.

Deze blog bevat publicaties van KBC Securities NV (https://research.kbcsecurities.com/portal/portal.html#!/disclosures), KBC Asset Management NV (https://www.kbc.be/particulieren/nl/juridische-info/documentatie-beleggen.html#aandelen) en KBC Economics (https://www.kbc.com/nl/economics.html). Voor de externe bronnen raadpleegt Bolero verschillende nieuwssites. De bijdragen worden geselecteerd op basis van recente, concrete gebeurtenissen en publicaties. De redactie wordt verzorgd door Tom Simonts (KBC Securities) en door Jo Elsocht, Joren De Mesmaeker, Jens Meersman, Ellen Van Tongelen en Philippe Delfosse (marketing team Bolero, KBC Bank NV). KBC Bank staat onder toezicht van de FSMA.

do. 10 okt 2024

9:15

Beursnieuws België en Nederland

Deel deze pagina:

  • Tweet
  • Share
  • Share
Benelux-nieuws

KBC Securities hervat opvolging Montea met ‘Opbouwen’-aanbeveling

  • De vastgoedspeler heeft eerder een bod uitgebracht op de "Reverso" portefeuille van Tristan Partners, wat hun portefeuille in Frankrijk aanzienlijk zal vergroten. De deal moet initieel 5,6% rendement opleveren, wat nadien richting 7% kan door ontwikkelingen. De claimemissie van 154 miljoen euro verlaagt de schuldgraad tot ongeveer 34%, wat voldoende ruimte biedt voor toekomstige groei. KBC Securities vindt de winstvoorspelling in de Track27 outlook “agressief”, maar Montea heeft in het verleden niet teleurgesteld. De analisten hernemen de opvolging van Montea met een ‘Opbouwen’-aanbeveling en koersdoel van 90 euro.

Resultaten van Fagron overtreffen de verwachtingen van de analisten

  • De resultaten over het 3e kwartaal van 2024 overtroffen de verwachtingen in alle regio's dankzij aanhoudend hoge groei van de activiteiten van Noord-Amerika en sterke prestaties in Latijns-Amerika. Het bedrijf herhaalt zijn vooruitzichten voor 2024 van 11-14% jaar op jaar groei. Geen impact op de kopen-aanbeveling en koersdoel van 24 euro.

Avantium sluit voorwaardelijk contract met Plastipak uit VS

  • Het Nederlandse chemiebedrijf heeft een voorwaardelijke overeenkomst gesloten met Plastipak voor de levering van de plantaardige grondstof PEF voor gebruik in drank- en voedselverpakkingen in de Verenigde Staten. Plastipak wil de waarde van PEF als verpakkingsmiddel verder aantonen op commerciële schaal. De Amerikaanse Food and Drug Administration heeft PEF van Avantium goedgekeurd voor voedselcontacttoepassingen in de VS.

Pharming start Fase II voor leniolisib

  • Het Nederlandse biotechbedrijf is gestart met een Fase II klinische studie om leniolisib (werkzaam tegen fosfoinositide 3-kinase delta syndroom of APDS) te evalueren in primaire immuun-aandoeningen. De studie zal ongeveer 12 patiënten omvatten en richt zich op de veiligheid, verdraagbaarheid, farmacokinetiek en dynamiek van leniolisib. De eerste patiënt wordt binnen enkele weken verwacht.

Nepi Rockcastle rondt de verkoop in Slovenië af

  • Het Nederlandse vastgoedbedrijf maakte bekend dat het de verkoop van het winkelcentrum Promenade in Novi Sad (Slovenië) heeft afgerond. De verkoop bracht 177 miljoen euro op.
Naar overzicht
Beleg online met inzicht
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
Analyse en Inzicht
  • Analisten
  • Bolero Blog
Platformen
  • Bolero
  • Mobile
Markten en Producten
  • Markten
  • Producten
Events en Opleidingen
  • Events
  • Opleidingen
Academy
  • Producten
  • Platformen
  • Strategy & Analyse
Tarieven
  • Tarieven
Support
  • Algemene voorwaarden
  • Documentcenter
  • Lexicon
  • Veelgestelde vragen
  • Klachten
  • FAQ: MiFID II
Over Bolero
  • Bolero vandaag
  • Relatie KBC & Bolero
  • Nieuws
  • Werken bij Bolero
Award

Ontdek ook:

Bolero Crowdfunding

  •   Home
  • Analyse en Inzicht
  • Platformen
  • Markten en Producten
  • Events en Opleidingen
  • Academy
  • Tarieven
  • Support
Powered by KBC }}

Powered by KBC

  • © Bolero 2025
  • Privacy statement
  • Juridische voorwaarden
  • Sitemap