• NL
  • FR
BoleroPowered by KBC
menu

Orderdesk: 02 303 33 00

Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Analyse en InzichtAnalyse en Inzicht
  • PlatformenPlatformen
    • Bolero
    • Mobile
  • Markten en ProductenAanbod
    • Markten
    • Producten
  • Events en OpleidingenEvents
    • Opleidingen
  • AcademyAcademy
    • Producten
    • Platformen
    • Strategie & Analyse
  • TarievenTarieven
  • SupportSupport
    • Documentcenter
    • Veelgestelde vragen
    • Lexicon
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Bolero blog

  • Topic

  • Topic

  • Meest verhandelde ETF's van 2024

  • De wereld van ETF's

  • Bolero Live

  • Onze analisten

  • Beursboeken in de kijker

Als belegger wilt u niets missen van het financiële nieuws en de beursactualiteit. In deze blog volgt u elke dag van dichtbij op wat er reilt en zeilt op de financiële markten en krijgt u meteen de nodige duiding. 

Bijdragen

Deze blog komt tot stand dankzij bijdragen van de analisten van KBC Asset Management, KBC Securities, KBC Market Research en de economen, contentmanagers van Bolero en aandelenstrategen van KBC Groep:

Allison Mandra, Andrea Gabellone, Benjamin Wolff, Bérangère Bivort, Bernard Keppenne, Cora Vandamme, Dieter Guffens, Dirk Thiels, Ellen Van Tongelen, Guy Sips, Hans Dewachter, Jacob Mekhael, Jo Elsocht, Johan Van Gompel, Joren De Mesmaeker, Joris Franck, Kurt Ruts, Kristof Samoy, Laurent Convent, Lieven Noppe,
Livio Luyten, Lynn Hautekeete, Mathias Janssens, Mathias Van der Jeugt, Marion Geubel, Michiel Declercq, Peter Wuyts, Philippe Delfosse, Siegfried Top, Thibault Leneeuw, Thomas Couvreur, Thomas Vranken, Tom Noyens, Tom Simonts, Wim Hoste en Wim Lewi.

Disclaimer

Deze publicatie van KBC Bank N.V. (Bolero) wordt uitsluitend ter informatie verstrekt en is niet bedoeld als een specifiek en persoonlijk beleggingsadvies, een aanbieding of een uitnodiging tot een aanbieding, om de hierin vermelde financiële producten te kopen of te verkopen, noch onafhankelijk onderzoek op beleggingsgebied.

De dienstverlening die Bolero verschaft, is niet op beleggingsadvies gebaseerd. Bolero is het orderuitvoeringsplatform van KBC Bank N.V. waarmee transacties in ‘niet-complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) doorgaan op basis van ‘loutere uitvoering’ (“execution only”). Bolero voert geen ‘passendheidstoetsing’ uit bij transacties in niet-complexe financiële producten. De belegger die van deze dienstverlening gebruik maakt, beschikt dus niet over de bescherming van de toepasselijke gedragsregels. Transacties in ‘complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) kunnen pas uitgevoerd worden na een succesvolle passendheidstoetsing.  Transacties via Bolero gebeuren altijd op initiatief van de belegger. 

Bij het uitvoeren en/of doorgeven van transacties van beleggers houdt Bolero geen rekening met de daarmee verband houdende fiscale, juridische of boekhoudkundige aspecten van deze transacties, verstrekt zij geen advies met betrekking tot dergelijke aspecten en kan zij daarvoor derhalve niet aansprakelijk worden gesteld.

Beleggen in financiële producten houdt  risico’s in. Beleggers moeten in staat zijn om het economische risico van een belegging te dragen en het belegde kapitaal geheel of gedeeltelijk te verliezen.

Copyright © KBC Bank NV/Bolero. Alle rechten voorbehouden. Deze informatie mag op geen enkele manier gepubliceerd, herschreven of heruitgegeven worden in eender welke vorm.

Deze blog bevat publicaties van KBC Securities NV (https://research.kbcsecurities.com/portal/portal.html#!/disclosures), KBC Asset Management NV (https://www.kbc.be/particulieren/nl/juridische-info/documentatie-beleggen.html#aandelen) en KBC Economics (https://www.kbc.com/nl/economics.html). Voor de externe bronnen raadpleegt Bolero verschillende nieuwssites. De bijdragen worden geselecteerd op basis van recente, concrete gebeurtenissen en publicaties. De redactie wordt verzorgd door Tom Simonts (KBC Securities) en door Jo Elsocht, Joren De Mesmaeker, Jens Meersman, Ellen Van Tongelen en Philippe Delfosse (marketing team Bolero, KBC Bank NV). KBC Bank staat onder toezicht van de FSMA.

do. 26 jun 2025

10:04

Beursnieuws België en Nederland

Deel deze pagina:

  • Tweet
  • Share
  • Share
Benelux-nieuws

Amoéba verkrijgt vrijstelling voor proefgewassen in Frankrijk

  • De Franse ontwikkelaar van biocontroleoplossingen heeft van de nationale voedselveiligheidsautoriteit ANSES een vrijstelling gekregen om proefgewassen met het product Axpera te behouden, wat normaal verboden is voor producten in afwachting van goedkeuring. Deze vrijstelling geldt voor zowel openlucht- als kasgewassen en bestrijkt een breed scala aan plantenziekten, waaronder valse meeldauw en echte meeldauw. De maatregel volgt op eerdere toelatingen in Frankrijk en Nederland en wordt gezien als een belangrijke stap richting volledige markttoelating, hoewel er in 2025 nog geen materiële omzet wordt verwacht. KBC Securities handhaaft het koersdoel van 1,80 euro en blijft bij de ‘Kopen’-aanbeveling.

Wereldhave verlengt schuldlooptijd met succesvolle obligatie-uitgiftes

  • De Nederlandse vastgoedonderneming heeft in totaal 125 miljoen euro opgehaald via de uitgifte van obligaties, verdeeld over twee transacties met looptijden van respectievelijk tien en zeven jaar. In een EUPP-transactie met Aegon Asset Management werd 50 miljoen euro opgehaald, terwijl een tweede transactie met een bestaande investeerder en andere partijen 75 miljoen euro opleverde. De opbrengst wordt gebruikt om leningen die in de tweede helft van dit jaar aflopen te herfinancieren. Door deze uitgiftes is de gemiddelde looptijd van de schulden van Wereldhave met bijna een jaar verlengd.

Ajax verkoopt Jakov Medic aan Norwich City

  • De Nederlandse voetbalclub heeft een akkoord bereikt met Norwich City over de transfer van verdediger Jakov Medic naar de Engelse club. Medic stond nog tot medio 2028 onder contract bij Ajax, maar speelde slechts negen officiële wedstrijden voor het eerste elftal, waarin hij één keer scoorde. In het afgelopen seizoen werd hij verhuurd aan VfL Bochum in de Duitse Bundesliga.  Financiële details over de overgang zijn niet bekendgemaakt.

Prosus versnelt AI-strategie om wereldwijde techpositie te versterken

  • De holding hield gisteren investeerdersdag. Het zet sterk in op artificiële intelligentie om klantgedrag beter te begrijpen en streeft ernaar de grootste techspeler buiten de VS en China te worden. Tijdens de beleggersdag benadrukte CEO Fabricio Bloisi dat AI essentieel is voor toekomstige groei, maar dat investeringen gespreid moeten gebeuren, ondanks het potentieel om biljoenen aan waarde te creëren. De onderneming gebruikt al 800 AI-modellen en ziet tastbare resultaten, zoals hogere conversie en lagere kosten bij dochterbedrijven als OLX, ifood en meesho. Prosus wil dit jaar het grootste aantal AI-profielen in de wereldwijde technologiesector aanwerven.

Gimv past boekjaar aan en keurt dividend goed

  • De Belgische investeringsmaatschappij heeft tijdens de algemene aandeelhoudersvergadering ingestemd met een wijziging van het boekjaar, dat voortaan eindigt op 31 december. Daarnaast werd het brutodividend van 2,60 euro per aandeel goedgekeurd en de jaarrekening voor het boekjaar 2024–2025 aangenomen. De aandeelhouders verleenden ook kwijting aan de bestuurders en de commissaris voor hun mandaat tot 31 maart 2025.

 

Naar overzicht
Beleg online met inzicht
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
Analyse en Inzicht
  • Analisten
  • Bolero Blog
Platformen
  • Bolero
  • Mobile
Markten en Producten
  • Markten
  • Producten
Events en Opleidingen
  • Events
  • Opleidingen
Academy
  • Producten
  • Platformen
  • Strategy & Analyse
Tarieven
  • Tarieven
Support
  • Algemene voorwaarden
  • Documentcenter
  • Lexicon
  • Veelgestelde vragen
  • Klachten
  • FAQ: MiFID II
Over Bolero
  • Bolero vandaag
  • Relatie KBC & Bolero
  • Nieuws
  • Werken bij Bolero
Award

Ontdek ook:

Bolero Crowdfunding

  •   Home
  • Analyse en Inzicht
  • Platformen
  • Markten en Producten
  • Events en Opleidingen
  • Academy
  • Tarieven
  • Support
Powered by KBC }}

Powered by KBC

  • © Bolero 2025
  • Privacy statement
  • Juridische voorwaarden
  • Sitemap