• NL
  • FR
BoleroPowered by KBC
menu

Orderdesk: 02 303 33 00

Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Analyse en InzichtAnalyse en Inzicht
  • PlatformenPlatformen
    • Bolero
    • Mobile
  • Markten en ProductenAanbod
    • Markten
    • Producten
  • Events en OpleidingenEvents
    • Opleidingen
  • AcademyAcademy
    • Producten
    • Platformen
    • Strategie & Analyse
  • TarievenTarieven
  • SupportSupport
    • Documentcenter
    • Veelgestelde vragen
    • Lexicon
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Bolero blog

  • Topic

  • Topic

  • Meest verhandelde ETF's van 2024

  • De wereld van ETF's

  • Bolero Live

  • Onze analisten

  • Beursboeken in de kijker

Als belegger wilt u niets missen van het financiële nieuws en de beursactualiteit. In deze blog volgt u elke dag van dichtbij op wat er reilt en zeilt op de financiële markten en krijgt u meteen de nodige duiding. 

Bijdragen

Deze blog komt tot stand dankzij bijdragen van de analisten van KBC Asset Management, KBC Securities, KBC Market Research en de economen, contentmanagers van Bolero en aandelenstrategen van KBC Groep:

Allison Mandra, Andrea Gabellone, Benjamin Wolff, Bérangère Bivort, Bernard Keppenne, Cora Vandamme, Dieter Guffens, Dirk Thiels, Ellen Van Tongelen, Guy Sips, Hans Dewachter, Jacob Mekhael, Jo Elsocht, Johan Van Gompel, Joren De Mesmaeker, Joris Franck, Kurt Ruts, Kristof Samoy, Laurent Convent, Lieven Noppe,
Livio Luyten, Lynn Hautekeete, Mathias Janssens, Mathias Van der Jeugt, Marion Geubel, Michiel Declercq, Peter Wuyts, Philippe Delfosse, Siegfried Top, Thibault Leneeuw, Thomas Couvreur, Thomas Vranken, Tom Noyens, Tom Simonts, Wim Hoste en Wim Lewi.

Disclaimer

Deze publicatie van KBC Bank N.V. (Bolero) wordt uitsluitend ter informatie verstrekt en is niet bedoeld als een specifiek en persoonlijk beleggingsadvies, een aanbieding of een uitnodiging tot een aanbieding, om de hierin vermelde financiële producten te kopen of te verkopen, noch onafhankelijk onderzoek op beleggingsgebied.

De dienstverlening die Bolero verschaft, is niet op beleggingsadvies gebaseerd. Bolero is het orderuitvoeringsplatform van KBC Bank N.V. waarmee transacties in ‘niet-complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) doorgaan op basis van ‘loutere uitvoering’ (“execution only”). Bolero voert geen ‘passendheidstoetsing’ uit bij transacties in niet-complexe financiële producten. De belegger die van deze dienstverlening gebruik maakt, beschikt dus niet over de bescherming van de toepasselijke gedragsregels. Transacties in ‘complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) kunnen pas uitgevoerd worden na een succesvolle passendheidstoetsing.  Transacties via Bolero gebeuren altijd op initiatief van de belegger. 

Bij het uitvoeren en/of doorgeven van transacties van beleggers houdt Bolero geen rekening met de daarmee verband houdende fiscale, juridische of boekhoudkundige aspecten van deze transacties, verstrekt zij geen advies met betrekking tot dergelijke aspecten en kan zij daarvoor derhalve niet aansprakelijk worden gesteld.

Beleggen in financiële producten houdt  risico’s in. Beleggers moeten in staat zijn om het economische risico van een belegging te dragen en het belegde kapitaal geheel of gedeeltelijk te verliezen.

Copyright © KBC Bank NV/Bolero. Alle rechten voorbehouden. Deze informatie mag op geen enkele manier gepubliceerd, herschreven of heruitgegeven worden in eender welke vorm.

Deze blog bevat publicaties van KBC Securities NV (https://research.kbcsecurities.com/portal/portal.html#!/disclosures), KBC Asset Management NV (https://www.kbc.be/particulieren/nl/juridische-info/documentatie-beleggen.html#aandelen) en KBC Economics (https://www.kbc.com/nl/economics.html). Voor de externe bronnen raadpleegt Bolero verschillende nieuwssites. De bijdragen worden geselecteerd op basis van recente, concrete gebeurtenissen en publicaties. De redactie wordt verzorgd door Tom Simonts (KBC Securities) en door Jo Elsocht, Joren De Mesmaeker, Jens Meersman, Ellen Van Tongelen en Philippe Delfosse (marketing team Bolero, KBC Bank NV). KBC Bank staat onder toezicht van de FSMA.

wo. 29 jan 2025

10:35

DEME haalt groot contract binnen in Frankrijk

Deel deze pagina:

  • Tweet
  • Share
  • Share
DEME?
DEME  is een wereldwijde leverancier van duurzame maritieme oplossingen, en is georganiseerd rond 4 speciHeke segmenten. Elk van de segmenten bedient een aparte markt en heeft aparte activa, verdienmodellen en groeistrategieën. Offshore Energy levert wereldwijd engineering- en contractingdiensten aan de offshore hernieuwbare energie en niet-hernieuwbare industrie. Dredging &Infra voert wereldwijd een brede waaier aan baggeractiviteiten uit, waaronder structureel en onderhoudsbaggeren, landwinning, kustbescherming en maritieme infrastructuurwerken zoals haven- en tunnelbouw. Environmental focust op milieuoplossingen voor bodemsanering en herontwikkeling van brownHelds, milieubaggerwerken, sedimentbehandeling en waterzuivering. Concessions investeert in en ontwikkelt projecten op het vlak van windenergie, haveninfrastructuur, groene waterstof en andere bijzondere projecten.
 

DEME kondigde aan dat het een omvangrijk contract heeft binnengehaald om de connectiviteit en operationele capaciteit van Le Havre's Port 2000 te verbeteren. Dit contract vertegenwoordigt een waarde tussen 50 en 150 miljoen euro en is een samenwerking met Terelian (onderdeel van Vinci). Het project zal een nieuwe toegang creëren via een kanaal van 1.800 meter lang, beschermd door een golfbreker. Hoewel dit project niet het grootste contract is, toont het opnieuw DEME's kracht in de havensector om de groeiende maritieme handel te ondersteunen. 

Dit contract voor de bouw van een toegangskanaal dat de haven van Le Havre verbindt met de Seine, betekent een terugkeer naar Le Havre voor DEME, aangezien het bedrijf een sleutelrol speelde bij de oorspronkelijke bouw van Port 2000. Port 2000 kan 's werelds grootste schepen ontvangen en dient als een belangrijk knooppunt voor internationale handel en logistiek binnen het 
HAROPA havennetwerk, inclusief de havens van Le Havre, Rouen en Parijs. Door Port 2000 te verbinden met de historische haven en het Seine-bekken beoogt dit project (bekend als La Chatière) bij te dragen aan de ambities van Frankrijk om de binnenvaart en duurzaam vervoer over water te promoten. DEME zal verschillende baggerschepen uit haar vloot inzetten. De voorbereidingen zijn in volle gang en de voltooiing van het project is gepland voor begin 2028.

De analist van KBC Securities, Guy Sips, behoudt zijn kopen-aanbeveling en koersdoel van 175 euro.

Naar overzicht
Beleg online met inzicht
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
Analyse en Inzicht
  • Analisten
  • Bolero Blog
Platformen
  • Bolero
  • Mobile
Markten en Producten
  • Markten
  • Producten
Events en Opleidingen
  • Events
  • Opleidingen
Academy
  • Producten
  • Platformen
  • Strategy & Analyse
Tarieven
  • Tarieven
Support
  • Algemene voorwaarden
  • Documentcenter
  • Lexicon
  • Veelgestelde vragen
  • Klachten
  • FAQ: MiFID II
Over Bolero
  • Bolero vandaag
  • Relatie KBC & Bolero
  • Nieuws
  • Werken bij Bolero
Award

Ontdek ook:

Bolero Crowdfunding

  •   Home
  • Analyse en Inzicht
  • Platformen
  • Markten en Producten
  • Events en Opleidingen
  • Academy
  • Tarieven
  • Support
Powered by KBC }}

Powered by KBC

  • © Bolero 2025
  • Privacy statement
  • Juridische voorwaarden
  • Sitemap