• NL
  • FR
BoleroPowered by KBC
menu

Orderdesk: 02 303 33 00

Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Analyse en InzichtAnalyse en Inzicht
  • PlatformenPlatformen
    • Bolero
    • Mobile
  • Markten en ProductenAanbod
    • Markten
    • Producten
  • Events en OpleidingenEvents
    • Opleidingen
  • AcademyAcademy
    • Producten
    • Platformen
    • Strategie & Analyse
  • TarievenTarieven
  • SupportSupport
    • Documentcenter
    • Veelgestelde vragen
    • Lexicon
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Bolero blog

  • Topic

  • Topic

  • Meest verhandelde ETF's van 2024

  • De wereld van ETF's

  • Bolero Live

  • Onze analisten

  • Beursboeken in de kijker

Als belegger wilt u niets missen van het financiële nieuws en de beursactualiteit. In deze blog volgt u elke dag van dichtbij op wat er reilt en zeilt op de financiële markten en krijgt u meteen de nodige duiding. 

Bijdragen

Deze blog komt tot stand dankzij bijdragen van de analisten van KBC Asset Management, KBC Securities, KBC Market Research en de economen, contentmanagers van Bolero en aandelenstrategen van KBC Groep:

Allison Mandra, Andrea Gabellone, Benjamin Wolff, Bérangère Bivort, Bernard Keppenne, Cora Vandamme, Dieter Guffens, Dirk Thiels, Ellen Van Tongelen, Guy Sips, Hans Dewachter, Jacob Mekhael, Jo Elsocht, Johan Van Gompel, Joren De Mesmaeker, Joris Franck, Kurt Ruts, Kristof Samoy, Laurent Convent, Lieven Noppe,
Livio Luyten, Lynn Hautekeete, Mathias Janssens, Mathias Van der Jeugt, Marion Geubel, Michiel Declercq, Peter Wuyts, Philippe Delfosse, Siegfried Top, Thibault Leneeuw, Thomas Couvreur, Thomas Vranken, Tom Noyens, Tom Simonts, Wim Hoste en Wim Lewi.

Disclaimer

Deze publicatie van KBC Bank N.V. (Bolero) wordt uitsluitend ter informatie verstrekt en is niet bedoeld als een specifiek en persoonlijk beleggingsadvies, een aanbieding of een uitnodiging tot een aanbieding, om de hierin vermelde financiële producten te kopen of te verkopen, noch onafhankelijk onderzoek op beleggingsgebied.

De dienstverlening die Bolero verschaft, is niet op beleggingsadvies gebaseerd. Bolero is het orderuitvoeringsplatform van KBC Bank N.V. waarmee transacties in ‘niet-complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) doorgaan op basis van ‘loutere uitvoering’ (“execution only”). Bolero voert geen ‘passendheidstoetsing’ uit bij transacties in niet-complexe financiële producten. De belegger die van deze dienstverlening gebruik maakt, beschikt dus niet over de bescherming van de toepasselijke gedragsregels. Transacties in ‘complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) kunnen pas uitgevoerd worden na een succesvolle passendheidstoetsing.  Transacties via Bolero gebeuren altijd op initiatief van de belegger. 

Bij het uitvoeren en/of doorgeven van transacties van beleggers houdt Bolero geen rekening met de daarmee verband houdende fiscale, juridische of boekhoudkundige aspecten van deze transacties, verstrekt zij geen advies met betrekking tot dergelijke aspecten en kan zij daarvoor derhalve niet aansprakelijk worden gesteld.

Beleggen in financiële producten houdt  risico’s in. Beleggers moeten in staat zijn om het economische risico van een belegging te dragen en het belegde kapitaal geheel of gedeeltelijk te verliezen.

Copyright © KBC Bank NV/Bolero. Alle rechten voorbehouden. Deze informatie mag op geen enkele manier gepubliceerd, herschreven of heruitgegeven worden in eender welke vorm.

Deze blog bevat publicaties van KBC Securities NV (https://research.kbcsecurities.com/portal/portal.html#!/disclosures), KBC Asset Management NV (https://www.kbc.be/particulieren/nl/juridische-info/documentatie-beleggen.html#aandelen) en KBC Economics (https://www.kbc.com/nl/economics.html). Voor de externe bronnen raadpleegt Bolero verschillende nieuwssites. De bijdragen worden geselecteerd op basis van recente, concrete gebeurtenissen en publicaties. De redactie wordt verzorgd door Tom Simonts (KBC Securities) en door Jo Elsocht, Joren De Mesmaeker, Jens Meersman, Ellen Van Tongelen en Philippe Delfosse (marketing team Bolero, KBC Bank NV). KBC Bank staat onder toezicht van de FSMA.

wo. 10 jan 2024

9:54

Europees aandelennieuws

Deel deze pagina:

  • Tweet
  • Share
  • Share

Het Britse Sainsbury's handhaaft de winstvooruitzichten na de stijging van de kerstomzet

  • Sainsbury's: de op één na grootste supermarktgroep van Groot-Brittannië, handhaafde woensdag zijn winstverwachting voor het hele jaar na een stijging met 7,4% in de onderliggende omzet voor het belangrijkste kerstkwartaal. Sainsbury's zei dat de omzet van boodschappen in het derde kwartaal tot 6 januari met 9,3% steeg, waarbij een sterkere groei in volume, of aantal verkochte producten, de lagere inflatie compenseerde.

Sanofi maakt wil via Olympische Spelen merk in het spotlicht zetten

  • Sanofi: De Franse geneesmiddelenfabrikant hoopt dat het door het sponsoren van de Olympische Spelen nieuw talent kan aantrekken, bestaand personeel kan belonen en het conservatieve imago van de Franse medicijnfabrikant kan afschudden. De Spelen van 2024 hebben andere nieuwe partners uit gastland Frankrijk gekregen, waaronder luxegoederengigant LVMH en supermarktgroep Carrefour.  Sanofi, dat volgens sommigen tientallen miljoenen euro's uitgeeft aan de Spelen van Parijs, zegt dat het soms moeite heeft gehad om toekomstige jonge datamanagers en datawetenschappers ervan te overtuigen dat een farmaceutisch bedrijf een ‘coole’ plek is om te werken.

Pluxee mikt op een lage omzetgroei met dubbele cijfers tot 2026

  • Pluxee: De voucher- en voordelenafdeling van de Franse foodcateraar Sodexo mikt op een organische omzetgroei met een laag percentage met dubbele cijfers tot 2026, geholpen door technologische investeringen en gerichte overnames in wat het een " aantrekkelijke en sterk ondergepenetreerde markt".  Pluxee schetste deze ochtend zijn strategie en financiële doelstellingen voor 2024 en de middellange termijn, voorafgaand aan het Capital Markets Day-evenement later vandaag, en vóór de verwachte notering aan Euronext Parijs op 1 februari.

Boekhoudkundige vragen bij Gotham City vegen 3 miljard dollar van de waarde van Grifol af

  • Grifols: De aandelen in Grifols, dat medicijnen maakt met menselijk plasma, daalden dinsdag met 30%, waardoor bijna 3 miljard dollar van zijn marktwaarde werd weggeveegd, nadat hedgefonds Gotham City Research de boekhouding in twijfel trok, wat de Spaanse medicijnfabrikant ertoe aanzette "categorisch" elke misstand ontkennen. Gotham trok de door Grifols gerapporteerde schulden en inkomsten vóór rente, belastingen, afschrijvingen en amortisatie (EBITDA) en de hefboomratio van 6,7 keer in twijfel. Het zei dat de leverage ratio bijna 10 tot 13 keer de EBITDA bedraagt.

Hays-aandeel onder druk na winstwaarschuwing

  • Hays: Het aandeel van het rekruteringsbedrijf zakte met meer dan 7% na een waarschuwing voor een lager dan verwachte halfjaarwinst, daarbij verwijzend naar een vertraging van de aanwervingen.

Pirelli-aandeel profiteert van insideraankopen

  • Pirelli: Het Italiaanse bandenbedrijf steeg met 4,3% nadat uitvoerend vicevoorzitter Marco Tronchetti Provera zijn indirecte belang in de bandenmaker had vergroot.

Beurshuis Bernstein geen fan van BASF

  • BASF: Het chemieconcern zag zijn aandelen met 2,7% dalen nadat beurshuis Bernstein het beleggingsadvies verlaagde van 'Market perform’ naar 'Underperform'.
Naar overzicht
Beleg online met inzicht
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
Analyse en Inzicht
  • Analisten
  • Bolero Blog
Platformen
  • Bolero
  • Mobile
Markten en Producten
  • Markten
  • Producten
Events en Opleidingen
  • Events
  • Opleidingen
Academy
  • Producten
  • Platformen
  • Strategy & Analyse
Tarieven
  • Tarieven
Support
  • Algemene voorwaarden
  • Documentcenter
  • Lexicon
  • Veelgestelde vragen
  • Klachten
  • FAQ: MiFID II
Over Bolero
  • Bolero vandaag
  • Relatie KBC & Bolero
  • Nieuws
  • Werken bij Bolero
Award

Ontdek ook:

Bolero Crowdfunding

  •   Home
  • Analyse en Inzicht
  • Platformen
  • Markten en Producten
  • Events en Opleidingen
  • Academy
  • Tarieven
  • Support
Powered by KBC }}

Powered by KBC

  • © Bolero 2025
  • Privacy statement
  • Juridische voorwaarden
  • Sitemap