• NL
  • FR
BoleroPowered by KBC
menu

Orderdesk: 02 303 33 00

Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Analyse en InzichtAnalyse en Inzicht
  • PlatformenPlatformen
    • Bolero
    • Mobile
  • Markten en ProductenAanbod
    • Markten
    • Producten
  • Events en OpleidingenEvents
    • Opleidingen
  • AcademyAcademy
    • Producten
    • Platformen
    • Strategie & Analyse
  • TarievenTarieven
  • SupportSupport
    • Documentcenter
    • Veelgestelde vragen
    • Lexicon
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Bolero blog

  • Topic

  • Topic

  • Meest verhandelde ETF's van 2024

  • De wereld van ETF's

  • Bolero Live

  • Onze analisten

  • Beursboeken in de kijker

Als belegger wilt u niets missen van het financiële nieuws en de beursactualiteit. In deze blog volgt u elke dag van dichtbij op wat er reilt en zeilt op de financiële markten en krijgt u meteen de nodige duiding. 

Bijdragen

Deze blog komt tot stand dankzij bijdragen van de analisten van KBC Asset Management, KBC Securities, KBC Market Research en de economen, contentmanagers van Bolero en aandelenstrategen van KBC Groep:

Allison Mandra, Andrea Gabellone, Benjamin Wolff, Bérangère Bivort, Bernard Keppenne, Cora Vandamme, Dieter Guffens, Dirk Thiels, Ellen Van Tongelen, Guy Sips, Hans Dewachter, Jacob Mekhael, Jo Elsocht, Johan Van Gompel, Joren De Mesmaeker, Joris Franck, Kurt Ruts, Kristof Samoy, Laurent Convent, Lieven Noppe,
Livio Luyten, Lynn Hautekeete, Mathias Janssens, Mathias Van der Jeugt, Marion Geubel, Michiel Declercq, Peter Wuyts, Philippe Delfosse, Siegfried Top, Thibault Leneeuw, Thomas Couvreur, Thomas Vranken, Tom Noyens, Tom Simonts, Wim Hoste en Wim Lewi.

Disclaimer

Deze publicatie van KBC Bank N.V. (Bolero) wordt uitsluitend ter informatie verstrekt en is niet bedoeld als een specifiek en persoonlijk beleggingsadvies, een aanbieding of een uitnodiging tot een aanbieding, om de hierin vermelde financiële producten te kopen of te verkopen, noch onafhankelijk onderzoek op beleggingsgebied.

De dienstverlening die Bolero verschaft, is niet op beleggingsadvies gebaseerd. Bolero is het orderuitvoeringsplatform van KBC Bank N.V. waarmee transacties in ‘niet-complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) doorgaan op basis van ‘loutere uitvoering’ (“execution only”). Bolero voert geen ‘passendheidstoetsing’ uit bij transacties in niet-complexe financiële producten. De belegger die van deze dienstverlening gebruik maakt, beschikt dus niet over de bescherming van de toepasselijke gedragsregels. Transacties in ‘complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) kunnen pas uitgevoerd worden na een succesvolle passendheidstoetsing.  Transacties via Bolero gebeuren altijd op initiatief van de belegger. 

Bij het uitvoeren en/of doorgeven van transacties van beleggers houdt Bolero geen rekening met de daarmee verband houdende fiscale, juridische of boekhoudkundige aspecten van deze transacties, verstrekt zij geen advies met betrekking tot dergelijke aspecten en kan zij daarvoor derhalve niet aansprakelijk worden gesteld.

Beleggen in financiële producten houdt  risico’s in. Beleggers moeten in staat zijn om het economische risico van een belegging te dragen en het belegde kapitaal geheel of gedeeltelijk te verliezen.

Copyright © KBC Bank NV/Bolero. Alle rechten voorbehouden. Deze informatie mag op geen enkele manier gepubliceerd, herschreven of heruitgegeven worden in eender welke vorm.

Deze blog bevat publicaties van KBC Securities NV (https://research.kbcsecurities.com/portal/portal.html#!/disclosures), KBC Asset Management NV (https://www.kbc.be/particulieren/nl/juridische-info/documentatie-beleggen.html#aandelen) en KBC Economics (https://www.kbc.com/nl/economics.html). Voor de externe bronnen raadpleegt Bolero verschillende nieuwssites. De bijdragen worden geselecteerd op basis van recente, concrete gebeurtenissen en publicaties. De redactie wordt verzorgd door Tom Simonts (KBC Securities) en door Jo Elsocht, Joren De Mesmaeker, Jens Meersman, Ellen Van Tongelen en Philippe Delfosse (marketing team Bolero, KBC Bank NV). KBC Bank staat onder toezicht van de FSMA.

do. 7 mrt 2024

10:05

Europees aandelennieuws

Deel deze pagina:

  • Tweet
  • Share
  • Share

Mondi doet bod op DS Smith

  • De verpakkingsgigant heeft een principeakkoord op zak over een bod op kleinere rivaal DS Smith voor 5,14 miljard pond. Dat moet een sectormoloch creëren van meer dan 10 miljard pond, waarbij elk aandeel van DS Smith wordt gewaardeerd op 373 pence. Dat is 33% meer dan de slotkoers van 281 pence op 7 februari, daags voor de aankondiging. Eens alles in kannen en kruiken zal zijn, zullen Mondi-aandeelhouders 54% van de fusiegroep bezitten. Beide bedrijven evalueren op dit moment de synergievoordelen van de deal en mikken vooral op een verhoogde blootstelling aan structurele groeitrends in duurzaam verpakken.

Warner Music zou van plan zijn om een bod uit te brengen op het Franse Believe

  • De mediagroep zou van plan zijn om een bod uit te brengen van 1,65 miljard euro op het Franse Believe. Dat zou goed zijn voor een biedprijs van minstens 17 euro per aandeel, wat verklaart waarom het Franse digitale muziekbedrijf gisteren alweer hoger trok. En met alweer verwijzen we naar de eerdere koerswinst in het zog van een andere overnamebod. Maar aan 17 euro per aandeel blijft het door Warner voorgestelde bod onder de introductieprijs van 19,5 euro per aandeel toen Believe in 2021 naar de Parijse beurs ging.

Spotify Technology wil zijn prijzen in Frankrijk verhogen

  • De Zweedse streamingdienst zei gisteren dat het zijn prijzen in Frankrijk zou verhogen vanwege een nieuwe belasting, die volgens de dienst niet het beoogde doel zou bereiken. Het gaat om een taks van 1,2% op de omzet die streamingbedrijven in Frankrijk maken om op die manier muziekcreatie te helpen financieren. De reactie van Spotify was duidelijk: “Alle Franse gebruikers zullen hun abonnementskosten zien stijgen”, terwijl die nu al de hoogste abonnementskosten binnen de Europese Unie op moeten hoesten.

De aandeelhouders van Yandex keurden bedrijfsovernames in Rusland goed

  • Twee van de grootste bedrijfsovernames in Rusland sinds de invasie van Moskou in Oekraïne werden gisteren door de aandeelhouders goedgekeurd. Yandex, “de Google van Rusland”, en belangrijke mijnbouwactiva zullen in Russische handen overgaan in transacties voor in totaal meer dan 9 miljard dollar. Bij Yandex gaat het om een deal van 5,27 miljard dollar om zijn lokale dochteronderneming te verpatsen aan de Russen, terwijl edelmetaalproducent Polymetal International zijn Russische poot slijt aan een Siberische goudmijnexploitant voor 3,7 miljard dollar. Veel of weinig, feit is dat andere bedrijven hun activa simpelweg in staatshanden zagen verdwijnen.

Sectra boekt mooie resultaten

  • Het beeldvormingsbedrijf publiceerde een stijging met 27% van de omzet tot 2.065,5 miljoen Zweedse kroon terwijl de bedrijfswinst steeg met 23,8% tot 320,4 Zweedse kroon. Het aantal gecontracteerde orderboekingen steeg met 54,4% tot 5.326,5 miljoen Zweedse kroon. Het bedrijf kreeg bovendien een topscore in klantentevredenheidsonderzoeken in de VS, Canada en Europa.

Informa ziet live-evenementen verder toenemen na de pandemie

  • De evenementenorganisator publiceerde een stijging van de bedrijfswinst met 59,1% naar 853,8 miljoen Briste Pond. Voor 2024 mikt het bedrijf op een cijfer tussen 950 miljoen Britse Pond en 970 miljoen Britse Pond, dankzij de terugkeer van live-evenementen na de door de pandemie veroorzaakte inzinking.

Virgin Money krijgt overnamebod van Nationwide

  • De aandelen van de bank stijgen met 34% omwille van een overnamebod van Nationwide Building Company ter waarde van 220 Britse pence per aandeel, Het bod bestaat uit een vergoeding van 218 Britse pence per aandeel in contanten en een dividend van 2 Britse pence per aandeel. Dit laatste zou kort voor de afronding van de mogelijke overname worden uitgekeerd.
Naar overzicht
Beleg online met inzicht
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
Analyse en Inzicht
  • Analisten
  • Bolero Blog
Platformen
  • Bolero
  • Mobile
Markten en Producten
  • Markten
  • Producten
Events en Opleidingen
  • Events
  • Opleidingen
Academy
  • Producten
  • Platformen
  • Strategy & Analyse
Tarieven
  • Tarieven
Support
  • Algemene voorwaarden
  • Documentcenter
  • Lexicon
  • Veelgestelde vragen
  • Klachten
  • FAQ: MiFID II
Over Bolero
  • Bolero vandaag
  • Relatie KBC & Bolero
  • Nieuws
  • Werken bij Bolero
Award

Ontdek ook:

Bolero Crowdfunding

  •   Home
  • Analyse en Inzicht
  • Platformen
  • Markten en Producten
  • Events en Opleidingen
  • Academy
  • Tarieven
  • Support
Powered by KBC }}

Powered by KBC

  • © Bolero 2025
  • Privacy statement
  • Juridische voorwaarden
  • Sitemap