• NL
  • FR
BoleroPowered by KBC
menu

Orderdesk: 02 303 33 00

Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Analyse en InzichtAnalyse en Inzicht
  • PlatformenPlatformen
    • Bolero
    • Mobile
  • Markten en ProductenAanbod
    • Markten
    • Producten
  • Events en OpleidingenEvents
    • Opleidingen
  • AcademyAcademy
    • Producten
    • Platformen
    • Strategie & Analyse
  • TarievenTarieven
  • SupportSupport
    • Documentcenter
    • Veelgestelde vragen
    • Lexicon
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Bolero blog

  • Topic

  • Topic

  • Meest verhandelde ETF's van 2024

  • De wereld van ETF's

  • Bolero Live

  • Onze analisten

  • Beursboeken in de kijker

Als belegger wilt u niets missen van het financiële nieuws en de beursactualiteit. In deze blog volgt u elke dag van dichtbij op wat er reilt en zeilt op de financiële markten en krijgt u meteen de nodige duiding. 

Bijdragen

Deze blog komt tot stand dankzij bijdragen van de analisten van KBC Asset Management, KBC Securities, KBC Market Research en de economen, contentmanagers van Bolero en aandelenstrategen van KBC Groep:

Allison Mandra, Andrea Gabellone, Benjamin Wolff, Bérangère Bivort, Bernard Keppenne, Cora Vandamme, Dieter Guffens, Dirk Thiels, Ellen Van Tongelen, Guy Sips, Hans Dewachter, Jacob Mekhael, Jo Elsocht, Johan Van Gompel, Joren De Mesmaeker, Joris Franck, Kurt Ruts, Kristof Samoy, Laurent Convent, Lieven Noppe,
Livio Luyten, Lynn Hautekeete, Mathias Janssens, Mathias Van der Jeugt, Marion Geubel, Michiel Declercq, Peter Wuyts, Philippe Delfosse, Siegfried Top, Thibault Leneeuw, Thomas Couvreur, Thomas Vranken, Tom Noyens, Tom Simonts, Wim Hoste en Wim Lewi.

Disclaimer

Deze publicatie van KBC Bank N.V. (Bolero) wordt uitsluitend ter informatie verstrekt en is niet bedoeld als een specifiek en persoonlijk beleggingsadvies, een aanbieding of een uitnodiging tot een aanbieding, om de hierin vermelde financiële producten te kopen of te verkopen, noch onafhankelijk onderzoek op beleggingsgebied.

De dienstverlening die Bolero verschaft, is niet op beleggingsadvies gebaseerd. Bolero is het orderuitvoeringsplatform van KBC Bank N.V. waarmee transacties in ‘niet-complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) doorgaan op basis van ‘loutere uitvoering’ (“execution only”). Bolero voert geen ‘passendheidstoetsing’ uit bij transacties in niet-complexe financiële producten. De belegger die van deze dienstverlening gebruik maakt, beschikt dus niet over de bescherming van de toepasselijke gedragsregels. Transacties in ‘complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) kunnen pas uitgevoerd worden na een succesvolle passendheidstoetsing.  Transacties via Bolero gebeuren altijd op initiatief van de belegger. 

Bij het uitvoeren en/of doorgeven van transacties van beleggers houdt Bolero geen rekening met de daarmee verband houdende fiscale, juridische of boekhoudkundige aspecten van deze transacties, verstrekt zij geen advies met betrekking tot dergelijke aspecten en kan zij daarvoor derhalve niet aansprakelijk worden gesteld.

Beleggen in financiële producten houdt  risico’s in. Beleggers moeten in staat zijn om het economische risico van een belegging te dragen en het belegde kapitaal geheel of gedeeltelijk te verliezen.

Copyright © KBC Bank NV/Bolero. Alle rechten voorbehouden. Deze informatie mag op geen enkele manier gepubliceerd, herschreven of heruitgegeven worden in eender welke vorm.

Deze blog bevat publicaties van KBC Securities NV (https://research.kbcsecurities.com/portal/portal.html#!/disclosures), KBC Asset Management NV (https://www.kbc.be/particulieren/nl/juridische-info/documentatie-beleggen.html#aandelen) en KBC Economics (https://www.kbc.com/nl/economics.html). Voor de externe bronnen raadpleegt Bolero verschillende nieuwssites. De bijdragen worden geselecteerd op basis van recente, concrete gebeurtenissen en publicaties. De redactie wordt verzorgd door Tom Simonts (KBC Securities) en door Jo Elsocht, Joren De Mesmaeker, Jens Meersman, Ellen Van Tongelen en Philippe Delfosse (marketing team Bolero, KBC Bank NV). KBC Bank staat onder toezicht van de FSMA.

di. 10 sep 2024

9:45

Europees aandelennieuws

Deel deze pagina:

  • Tweet
  • Share
  • Share
Benelux-nieuws

Volkswagen verplaatst SEAT-financieel directeur naar worstelend VW-merk

  • De financiële directeuren van het Spaanse dochterbedrijf SEAT, David Powels, en van Volkswagen, Patrick Andres Mayer, wisselen van rol. De Duitse autobouwer wil de kostenbesparingen bij Volkswagen een nieuw elan wil geven. Het merk overweegt namelijk om in Duitsland een ongekend aantal fabrieken te sluiten. VW loopt achter op de kostenbesparingen van 10 miljard euro die in december werden ingezet. Volgens het management gaan de besparingen echter niet ver genoeg om de doelstelling van een operationele marge van 6,5% in 2026 te halen.

Hernieuwbare-energiebedrijf Enel trekt zich terug uit Vietnam

  • Italiaanse hernieuwbare-energiebedrijf bereidt zich voor op een terugtrekking uit Vietnam. Het zou de nieuwste stap zijn van een westers bedrijf om projecten voor hernieuwbare energie te schrappen in een land dat moeite heeft met de uitvoering van zijn plannen voor koolstofreductie. Het staatsbedrijf Enel is een van de grootste investeerders ter wereld in hernieuwbare energie. Het vertrek van Enel uit Vietnam zou de nieuwste klap zijn voor de energiestrategie van het land.

Slechte resultaten voor longkankermedicijnonderzoek van AstraZeneca

  • Maandag werden gedetailleerde resultaten vrijgegeven van een van de belangrijkste longkankeronderzoeken (TROPION-Lung01-studie) van AstraZeneca, waaruit bleek dat het experimentele precisiemedicijn de algehele overlevingsresultaten van patiënten in het onderzoek niet significant verbeterde. Investeerders en analisten houden de studie in de laatste fase nauwlettend in de gaten. Zij voorspellen dat het medicijn, bekend als Dato-DXd, mogelijk een nieuw bestseller voor het bedrijf kan worden.

Zweedse batterijfabrikant Northvolt overweegt banen te schrappen

  • De Zweedse batterijfabrikant gaat de productie van kathode-actief materiaal in zijn gigantische fabriek in Zweden opschorten en zal ook kosten besparen, wat kan leiden tot banenverlies. Northvolt wordt gezien als koploper in de Europese poging om een eigen batterij-industrie op te bouwen. Na een strategische evaluatie na een reeks tegenslagen richt het bedrijf zich nu op de grootschalige productie van cellen.

Siemens investeert 60 miljoen dollar in hogesnelheidstreinfabriek in New York

  • Het Duitse ingenieursbedrijf investeert 60 miljoen dollar in een nieuwe Amerikaanse fabriek voor de bouw van hogesnelheidstreinen die passagiers tussen Los Angeles en Las Vegas moeten vervoeren. Er worden ongeveer 300 banen gecreëerd in de 27.000 m2 grote fabriek in het noorden van de staat New York. Het gaat om de eerste productielocatie voor hogesnelheidstreinen in de Verenigde Staten. Het 350 kilometer lange project zal naar verwachting een snelheid van 300 kilometer per uur bereiken. De lijn moet klaar zijn vóór de Olympische Spelen in Los Angeles in 2028.
Naar overzicht
Beleg online met inzicht
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
Analyse en Inzicht
  • Analisten
  • Bolero Blog
Platformen
  • Bolero
  • Mobile
Markten en Producten
  • Markten
  • Producten
Events en Opleidingen
  • Events
  • Opleidingen
Academy
  • Producten
  • Platformen
  • Strategy & Analyse
Tarieven
  • Tarieven
Support
  • Algemene voorwaarden
  • Documentcenter
  • Lexicon
  • Veelgestelde vragen
  • Klachten
  • FAQ: MiFID II
Over Bolero
  • Bolero vandaag
  • Relatie KBC & Bolero
  • Nieuws
  • Werken bij Bolero
Award

Ontdek ook:

Bolero Crowdfunding

  •   Home
  • Analyse en Inzicht
  • Platformen
  • Markten en Producten
  • Events en Opleidingen
  • Academy
  • Tarieven
  • Support
Powered by KBC }}

Powered by KBC

  • © Bolero 2025
  • Privacy statement
  • Juridische voorwaarden
  • Sitemap