vr. 20 sep 2024
9:45

Mercedes-Benz verlaagt opnieuw winstverwachting voor 2024 na daling van verkoop in China
- De autoconstructeur heeft donderdag voor de tweede keer in minder dan twee maanden tijd zijn winstmarge over het hele jaar verlaagd, nadat het totale verkoopvolume in China daalde. Mercedes-Benz Cars verwacht nu dat het rendement op de verkoop tussen de 7,5% en 8,5% zal liggen, vergeleken met de eerdere 10% tot 11%. Dit betekent dat het aangepaste rendement op de verkoop naar verwachting rond de 6% zal liggen voor de tweede helft van het jaar.
Société Générale verkoopt meerderheidsbelang in Guinese vestiging
- De Franse bank meldde dat het een overeenkomst heeft bereikt met Atlantic Financial Group over de verkoop van een belang van 57,93% in de Guinese tak. De bank gaf in een verklaring aan dat de transactie een positieve impact van ongeveer 2 basispunten zou hebben op de CET1-ratio (kernkapitaalratio) op de verwachte voltooiingsdatum, die eind het eerste kwartaal 2025 zou kunnen plaatsvinden.
Lottomatica-aandeelhouder Gamma Intermediate verkoopt 6% belang
- Aandeelhouder Gamma Intermediate heeft de verkoop van een belang van 6% in de groep afgerond aan 11,10 euro per aandeel via een versnelde bookbuilding. Gamma Intermediate, dat nu een belang van 51,5% in Lottomatica heeft, haalde een totale bruto-opbrengst op van 166,5 miljoen euro.