• NL
  • FR
BoleroPowered by KBC
menu

Orderdesk: 02 303 33 00

Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Analyse en InzichtAnalyse en Inzicht
  • PlatformenPlatformen
    • Bolero
    • Mobile
  • Markten en ProductenAanbod
    • Markten
    • Producten
  • Events en OpleidingenEvents
    • Opleidingen
  • AcademyAcademy
    • Producten
    • Platformen
    • Strategie & Analyse
  • TarievenTarieven
  • SupportSupport
    • Documentcenter
    • Veelgestelde vragen
    • Lexicon
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Bolero blog

  • Topic

  • Topic

  • Meest verhandelde ETF's van 2024

  • De wereld van ETF's

  • Bolero Live

  • Onze analisten

  • Beursboeken in de kijker

Als belegger wilt u niets missen van het financiële nieuws en de beursactualiteit. In deze blog volgt u elke dag van dichtbij op wat er reilt en zeilt op de financiële markten en krijgt u meteen de nodige duiding. 

Bijdragen

Deze blog komt tot stand dankzij bijdragen van de analisten van KBC Asset Management, KBC Securities, KBC Market Research en de economen, contentmanagers van Bolero en aandelenstrategen van KBC Groep:

Allison Mandra, Andrea Gabellone, Benjamin Wolff, Bérangère Bivort, Bernard Keppenne, Cora Vandamme, Dieter Guffens, Dirk Thiels, Ellen Van Tongelen, Guy Sips, Hans Dewachter, Jacob Mekhael, Jo Elsocht, Johan Van Gompel, Joren De Mesmaeker, Joris Franck, Kurt Ruts, Kristof Samoy, Laurent Convent, Lieven Noppe,
Livio Luyten, Lynn Hautekeete, Mathias Janssens, Mathias Van der Jeugt, Marion Geubel, Michiel Declercq, Peter Wuyts, Philippe Delfosse, Siegfried Top, Thibault Leneeuw, Thomas Couvreur, Thomas Vranken, Tom Noyens, Tom Simonts, Wim Hoste en Wim Lewi.

Disclaimer

Deze publicatie van KBC Bank N.V. (Bolero) wordt uitsluitend ter informatie verstrekt en is niet bedoeld als een specifiek en persoonlijk beleggingsadvies, een aanbieding of een uitnodiging tot een aanbieding, om de hierin vermelde financiële producten te kopen of te verkopen, noch onafhankelijk onderzoek op beleggingsgebied.

De dienstverlening die Bolero verschaft, is niet op beleggingsadvies gebaseerd. Bolero is het orderuitvoeringsplatform van KBC Bank N.V. waarmee transacties in ‘niet-complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) doorgaan op basis van ‘loutere uitvoering’ (“execution only”). Bolero voert geen ‘passendheidstoetsing’ uit bij transacties in niet-complexe financiële producten. De belegger die van deze dienstverlening gebruik maakt, beschikt dus niet over de bescherming van de toepasselijke gedragsregels. Transacties in ‘complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) kunnen pas uitgevoerd worden na een succesvolle passendheidstoetsing.  Transacties via Bolero gebeuren altijd op initiatief van de belegger. 

Bij het uitvoeren en/of doorgeven van transacties van beleggers houdt Bolero geen rekening met de daarmee verband houdende fiscale, juridische of boekhoudkundige aspecten van deze transacties, verstrekt zij geen advies met betrekking tot dergelijke aspecten en kan zij daarvoor derhalve niet aansprakelijk worden gesteld.

Beleggen in financiële producten houdt  risico’s in. Beleggers moeten in staat zijn om het economische risico van een belegging te dragen en het belegde kapitaal geheel of gedeeltelijk te verliezen.

Copyright © KBC Bank NV/Bolero. Alle rechten voorbehouden. Deze informatie mag op geen enkele manier gepubliceerd, herschreven of heruitgegeven worden in eender welke vorm.

Deze blog bevat publicaties van KBC Securities NV (https://research.kbcsecurities.com/portal/portal.html#!/disclosures), KBC Asset Management NV (https://www.kbc.be/particulieren/nl/juridische-info/documentatie-beleggen.html#aandelen) en KBC Economics (https://www.kbc.com/nl/economics.html). Voor de externe bronnen raadpleegt Bolero verschillende nieuwssites. De bijdragen worden geselecteerd op basis van recente, concrete gebeurtenissen en publicaties. De redactie wordt verzorgd door Tom Simonts (KBC Securities) en door Jo Elsocht, Joren De Mesmaeker, Jens Meersman, Ellen Van Tongelen en Philippe Delfosse (marketing team Bolero, KBC Bank NV). KBC Bank staat onder toezicht van de FSMA.

ma. 23 sep 2024

9:45

Europees aandelennieuws

Deel deze pagina:

  • Tweet
  • Share
  • Share
Benelux-nieuws

CMA CGM gaat akkoord met de aankoop van 48% van Santos Brasil voor 1,2 miljard dollar

  • De Franse scheepvaartgigant stemde in met de aankoop van 47,6% van haventerminalexploitant Santos Brasil voor 6,3 miljard real en zal een overnamebod doen op het resterende belang. CMA CMG betaalt 15,30 real per stuk, 20% boven de slotkoers van 12,71van vrijdag.

Novo Nordisk krijgt te maken met Amerikaans congresverhoor

  • De CEO bereidt zich voor op een confrontatie volgende week met de Amerikaanse senator Bernie Sanders over de hoge prijs van succesvolle diabetes- en afslankmedicijnen, aangezien Ozempic onder de prijscontrole van de Amerikaanse overheid valt.

Noorse Equinor ziet af van plannen om blauwe waterstof naar Duitsland te exporteren

  • Het Noorse bedrijf heeft de plannen om zogenoemde blauwe waterstof naar Duitsland te exporteren geschrapt, omdat het te duur is en er onvoldoende vraag is. Equinor en RWE tekenden in januari 2022 een intentieverklaring om een waterstofvoorzieningsketen voor Duitse elektriciteitscentrales op te zetten en zo de uitstoot van broeikasgassen te helpen verminderen.

Zwitsers vastgoedbedrijf Ina Invest plant fusie met Cham Group             

  • Het Zwitserse vastgoedbedrijf overweegt een fusie met branchegenoot Cham Group. Als de gesprekken succesvol zijn, kunnen de aandeelhouders van beide bedrijven in het voorjaar van 2025 over het plan stemmen. Het Zwitserse bouw- en vastgoedbedrijf Implenia , dat een belang van ongeveer 40% in Ina heeft, is akkoord met de plannen.

Aandelen Commerzbank dalen 3% in prehandel, Duitse overheid behoudt belang

  • De aandelen stonden in de pre-handel onder druk nadat de Duiste overheid aangaf dat het zijn belang van 12% in de Duitse bank voorlopig zou behouden. Hierdoor zal een eventuele fusie met het Italiaanse UniCredit waarschijnlijk uitgesteld worden.

Experimenteel kankermedicijn van AstraZeneca laat geen significante verbetering zien

  • Het bedrijf meldde dat zijn experimentele precisiemedicijn, ontwikkeld met Daiichi Sankyo, de algehele overleving van patiënten met een type borstkanker in een onderzoek in een laat stadium niet significant heeft verbeterd. Volgens AstraZeneca waren de totale overlevingspercentages in de TROPION-Breast01 Fase III-studie met datopotamab deruxtecan (Dato-DXd) niet statistisch significant.

BNP Paribas tekent overeenkomst om private banking-divisie van HSBC in Duitsland te kopen

  • De Franse bank heeft een overeenkomst getekend om de private banking-divisie van HSBC in Duitsland te kopen. Naar verwachting wordt deze overeenkomst in het tweede kwartaal van 2025 afgerond.
Naar overzicht
Beleg online met inzicht
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
Analyse en Inzicht
  • Analisten
  • Bolero Blog
Platformen
  • Bolero
  • Mobile
Markten en Producten
  • Markten
  • Producten
Events en Opleidingen
  • Events
  • Opleidingen
Academy
  • Producten
  • Platformen
  • Strategy & Analyse
Tarieven
  • Tarieven
Support
  • Algemene voorwaarden
  • Documentcenter
  • Lexicon
  • Veelgestelde vragen
  • Klachten
  • FAQ: MiFID II
Over Bolero
  • Bolero vandaag
  • Relatie KBC & Bolero
  • Nieuws
  • Werken bij Bolero
Award

Ontdek ook:

Bolero Crowdfunding

  •   Home
  • Analyse en Inzicht
  • Platformen
  • Markten en Producten
  • Events en Opleidingen
  • Academy
  • Tarieven
  • Support
Powered by KBC }}

Powered by KBC

  • © Bolero 2025
  • Privacy statement
  • Juridische voorwaarden
  • Sitemap