• NL
  • FR
BoleroPowered by KBC
menu

Orderdesk: 02 303 33 00

Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Analyse en InzichtAnalyse en Inzicht
  • PlatformenPlatformen
    • Bolero
    • Mobile
  • Markten en ProductenAanbod
    • Markten
    • Producten
  • Events en OpleidingenEvents
    • Opleidingen
  • AcademyAcademy
    • Producten
    • Platformen
    • Strategie & Analyse
  • TarievenTarieven
  • SupportSupport
    • Documentcenter
    • Veelgestelde vragen
    • Lexicon
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Bolero blog

  • Topic

  • Topic

  • Meest verhandelde ETF's van 2024

  • De wereld van ETF's

  • Bolero Live

  • Onze analisten

  • Beursboeken in de kijker

Als belegger wilt u niets missen van het financiële nieuws en de beursactualiteit. In deze blog volgt u elke dag van dichtbij op wat er reilt en zeilt op de financiële markten en krijgt u meteen de nodige duiding. 

Bijdragen

Deze blog komt tot stand dankzij bijdragen van de analisten van KBC Asset Management, KBC Securities, KBC Market Research en de economen, contentmanagers van Bolero en aandelenstrategen van KBC Groep:

Allison Mandra, Andrea Gabellone, Benjamin Wolff, Bérangère Bivort, Bernard Keppenne, Cora Vandamme, Dieter Guffens, Dirk Thiels, Ellen Van Tongelen, Guy Sips, Hans Dewachter, Jacob Mekhael, Jens Meersman, Jo Elsocht, Johan Van Gompel, Joren De Mesmaeker, Joris Franck, Kurt Ruts, Kristof Samoy, Laurent Convent, Lieven Noppe, Lynn Hautekeete, Mathias Janssens, Mathias Van der Jeugt, Marion Geubel,Michiel Declercq, Peter Wuyts, Philippe Delfosse, Sharad Kumar Surendran Palani, Siegfried Top, Thibault Leneeuw, Thomas Couvreur, Thomas Vranken, Tom Noyens, Tom Simonts, Wim Hoste en Wim Lewi.

Disclaimer

Deze publicatie van KBC Bank N.V. (Bolero) wordt uitsluitend ter informatie verstrekt en is niet bedoeld als een specifiek en persoonlijk beleggingsadvies, een aanbieding of een uitnodiging tot een aanbieding, om de hierin vermelde financiële producten te kopen of te verkopen, noch onafhankelijk onderzoek op beleggingsgebied.

De dienstverlening die Bolero verschaft, is niet op beleggingsadvies gebaseerd. Bolero is het orderuitvoeringsplatform van KBC Bank N.V. waarmee transacties in ‘niet-complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) doorgaan op basis van ‘loutere uitvoering’ (“execution only”). Bolero voert geen ‘passendheidstoetsing’ uit bij transacties in niet-complexe financiële producten. De belegger die van deze dienstverlening gebruik maakt, beschikt dus niet over de bescherming van de toepasselijke gedragsregels. Transacties in ‘complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) kunnen pas uitgevoerd worden na een succesvolle passendheidstoetsing.  Transacties via Bolero gebeuren altijd op initiatief van de belegger. 

Bij het uitvoeren en/of doorgeven van transacties van beleggers houdt Bolero geen rekening met de daarmee verband houdende fiscale, juridische of boekhoudkundige aspecten van deze transacties, verstrekt zij geen advies met betrekking tot dergelijke aspecten en kan zij daarvoor derhalve niet aansprakelijk worden gesteld.

Beleggen in financiële producten houdt  risico’s in. Beleggers moeten in staat zijn om het economische risico van een belegging te dragen en het belegde kapitaal geheel of gedeeltelijk te verliezen.

Copyright © KBC Bank NV/Bolero. Alle rechten voorbehouden. Deze informatie mag op geen enkele manier gepubliceerd, herschreven of heruitgegeven worden in eender welke vorm.

Deze blog bevat publicaties van KBC Securities NV (https://research.kbcsecurities.com/portal/portal.html#!/disclosures), KBC Asset Management NV (https://www.kbc.be/particulieren/nl/juridische-info/documentatie-beleggen.html#aandelen) en KBC Economics (https://www.kbc.com/nl/economics.html). Voor de externe bronnen raadpleegt Bolero verschillende nieuwssites. De bijdragen worden geselecteerd op basis van recente, concrete gebeurtenissen en publicaties. De redactie wordt verzorgd door Tom Simonts (KBC Securities) en door Jo Elsocht, Joren De Mesmaeker, Jens Meersman, Ellen Van Tongelen en Philippe Delfosse (marketing team Bolero, KBC Bank NV). KBC Bank staat onder toezicht van de FSMA.

wo. 11 sep 2024

11:37

TINC geeft halfjaarupdate en verhoogt dividend met 3,6%

Deel deze pagina:

  • Tweet
  • Share
  • Share
TINC?
 
The Infrastructure Company (TINC) is gevestigd in Antwerpen. TINC heeft participaties in operationele en volgroeide infrastructuuractiva met een kasstroom op lange termijn die zeer voorspelbaar is. De portefeuille van TINC bestaat uit 4 verschillende divisies, namelijk 'Openbare Infrastructuur', 'Energie Infrastructuur', 'Digitale Infrastructuur' en 'Selectief Vastgoed', terwijl de projecten verspreid zijn over België, Nederland en Ierland.
 
TINC publiceerde een update waaruit blijkt dat de netto inventariswaarde (NAV) steeg met 3% tot 482,0 miljoen euro of 13,26 euro per aandeel (vs. 468,0 miljoen euro eind 2023) en dit na aftrek van het dividend van 30 miljoen euro, uitbetaald in mei 2024. T.o.v. de slotkoers op 9/9 noteert TINC op basis van de NAV met een discount van 16%. 
 
De totale ontvangsten gegenereerd door de portefeuille gedurende de eerste jaarhelft bedroegen 23,1 miljoen euro.
 
Momenteel heeft TINC een netto schuldpositie van 7,6 miljoen euro en 150,0 miljoen euro aan beschikbare kredietlijnen waarvan 8,0 miljoen euro werd opgenomen.
 
TINC heeft voorgesteld om een dividend uit te keren van 0,58 euro per aandeel (+3,6% op jaarbasis). 
KBC Securities over TINC
 
De portefeuille van TINC wordt gekenmerkt door de zeer stabiele operaties van projecten en voorspelbare/inflatiegedekte kasstromen die samen resulteren in sterke 
dividenduitkeringen en -rendement. Bovendien is de portefeuille van TINC sterk gediversifieerd over geografische gebieden en beleggingsthema's, wat zal helpen om de portefeuille te beschermen tegen algemene macro-economische schokken.  
 
De beleggingsthema's van TINC zijn gericht op het oplossen van ecologische, digitale en maatschappelijke tekortkomingen van de toekomst. KBC Securities is ervan overtuigd dat deze aanpak bijdraagt aan waardecreatie op lange termijn voor investeerders, aangezien TINC's projecten direct of indirect profiteren van overheidstussenkomsten en -wetgeving. 
 
Daarnaast gelooft KBCS dat TINC's concurrentievoordelen, zoals zijn expertise en netwerk het bedrijf in staat zal stellen om interessante investeringsmogelijkheden te vinden in de zeer complexe (en daarom minder competitieve) vraaggestuurde infrastructuur. Als gevolg hiervan denkt KBCS dat de portefeuille van TINC waarde zal creëren op lange termijn en beleggers aantrekkelijke dividenden zal bieden terwijl het bedrijf beschermd is tegen onvoorziene drastische veranderingen in het algemene macro-economische landschap.
 
De analist van KBC Securities, Sharad Kumar, heeft een 'opbouwen'-advies en een koersdoel van 14 euro.
Naar overzicht
Beleg online met inzicht
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
Analyse en Inzicht
  • Analisten
  • Bolero Blog
Platformen
  • Bolero
  • Mobile
Markten en Producten
  • Markten
  • Producten
Events en Opleidingen
  • Events
  • Opleidingen
Academy
  • Producten
  • Platformen
  • Strategy & Analyse
Tarieven
  • Tarieven
Support
  • Algemene voorwaarden
  • Documentcenter
  • Lexicon
  • Veelgestelde vragen
  • Klachten
  • FAQ: MiFID II
Over Bolero
  • Bolero vandaag
  • Relatie KBC & Bolero
  • Nieuws
  • Werken bij Bolero
Award

Ontdek ook:

Bolero Crowdfunding

  •   Home
  • Analyse en Inzicht
  • Platformen
  • Markten en Producten
  • Events en Opleidingen
  • Academy
  • Tarieven
  • Support
Powered by KBC }}

Powered by KBC

  • © Bolero 2025
  • Privacy statement
  • Juridische voorwaarden
  • Sitemap