• NL
  • FR
BoleroPowered by KBC
menu

Orderdesk: 02 303 33 00

Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Analyse en InzichtAnalyse en Inzicht
  • PlatformenPlatformen
    • Bolero
    • Mobile
  • Markten en ProductenAanbod
    • Markten
    • Producten
  • Events en OpleidingenEvents
    • Opleidingen
  • AcademyAcademy
    • Producten
    • Platformen
    • Strategie & Analyse
  • TarievenTarieven
  • SupportSupport
    • Documentcenter
    • Veelgestelde vragen
    • Lexicon
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Bolero blog

  • Topic

  • Topic

  • Meest verhandelde ETF's van 2024

  • De wereld van ETF's

  • Bolero Live

  • Onze analisten

  • Beursboeken in de kijker

Als belegger wilt u niets missen van het financiële nieuws en de beursactualiteit. In deze blog volgt u elke dag van dichtbij op wat er reilt en zeilt op de financiële markten en krijgt u meteen de nodige duiding. 

Bijdragen

Deze blog komt tot stand dankzij bijdragen van de analisten van KBC Asset Management, KBC Securities, KBC Market Research en de economen, contentmanagers van Bolero en aandelenstrategen van KBC Groep:

Allison Mandra, Andrea Gabellone, Benjamin Wolff, Bérangère Bivort, Bernard Keppenne, Cora Vandamme, Dieter Guffens, Dirk Thiels, Ellen Van Tongelen, Guy Sips, Hans Dewachter, Jacob Mekhael, Jo Elsocht, Johan Van Gompel, Joren De Mesmaeker, Joris Franck, Kurt Ruts, Kristof Samoy, Laurent Convent, Lieven Noppe,
Livio Luyten, Lynn Hautekeete, Mathias Janssens, Mathias Van der Jeugt, Marion Geubel, Michiel Declercq, Peter Wuyts, Philippe Delfosse, Siegfried Top, Thibault Leneeuw, Thomas Couvreur, Thomas Vranken, Tom Noyens, Tom Simonts, Wim Hoste en Wim Lewi.

Disclaimer

Deze publicatie van KBC Bank N.V. (Bolero) wordt uitsluitend ter informatie verstrekt en is niet bedoeld als een specifiek en persoonlijk beleggingsadvies, een aanbieding of een uitnodiging tot een aanbieding, om de hierin vermelde financiële producten te kopen of te verkopen, noch onafhankelijk onderzoek op beleggingsgebied.

De dienstverlening die Bolero verschaft, is niet op beleggingsadvies gebaseerd. Bolero is het orderuitvoeringsplatform van KBC Bank N.V. waarmee transacties in ‘niet-complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) doorgaan op basis van ‘loutere uitvoering’ (“execution only”). Bolero voert geen ‘passendheidstoetsing’ uit bij transacties in niet-complexe financiële producten. De belegger die van deze dienstverlening gebruik maakt, beschikt dus niet over de bescherming van de toepasselijke gedragsregels. Transacties in ‘complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) kunnen pas uitgevoerd worden na een succesvolle passendheidstoetsing.  Transacties via Bolero gebeuren altijd op initiatief van de belegger. 

Bij het uitvoeren en/of doorgeven van transacties van beleggers houdt Bolero geen rekening met de daarmee verband houdende fiscale, juridische of boekhoudkundige aspecten van deze transacties, verstrekt zij geen advies met betrekking tot dergelijke aspecten en kan zij daarvoor derhalve niet aansprakelijk worden gesteld.

Beleggen in financiële producten houdt  risico’s in. Beleggers moeten in staat zijn om het economische risico van een belegging te dragen en het belegde kapitaal geheel of gedeeltelijk te verliezen.

Copyright © KBC Bank NV/Bolero. Alle rechten voorbehouden. Deze informatie mag op geen enkele manier gepubliceerd, herschreven of heruitgegeven worden in eender welke vorm.

Deze blog bevat publicaties van KBC Securities NV (https://research.kbcsecurities.com/portal/portal.html#!/disclosures), KBC Asset Management NV (https://www.kbc.be/particulieren/nl/juridische-info/documentatie-beleggen.html#aandelen) en KBC Economics (https://www.kbc.com/nl/economics.html). Voor de externe bronnen raadpleegt Bolero verschillende nieuwssites. De bijdragen worden geselecteerd op basis van recente, concrete gebeurtenissen en publicaties. De redactie wordt verzorgd door Tom Simonts (KBC Securities) en door Jo Elsocht, Joren De Mesmaeker, Jens Meersman, Ellen Van Tongelen en Philippe Delfosse (marketing team Bolero, KBC Bank NV). KBC Bank staat onder toezicht van de FSMA.

do. 28 mrt 2024

13:54

Vooruitblik op Amerika

Deel deze pagina:

  • Tweet
  • Share
  • Share

Voor de bel

  • Wall Street-futures bewegen niet veel. Beleggers wachten op cruciale economische indicatoren om de economie en de beleidsrichting van de Federal Reserve te beoordelen.
     
  • In Europa stijgen de aandelen, gesteund door winsten in energieaandelen.
     
  • In Azië sloot de Nikkei lager. Chinese aandelen stegen door de verwachting van agressieve economische stimuleringsmaatregelen van Peking.
     
  • De dollarindex won terrein, terwijl de goudprijs steeg. De olieprijzen stegen als gevolg van de voorraadgegevens van ruwe olie en benzine in de VS, wat leidde tot hernieuwde koopinteresse.

Topnieuws

Home Depot koopt SRS Distribution in deal van 18,25 miljard dollar

  • Home Depot zal SRS Distribution, leverancier van bouwmaterialen, kopen in een deal van  18,25 miljard dollar, inclusief schulden, aldus de retailer, waarmee het zijn activiteiten onder professionele klanten versterkt om de zwakke vraag naar woningverbetering tegen te gaan.

Walgreens verlaagt winstverwachting voor het hele jaar en neemt waardevermindering van 5,8 miljard dollar

  • Walgreen Boots Alliance verlaagde zijn winstprognose voor het fiscale jaar 2024 met, daarbij verwijzend naar economische uitdagingen voor zijn retailactiviteiten, en nam ook een waardevermindering van 5,8 miljard dollar in verband met zijn VillageMD-activiteiten.

Verzekeraars kunnen verliezen tot 4 miljard dollar lijden na tragedie van Baltimore-brug

  • De ineenstorting van de Francis Scott Key Bridge in Baltimore zou verzekeraars miljarden dollars aan claims kunnen kosten, zeggen analisten, waarbij één het op maar liefst $ 4 miljard zet, wat de tragedie tot een recordverlies voor scheepvaartverzekeringen zou maken.

Eerstekwartaalwinst Jefferies blijft achter bij schattingen na verlies gekoppeld aan investering Weiss

  • De winst van Jefferies Financial over het eerste kwartaal bleef achter bij de verwachtingen van analisten nadat het geld verloor op een investering in hedgefonds Weiss Multi-Strategy Advisers, dat sindsdien is gesloten.

Aandelen in de kijker

Jefferies Financial Group: de winst van de bank over het eerste kwartaal bleef achter bij de verwachtingen van analisten nadat het geld verloor op een investering in hedgefonds Weiss Multi-Strategy Advisers, dat sindsdien is gesloten. Exclusief eenmalige kosten verdiende de bank 69 cent per aandeel, onder de gemiddelde schatting van analisten van 75 cent per aandeel.

Keysight Technologies & Viavi Solutions: Spirent Communications stemde in met het bod van Keysight Technologies dat het bedrijf waardeert op 1,46 miljard dollar, waarmee het zijn steun voor het bod van Viavi Solutions, dat 15% lager was, intrekt. Keysight bood aan om het Britse telecommunicatietestbedrijf te kopen voor 201,5 pence per aandeel, vergeleken met Viavi's bod van 175 pence per stuk begin maart.

Amazon.com: Het bedrijf zei woensdag dat zijn senior werknemers, wier vergoeding meer aandelengerelateerde beloningen dan contant geld omvat, dit jaar mogelijk geen contante loonsverhoging ontvangen. De beloning van sommige van deze topmedewerkers zal echter aanzienlijk hoger zijn dan die van vorig jaar als gevolg van de groei van de aandelenkoers van de e-commercegigant in het afgelopen jaar.

Atlas Lithium: Mitsui & Co zei dat het 30 miljoen dollar zal uitgeven om een belang van 12% te nemen in het in de VS gevestigde Atlas Lithium om zich te wagen aan de lithiummijnen van Brazilië om de vraag naar het batterijmineraal aan te boren. Mitsui zei dat het zou inschrijven op een toewijzing van nieuwe aandelen door Atlas ter waarde van 30 miljoen dollar aan derden en het recht zou krijgen om lithiumspodumeenconcentraat af te nemen.

Fox: het bedrijf kondigde woensdag aan dat zijn entertainmentstudio zal worden geherstructureerd in drie belangrijke bedrijfssegmenten: entertainment, televisie- en streamingplatforms, en wereldwijde verkoop en licenties. De nieuw opgerichte Fox Entertainment Studios zal worden geleid door Fernando Szew, oprichter en CEO van MarVista Entertainment en Fox Entertainment Global. Fox Television Network zal worden geleid door Michael Thorn, president van scripted programming voor Fox Entertainment.

Mosaic: De kunstmestfabrikant zei woensdag dat de productie-impact van een bosbrand in zijn Riverview-productiefaciliteit voor fosfaatmeststoffen vier tot zes weken kan duren. De Riverview-faciliteit in Hillsborough County, Florida, was eerder deze week het middelpunt van twee afzonderlijke bosbranden. De faciliteit, die een productiesnelheid heeft van ongeveer 30.000 ton per week, liep beperkte schade op aan ondersteunende activiteiten en was geconfigureerd om producten te produceren die voornamelijk bestemd waren voor export naar Brazilië op het moment van de brand, aldus het bedrijf.

UnitedHealth Group: Het bedrijf meldt dat het meer dan 3,3 miljard dollar aan leningen heeft verstrekt aan zorgverleners die vorige maand zijn getroffen door een cyberaanval op de technologie-eenheid van het Amerikaanse zorgconglomeraat. Het zei dat de providers 45 werkdagen de tijd krijgen om de lening terug te betalen. UnitedHealth heeft meer dan 40% van de 3.3 miljard dollar gegeven aan zogenaamde vangnetziekenhuizen en federaal gekwalificeerde gezondheidscentra die patiënten en gemeenschappen met een hoog risico bedienen.

Vizio Holding &Walmart: Walmart heeft twee Amerikaanse antitrustinstanties op de hoogte gebracht dat het een bepaald herzieningsverzoek voor de geplande overname van Vizio zal intrekken en opnieuw zal indienen, om de toezichthouders meer tijd te geven om de deal te beoordelen. Na informele besprekingen met de Federal Trade Commission en het ministerie van Justitie werd Walmart's Hart-Scott-Rodino-meldings- en meldingsformulier met ingang van 27 maart ingetrokken en verwacht het op 29 maart opnieuw in te dienen, zei Vizio woensdag.

Aanbevelingen

Bank of Hawaii: Piper Sandler verlaagt het koersdoel van $ 69 naar $ 65, daarbij verwijzend naar bezorgdheid over de zwakte op de onroerendgoedmarkten van Hawaï en het verminderde toerisme, wat gevolgen zou kunnen hebben voor het bedrijf.

Carnival: JPMorgan verhoogt de richtprijs van $ 22 naar $ 23, waarbij wordt gewezen op het potentieel van het bedrijf om de merkduidelijkheid en het prijszettingsvermogen te verbeteren door meer te investeren in advertenties.

Goosehead Insurance: Piper Sandler verhoogt het koersdoel van $ 85 naar $ 88, anticiperend op een versnelde omzetgroei voor het bedrijf in 2025 en 2026.

Kimberly-Clark: Piper Sandler verhoogt het koersdoel van $ 145 naar $ 152, na de aankondiging van het bedrijf van een nieuw bedrijfsmodel en beter dan verwachte groeidoelstellingen.

Verint Systems: Evercore ISI verhoogt koersdoel van $28 naar $34, gedreven door de sterke resultaten van het bedrijf over het vierde kwartaal.

 

 

Naar overzicht
Beleg online met inzicht
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
Analyse en Inzicht
  • Analisten
  • Bolero Blog
Platformen
  • Bolero
  • Mobile
Markten en Producten
  • Markten
  • Producten
Events en Opleidingen
  • Events
  • Opleidingen
Academy
  • Producten
  • Platformen
  • Strategy & Analyse
Tarieven
  • Tarieven
Support
  • Algemene voorwaarden
  • Documentcenter
  • Lexicon
  • Veelgestelde vragen
  • Klachten
  • FAQ: MiFID II
Over Bolero
  • Bolero vandaag
  • Relatie KBC & Bolero
  • Nieuws
  • Werken bij Bolero
Award

Ontdek ook:

Bolero Crowdfunding

  •   Home
  • Analyse en Inzicht
  • Platformen
  • Markten en Producten
  • Events en Opleidingen
  • Academy
  • Tarieven
  • Support
Powered by KBC }}

Powered by KBC

  • © Bolero 2025
  • Privacy statement
  • Juridische voorwaarden
  • Sitemap