• NL
  • FR
BoleroPowered by KBC
menu

Orderdesk: 02 303 33 00

Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Analyse en InzichtAnalyse en Inzicht
  • PlatformenPlatformen
    • Bolero
    • Mobile
  • Markten en ProductenAanbod
    • Markten
    • Producten
  • Events en OpleidingenEvents
    • Opleidingen
  • AcademyAcademy
    • Producten
    • Platformen
    • Strategie & Analyse
  • TarievenTarieven
  • SupportSupport
    • Documentcenter
    • Veelgestelde vragen
    • Lexicon
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Bolero blog

  • Topic

  • Topic

  • Meest verhandelde ETF's van 2024

  • De wereld van ETF's

  • Bolero Live

  • Onze analisten

  • Beursboeken in de kijker

Als belegger wilt u niets missen van het financiële nieuws en de beursactualiteit. In deze blog volgt u elke dag van dichtbij op wat er reilt en zeilt op de financiële markten en krijgt u meteen de nodige duiding. 

Bijdragen

Deze blog komt tot stand dankzij bijdragen van de analisten van KBC Asset Management, KBC Securities, KBC Market Research en de economen, contentmanagers van Bolero en aandelenstrategen van KBC Groep:

Allison Mandra, Andrea Gabellone, Benjamin Wolff, Bérangère Bivort, Bernard Keppenne, Cora Vandamme, Dieter Guffens, Dirk Thiels, Ellen Van Tongelen, Guy Sips, Hans Dewachter, Jacob Mekhael, Jens Meersman, Jo Elsocht, Johan Van Gompel, Joren De Mesmaeker, Joris Franck, Kurt Ruts, Kristof Samoy, Laurent Convent, Lieven Noppe, Lynn Hautekeete, Mathias Janssens, Mathias Van der Jeugt, Marion Geubel,Michiel Declercq, Peter Wuyts, Philippe Delfosse, Sharad Kumar Surendran Palani, Siegfried Top, Thibault Leneeuw, Thomas Couvreur, Thomas Vranken, Tom Noyens, Tom Simonts, Wim Hoste en Wim Lewi.

Disclaimer

Deze publicatie van KBC Bank N.V. (Bolero) wordt uitsluitend ter informatie verstrekt en is niet bedoeld als een specifiek en persoonlijk beleggingsadvies, een aanbieding of een uitnodiging tot een aanbieding, om de hierin vermelde financiële producten te kopen of te verkopen, noch onafhankelijk onderzoek op beleggingsgebied.

De dienstverlening die Bolero verschaft, is niet op beleggingsadvies gebaseerd. Bolero is het orderuitvoeringsplatform van KBC Bank N.V. waarmee transacties in ‘niet-complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) doorgaan op basis van ‘loutere uitvoering’ (“execution only”). Bolero voert geen ‘passendheidstoetsing’ uit bij transacties in niet-complexe financiële producten. De belegger die van deze dienstverlening gebruik maakt, beschikt dus niet over de bescherming van de toepasselijke gedragsregels. Transacties in ‘complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) kunnen pas uitgevoerd worden na een succesvolle passendheidstoetsing.  Transacties via Bolero gebeuren altijd op initiatief van de belegger. 

Bij het uitvoeren en/of doorgeven van transacties van beleggers houdt Bolero geen rekening met de daarmee verband houdende fiscale, juridische of boekhoudkundige aspecten van deze transacties, verstrekt zij geen advies met betrekking tot dergelijke aspecten en kan zij daarvoor derhalve niet aansprakelijk worden gesteld.

Beleggen in financiële producten houdt  risico’s in. Beleggers moeten in staat zijn om het economische risico van een belegging te dragen en het belegde kapitaal geheel of gedeeltelijk te verliezen.

Copyright © KBC Bank NV/Bolero. Alle rechten voorbehouden. Deze informatie mag op geen enkele manier gepubliceerd, herschreven of heruitgegeven worden in eender welke vorm.

Deze blog bevat publicaties van KBC Securities NV (https://research.kbcsecurities.com/portal/portal.html#!/disclosures), KBC Asset Management NV (https://www.kbc.be/particulieren/nl/juridische-info/documentatie-beleggen.html#aandelen) en KBC Economics (https://www.kbc.com/nl/economics.html). Voor de externe bronnen raadpleegt Bolero verschillende nieuwssites. De bijdragen worden geselecteerd op basis van recente, concrete gebeurtenissen en publicaties. De redactie wordt verzorgd door Tom Simonts (KBC Securities) en door Jo Elsocht, Joren De Mesmaeker, Jens Meersman, Ellen Van Tongelen en Philippe Delfosse (marketing team Bolero, KBC Bank NV). KBC Bank staat onder toezicht van de FSMA.

ma. 26 aug 2019

16:30

Aandelennieuws in het kort

Deel deze pagina:

  • Tweet
  • Share
  • Share

Vonovia

  • Het Duitse vastgoedbedrijf behoudt zijn vooruitzichten voor het boekjaar 2019. Vonovia verwacht dit jaar geen impact van de geplande wetgeving in Berlijn i.v.m. de maximale huurprijs. Voor volgend jaar is het mogelijk dat het bedrijf door de huurplafonds een eenmalige vermindering van 20-25 miljoen euro van de Berlijnse huurinkomsten moet ondergaan. Dat is 10% van de Berlijnse huurinkomsten en 1% van hun totale huurinkomsten. Vonovia gaf aan dat het de fondsen die het eerder voorzien had voor moderniseringsinvesteringen in Berlijn nu voor andere regio's zal gebruiken.

Third Point / EssiliorLuxottica

  • De aandeelhoudersactivist die in handen is van miljardair Daniel Loeb en onder meer bekend is van zijn werk bij Nestlé en Campbell Soup, zou volgens mediaberichten een belang hebben opgebouwd in EssilorLuxottica. Sinds de fusie van Essilor en Luxottica is een machtsstrijd aan de gang bij de producent van onder meer Ray-Ban zonnebrillen, waardoor nog steeds wordt gezocht naar een CEO die de beloofde synergievoordelen van 600 miljoen euro moet realiseren.

Swiss Universal Bank

  • De Zwitserse bank die een onderdeel is van Credit Suisse, gaat de komende drie jaar meer dan een miljard euro investeren in digitalisering, advies aan klanten en marketing. De investeringsbanktak in Zwitserland, onderdeel van de divisie Corporate & Investment Banking, zal als een aparte eenheid worden gemanaged. De retail- en commerciële klanten van de bank, die voornamelijk kernbankproducten gebruiken, zullen worden geholpen via een nieuwe tak genoemd 'Direct Banking'.

Equinor

  • Het Noorse energiebedrijf zal een kwartaaldividend van 0,26 dollar per aandeel betalen. De uitbetaling gebeurt op 28 augustus.

Deutsche Bank / UBS

  • De twee banken zouden in juni gesprekken hebben gehouden omtrent een alliantie van hun investeringsbankendivisies. De gesprekken zouden zijn afgesprongen omwille van moeilijkheden omtrent de allocatie van kapitaal aan verschillende takken en hoe de activiteiten te structureren.

Meer interessant beursnieuws

  • Adviezen en aanbevelingen
  • Hoogtepunten KBC Securities Benelux Morning Note
  • Wat heeft de komende week in petto?
  • Meest verhandeld bij Bolero op Euronext
  • Picanol rapporteert forse omzetdaling in eerste jaarhelft
  • Beter dan verwachte resultaten voor Tessenderlo
  • Terugblik op Wall Street
  • Wat betekent wetsvoorstel rond huurprijzen in Berlijn voor Duitse vastgoedbedrijven?

Wat staat er morgen op het programma?

Tot slot blikken we nog even vooruit naar wat morgen, dinsdag 27 augustus, op de agenda staat:

  • Bedrijfsresultaten
    • Solvac - Greenyard - Van Lanschot - Autodesk - Hewlett Packard Enterprise - Zurich Airport
  • Macro-economie
    • US: Richmond Fed index, consumentenvertrouwen
    • Japan: producentenprijzen
    • Duitsland: bbp, overheidsuitgaven, particuliere consumptie
    • Frankrijk: vertrouwensindicatoren
Naar overzicht
Beleg online met inzicht
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
Analyse en Inzicht
  • Analisten
  • Bolero Blog
Platformen
  • Bolero
  • Mobile
Markten en Producten
  • Markten
  • Producten
Events en Opleidingen
  • Events
  • Opleidingen
Academy
  • Producten
  • Platformen
  • Strategy & Analyse
Tarieven
  • Tarieven
Support
  • Algemene voorwaarden
  • Documentcenter
  • Lexicon
  • Veelgestelde vragen
  • Klachten
  • FAQ: MiFID II
Over Bolero
  • Bolero vandaag
  • Relatie KBC & Bolero
  • Nieuws
  • Werken bij Bolero
Award

Ontdek ook:

Bolero Crowdfunding

  •   Home
  • Analyse en Inzicht
  • Platformen
  • Markten en Producten
  • Events en Opleidingen
  • Academy
  • Tarieven
  • Support
Powered by KBC }}

Powered by KBC

  • © Bolero 2025
  • Privacy statement
  • Juridische voorwaarden
  • Sitemap