• NL
  • FR
BoleroPowered by KBC
menu

Orderdesk: 02 303 33 00

Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Analyse en InzichtAnalyse en Inzicht
  • PlatformenPlatformen
    • Bolero
    • Mobile
  • Markten en ProductenAanbod
    • Markten
    • Producten
  • Events en OpleidingenEvents
    • Opleidingen
  • AcademyAcademy
    • Producten
    • Platformen
    • Strategie & Analyse
  • TarievenTarieven
  • SupportSupport
    • Documentcenter
    • Veelgestelde vragen
    • Lexicon
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Bolero blog

  • Topic

  • Topic

  • Meest verhandelde ETF's van 2024

  • De wereld van ETF's

  • Bolero Live

  • Onze analisten

  • Beursboeken in de kijker

Als belegger wilt u niets missen van het financiële nieuws en de beursactualiteit. In deze blog volgt u elke dag van dichtbij op wat er reilt en zeilt op de financiële markten en krijgt u meteen de nodige duiding. 

Bijdragen

Deze blog komt tot stand dankzij bijdragen van de analisten van KBC Asset Management, KBC Securities, KBC Market Research en de economen, contentmanagers van Bolero en aandelenstrategen van KBC Groep:

Allison Mandra, Andrea Gabellone, Benjamin Wolff, Bérangère Bivort, Bernard Keppenne, Cora Vandamme, Dieter Guffens, Dirk Thiels, Ellen Van Tongelen, Guy Sips, Hans Dewachter, Jacob Mekhael, Jo Elsocht, Johan Van Gompel, Joren De Mesmaeker, Joris Franck, Kurt Ruts, Kristof Samoy, Laurent Convent, Lieven Noppe,
Livio Luyten, Lynn Hautekeete, Mathias Janssens, Mathias Van der Jeugt, Marion Geubel, Michiel Declercq, Peter Wuyts, Philippe Delfosse, Siegfried Top, Thibault Leneeuw, Thomas Couvreur, Thomas Vranken, Tom Noyens, Tom Simonts, Wim Hoste en Wim Lewi.

Disclaimer

Deze publicatie van KBC Bank N.V. (Bolero) wordt uitsluitend ter informatie verstrekt en is niet bedoeld als een specifiek en persoonlijk beleggingsadvies, een aanbieding of een uitnodiging tot een aanbieding, om de hierin vermelde financiële producten te kopen of te verkopen, noch onafhankelijk onderzoek op beleggingsgebied.

De dienstverlening die Bolero verschaft, is niet op beleggingsadvies gebaseerd. Bolero is het orderuitvoeringsplatform van KBC Bank N.V. waarmee transacties in ‘niet-complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) doorgaan op basis van ‘loutere uitvoering’ (“execution only”). Bolero voert geen ‘passendheidstoetsing’ uit bij transacties in niet-complexe financiële producten. De belegger die van deze dienstverlening gebruik maakt, beschikt dus niet over de bescherming van de toepasselijke gedragsregels. Transacties in ‘complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) kunnen pas uitgevoerd worden na een succesvolle passendheidstoetsing.  Transacties via Bolero gebeuren altijd op initiatief van de belegger. 

Bij het uitvoeren en/of doorgeven van transacties van beleggers houdt Bolero geen rekening met de daarmee verband houdende fiscale, juridische of boekhoudkundige aspecten van deze transacties, verstrekt zij geen advies met betrekking tot dergelijke aspecten en kan zij daarvoor derhalve niet aansprakelijk worden gesteld.

Beleggen in financiële producten houdt  risico’s in. Beleggers moeten in staat zijn om het economische risico van een belegging te dragen en het belegde kapitaal geheel of gedeeltelijk te verliezen.

Copyright © KBC Bank NV/Bolero. Alle rechten voorbehouden. Deze informatie mag op geen enkele manier gepubliceerd, herschreven of heruitgegeven worden in eender welke vorm.

Deze blog bevat publicaties van KBC Securities NV (https://research.kbcsecurities.com/portal/portal.html#!/disclosures), KBC Asset Management NV (https://www.kbc.be/particulieren/nl/juridische-info/documentatie-beleggen.html#aandelen) en KBC Economics (https://www.kbc.com/nl/economics.html). Voor de externe bronnen raadpleegt Bolero verschillende nieuwssites. De bijdragen worden geselecteerd op basis van recente, concrete gebeurtenissen en publicaties. De redactie wordt verzorgd door Tom Simonts (KBC Securities) en door Jo Elsocht, Joren De Mesmaeker, Jens Meersman, Ellen Van Tongelen en Philippe Delfosse (marketing team Bolero, KBC Bank NV). KBC Bank staat onder toezicht van de FSMA.

di. 7 jan 2020

16:30

Aandelennieuws in het kort

Deel deze pagina:

  • Tweet
  • Share
  • Share

Premier Oil, BP

  • Premier Oil neemt de belangen in de Noordzee-olievelden Andrew en Shearwater van BP over voor 625 miljoen dollar en trekt daarnaast zijn belang in het Tolmount-gasproject op door een deal met Dana, ter waarde van 191 miljoen dollar. De overnames moeten tegen eind 2023 meer dan 1 miljard dollar aan vrije cashflow genereren, 23.000 vaten olie-equivalent per dag en 82 miljoen vaten aan reserves toevoegen. Eén en ander wordt gefinancierd door een kapitaalverhoging van 500 miljoen dollar, die volledig onderschreven is.

Norwegian Air

  • De capaciteit van de Noorse luchtvaartmaatschappij werd in december voor een derde opeenvolgende maand verlaagd (-25% op jaarbasis), waardoor de inkomsten gestegen zijn. Verlieslatende routes werden stopgezet, zodat de inkomsten per vervoerde passagier en gevlogen kilometer 14% stegen tot 0,43 Noorse kroon. Dat is beter dan de verhoopte 0,41 kroon.

Bentley

  • De Britse fabrikant van luxewagens maakte in 2019 opnieuw winst, dankzij een stijging van de verkopen met 5%. Europa en Amerika presteerden sterk, met 11.006 verkochte voertuigen (met op kop de nieuwe Continental GT Convertible). Een winstcijfer werd niet bekendgemaakt, maar in de eerste negen maanden van 2019 bedroeg het bedrijfsresultaat volgens moederbedrijf Volkswagen 65 miljoen euro.

Daimler

  • Op de technologiebeurs CAS in Las Vegas heeft autoproducent Daimler een auto van de toekomst voorgesteld. De Mercedes-Benz AVTR is geïnspireerd door de sciencefictionfilm Avatar. De auto heeft een volledig recycleerbare batterij en het stuur werd vervangen door biometrische sensoren. Daimler wil zo mens en machine één laten worden. De komende drie jaar wil het bedrijf meer dan 10 volledig elektrische wagens op de markt brengen.

UBS

  • De Zwitserse bank UBS herstructureert zijn Private Banking-diensten. De vroegere EMEA-regio wordt gesplitst in West-Europa, Centraal- en Oost-Europa en het Midden Oosten en Afrika. UBS wil zo sneller reageren op klanten en meer inzetten op kredietverlening. Met de operatie zullen managementfuncties verdwijnen en kunnen tot 500 jobs worden geschrapt.

Credit Suisse

  • Sectorgenoot Credit Suisse lijkt aan het langste eind te trekken in de strijd om de verkoop van een groep van aandelen van het Braziliaanse staatsoliebedrijf Petrobras. Volgens persagentschap Bloomberg zal Credit Suisse de hoofdbegeleider worden van de Braziliaanse ontwikkelingsbank BNDES, voor een fee van 0,2%. De verkoop van 734 miljoen aandelen van Petrobras past in de plannen van de Braziliaanse president Bolsonaro om de rol van de overheid in de economie te laten krimpen.

Meer interessant beursnieuws

  • Adviezen en aanbevelingen
  • KBC Securities past koersdoel WDP aan na aandelensplit
  • Greenyard verkoopt logistieke activiteiten in Portugal
  • Meest verhandeld bij Bolero op Euronext
  • Oxurion boekt positieve resultaten in fase I-studie met oogmedicijn THR-687
  • Aandelen selecteren met de ‘Magische Formule’ van beursgoeroe Joel Greenblatt
  • Terugblik op Wall Street

Wat staat er morgen op het programma?

Tot slot blikken we nog even vooruit naar wat morgen, woensdag 8 januari, op de agenda staat:

  • Bedrijfsresultaten
    • Constellation Brands
    • Lennar
    • Walgreens Boots
    • J. Sainsbury
    • Costco Wholesale 
  • Aandeelhoudersvergadering
    • Deere & Co (analistenvergadering)
  • Ex-dividend
    • Oracle
    • Mastercard
  • Macro-economie
    • VS: ADP-banenrapport
    • Japan: consumentenvertrouwen
    • EU: vertrouwensindicatoren
    • Duitsland: fabrieksbestellingen
Naar overzicht
Beleg online met inzicht
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
Analyse en Inzicht
  • Analisten
  • Bolero Blog
Platformen
  • Bolero
  • Mobile
Markten en Producten
  • Markten
  • Producten
Events en Opleidingen
  • Events
  • Opleidingen
Academy
  • Producten
  • Platformen
  • Strategy & Analyse
Tarieven
  • Tarieven
Support
  • Algemene voorwaarden
  • Documentcenter
  • Lexicon
  • Veelgestelde vragen
  • Klachten
  • FAQ: MiFID II
Over Bolero
  • Bolero vandaag
  • Relatie KBC & Bolero
  • Nieuws
  • Werken bij Bolero
Award

Ontdek ook:

Bolero Crowdfunding

  •   Home
  • Analyse en Inzicht
  • Platformen
  • Markten en Producten
  • Events en Opleidingen
  • Academy
  • Tarieven
  • Support
Powered by KBC }}

Powered by KBC

  • © Bolero 2025
  • Privacy statement
  • Juridische voorwaarden
  • Sitemap