vr. 13 mrt 2020
16:30

Unibail-Rodamco
- Vastgoedbedrijf Unibail-Rodamco stelt een dividend van 10,8 euro per aandeel naar voor. Dat bestaat uit een interim-dividend van 5,4 euro op 24 maart en een finaal dividend van 5,4 euro op 2 juli.
RTL
- Mediabedrijf RTL tekent naar eigen zeggen de eerste impact op van het coronavirus. Advertentiecampagnes worden geschrapt en ook enkele producties worden op ijs gezet. Dat liet de groep weten in de marge van een stevig jaarrapport. De winst per aandeel steeg met 12,9%. Voor 2020 mikt de groep op een omzetgroei van 2 tot 3%, in lijn met de groei van 2,2% in 2019. In de vooruitzichten wordt geen rekening gehouden met een corona-impact.
Generali
- Generali bevestigde vrijdag zijn strategisch plan tot 2021, ondanks de onzekerheid die werd veroorzaakt door de coronaviruscrisis. In 2019 werd alvast een recordwinst gerealiseerd. Het bedrijfsresultaat bedroeg 5,2 miljard euro, een stijging van 6,9% ten opzichte van 2018 en dat is in lijn met de verwachting. De solvabiliteitsratio, een belangrijke maatstaf voor de financiële draagkracht, steeg van 217% naar 224%. Beter dan verwacht.
Roche
- De Amerikaanse Food and Drug Administration (FDA) heeft een spoedvergunning afgeleverd voor een snellere coronavirustest door de Zwitserse diagnostiekmaker Roche. De nieuwe tests leveren resultaten op in 3,5 uur en kunnen tot 4.128 resultaten per dag opleveren.
Novartis
- Novartis heeft alternatieve vervoersopties gevonden voor zijn celtherapie Kymriah om potentiële verstoringen van Europese reisbeperkingen aan te pakken die door de Amerikaanse president werden opgelegd. Novartis verscheept immuuncellen van Europese kankerpatiënten die zijn zogenaamde CAR-T therapie krijgen voor re-engineering in een van zijn laboratoria in New Jersey. De gemodificeerde T-cellen worden vervolgens teruggestuurd naar Europa, voor herinfusie bij patiënten.
Meer interessant beursnieuws
- Adviezen en aanbevelingen
- Benelux-beursnieuws bij 't Ontbijt
- Europese banken terecht in het oog van de storm?
- Meest verhandeld bij Bolero op Euronext
- Trump legt vliegverkeer tussen VS en EU lam
- ECB-maatregelen: geen nieuwe "whatever it takes"
- Boerenjaar voor Brederode
- Schaarse uitschuiver UCB betekent lager koersdoel
- Terugblik op Wall Street