• NL
  • FR
BoleroPowered by KBC
menu

Orderdesk: 02 303 33 00

Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Analyse en InzichtAnalyse en Inzicht
  • PlatformenPlatformen
    • Bolero
    • Mobile
  • Markten en ProductenAanbod
    • Markten
    • Producten
  • Events en OpleidingenEvents
    • Opleidingen
  • AcademyAcademy
    • Producten
    • Platformen
    • Strategie & Analyse
  • TarievenTarieven
  • SupportSupport
    • Documentcenter
    • Veelgestelde vragen
    • Lexicon
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Bolero blog

  • Topic

  • Topic

  • Meest verhandelde ETF's van 2024

  • De wereld van ETF's

  • Bolero Live

  • Onze analisten

  • Beursboeken in de kijker

Als belegger wilt u niets missen van het financiële nieuws en de beursactualiteit. In deze blog volgt u elke dag van dichtbij op wat er reilt en zeilt op de financiële markten en krijgt u meteen de nodige duiding. 

Bijdragen

Deze blog komt tot stand dankzij bijdragen van de analisten van KBC Asset Management, KBC Securities, KBC Market Research en de economen, contentmanagers van Bolero en aandelenstrategen van KBC Groep:

Allison Mandra, Andrea Gabellone, Benjamin Wolff, Bérangère Bivort, Bernard Keppenne, Cora Vandamme, Dieter Guffens, Dirk Thiels, Ellen Van Tongelen, Guy Sips, Hans Dewachter, Jacob Mekhael, Jens Meersman, Jo Elsocht, Johan Van Gompel, Joren De Mesmaeker, Joris Franck, Kurt Ruts, Kristof Samoy, Laurent Convent, Lieven Noppe, Lynn Hautekeete, Mathias Janssens, Mathias Van der Jeugt, Marion Geubel,Michiel Declercq, Peter Wuyts, Philippe Delfosse, Sharad Kumar Surendran Palani, Siegfried Top, Thibault Leneeuw, Thomas Couvreur, Thomas Vranken, Tom Noyens, Tom Simonts, Wim Hoste en Wim Lewi.

Disclaimer

Deze publicatie van KBC Bank N.V. (Bolero) wordt uitsluitend ter informatie verstrekt en is niet bedoeld als een specifiek en persoonlijk beleggingsadvies, een aanbieding of een uitnodiging tot een aanbieding, om de hierin vermelde financiële producten te kopen of te verkopen, noch onafhankelijk onderzoek op beleggingsgebied.

De dienstverlening die Bolero verschaft, is niet op beleggingsadvies gebaseerd. Bolero is het orderuitvoeringsplatform van KBC Bank N.V. waarmee transacties in ‘niet-complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) doorgaan op basis van ‘loutere uitvoering’ (“execution only”). Bolero voert geen ‘passendheidstoetsing’ uit bij transacties in niet-complexe financiële producten. De belegger die van deze dienstverlening gebruik maakt, beschikt dus niet over de bescherming van de toepasselijke gedragsregels. Transacties in ‘complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) kunnen pas uitgevoerd worden na een succesvolle passendheidstoetsing.  Transacties via Bolero gebeuren altijd op initiatief van de belegger. 

Bij het uitvoeren en/of doorgeven van transacties van beleggers houdt Bolero geen rekening met de daarmee verband houdende fiscale, juridische of boekhoudkundige aspecten van deze transacties, verstrekt zij geen advies met betrekking tot dergelijke aspecten en kan zij daarvoor derhalve niet aansprakelijk worden gesteld.

Beleggen in financiële producten houdt  risico’s in. Beleggers moeten in staat zijn om het economische risico van een belegging te dragen en het belegde kapitaal geheel of gedeeltelijk te verliezen.

Copyright © KBC Bank NV/Bolero. Alle rechten voorbehouden. Deze informatie mag op geen enkele manier gepubliceerd, herschreven of heruitgegeven worden in eender welke vorm.

Deze blog bevat publicaties van KBC Securities NV (https://research.kbcsecurities.com/portal/portal.html#!/disclosures), KBC Asset Management NV (https://www.kbc.be/particulieren/nl/juridische-info/documentatie-beleggen.html#aandelen) en KBC Economics (https://www.kbc.com/nl/economics.html). Voor de externe bronnen raadpleegt Bolero verschillende nieuwssites. De bijdragen worden geselecteerd op basis van recente, concrete gebeurtenissen en publicaties. De redactie wordt verzorgd door Tom Simonts (KBC Securities) en door Jo Elsocht, Joren De Mesmaeker, Jens Meersman, Ellen Van Tongelen en Philippe Delfosse (marketing team Bolero, KBC Bank NV). KBC Bank staat onder toezicht van de FSMA.

wo. 2 dec 2020

16:30

Aandelennieuws in het kort

Deel deze pagina:

  • Tweet
  • Share
  • Share

Pfizer, BioNTech

  • Het Verenigd Koninkrijk heeft als eerste westerse land het coronavaccin van Pfizer en BioNTech goedgekeurd. Volgens overheidsbronnen zouden de eerste vaccinaties volgende week al kunnen plaatsvinden. Het VK heeft bij Pfizer/BioNTech genoeg dosissen besteld om 20 miljoen mensen te vaccineren. De VS en de EU zullen het vaccin in de loop van december beoordelen, waarna een mogelijke goedkeuring kan volgen.

Roche

  • Het Amerikaanse geneesmiddelenagentschap FDA heeft gisteren goedkeuring gegeven voor het gebruik van Gavreto, een middel tegen bepaalde vormen van schildklierkanker. De goedkeuring volgt op een fase 1- en 2-studie na een versnelde procedure. Het Zwitserse farmabedrijf kreeg trouwens nog meer goed nieuws van de FDA, want ook het gebruik van zijn test op Covid-19 antilichamen kreeg groen licht. De test kan helpen bij het identificeren van plasmadonoren voor de ontwikkeling van behandelingen tegen Covid-19.

Alstom

  • De Franse treinbouwer Alstom communiceerde gisteren dat het van alle regelgevers de definitieve goedkeuring heeft gekregen voor de overname van de treindivisie van het Canadese Bombardier. De transactie zou afgerond worden op 29 januari.

Vestas

  • Windturbinebouwer Vestas haalde gisteren een grote opdracht binnen van het Braziliaanse Casa dos Ventos Energias Renováveis. Het Deense bedrijf mag 29 windturbines plaatsen en sloot meteen ook een onderhoudscontract voor 20 jaar af. De levering zal starten in het vierde kwartaal van 2022. Er werden geen financiële details bekendgemaakt.

Tesco

  • De grootste retailer van het VK gaat 585 miljoen pond van de Covid-19-staatssteun terugbetalen aan de overheid, omdat enkele risico's van de crisis achter de rug lijken te zijn. Ook het feit dat de Britse supermarktgroepen tijdens de pandemie goed gepresteerd hebben en hun aandeelhouders verwenden met dividenden, strookt niet met het ontvangen van geld van de belastingbetaler. Vorige maand schatte Tesco nog dat de pandemie dit jaar 725 miljoen pond zou kosten, meer dan de ontvangen steun.

Interparfums

  • Het Franse Interparfums verhoogt de omzetverwachting voor 2020 van 320 à 330 miljoen euro tot meer dan 340 miljoen euro, omdat de zaken goed evolueren na de versoepeling van de lockdowns. Door Covid-19 moest de groep enkele grote lanceringen uitstellen, winkels sluiten en werden de toeleveringsketens verstoord, maar sinds begin juli is er beterschap. Het management heeft er dan ook alle vertrouwen in dat er in 2021 kan worden teruggekeerd naar “robuuste groei” en een “operationele marge met dubbele cijfers”.

Autostrade per l'Italia

  • De Italiaanse snelwegbeheerder Autostrade per l'Italia tankt 1,25 miljard euro via een verkoop van obligaties. Dat is opmerkelijk, want het bedrijf keert zo na een afwezigheid van meer dan drie jaar terug naar de schuldmarkt. Ondertussen is de Italiaanse infrastructuurgroep Atlantia nog steeds in onderhandeling met de Italiaanse regering om een langdurig geschil te beslechten dat is ontstaan door de instorting van een snelwegbrug in Genua in 2018, die door Autostrade wordt geëxploiteerd. Autostrade is voor 88% in handen is van Atlantia en is nog steeds in gesprek met CDP, Macquarie en Blackstone over de verkoop van dat belang.

Meer interessant beursnieuws

  • Adviezen en aanbevelingen

  • Benelux-beursnieuws bij 't ontbijt

  • KBC AM start opvolging Signature Bank met "Kopen"-aanbeveling

  • Ook deze bedrijven pikken een graantje mee van de Covid-19-vaccinrace

  • Qrf en Leasinvest bereiken akkoord rond verkoop Rijksarchief Brugge

  • Meest verhandeld bij Bolero op Euronext

  • Terugblik op Wall Street

Wat staat er morgen op het programma?

Tot slot blikken we nog even vooruit naar wat morgen, donderdag 3 december, op de agenda staat:

  • Bedrijfsresultaten
    • Brederode
    • TUI
    • Dollar General
    • Kroger
  • Aandeelhoudersvergadering
    • CaixaBank
    • Ferguson
    • Fortum (Capital Markets Day)
  • Ex-dividend
    • Nasdaq
    • Bunzl
    • Bank of America
    • Credit Suisse
    • DNB
    • Kimberly-Clark
    • PepsiCo
    • BlackRock
    • Baxter International
    • Nvidia
    • Severn Trent
  • Macro-economie
    • VS: wekelijkse werkloosheidsaanvragen, ISM dienstenindex
    • EMU: PMI’s (diensten en samengesteld), kleinhandelsverkopen
    • China: Caixin PMI (diensten – samengesteld)
Naar overzicht
Beleg online met inzicht
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
Analyse en Inzicht
  • Analisten
  • Bolero Blog
Platformen
  • Bolero
  • Mobile
Markten en Producten
  • Markten
  • Producten
Events en Opleidingen
  • Events
  • Opleidingen
Academy
  • Producten
  • Platformen
  • Strategy & Analyse
Tarieven
  • Tarieven
Support
  • Algemene voorwaarden
  • Documentcenter
  • Lexicon
  • Veelgestelde vragen
  • Klachten
  • FAQ: MiFID II
Over Bolero
  • Bolero vandaag
  • Relatie KBC & Bolero
  • Nieuws
  • Werken bij Bolero
Award

Ontdek ook:

Bolero Crowdfunding

  •   Home
  • Analyse en Inzicht
  • Platformen
  • Markten en Producten
  • Events en Opleidingen
  • Academy
  • Tarieven
  • Support
Powered by KBC }}

Powered by KBC

  • © Bolero 2025
  • Privacy statement
  • Juridische voorwaarden
  • Sitemap