• NL
  • FR
BoleroPowered by KBC
menu

Orderdesk: 02 303 33 00

Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Analyse en InzichtAnalyse en Inzicht
  • PlatformenPlatformen
    • Bolero
    • Mobile
  • Markten en ProductenAanbod
    • Markten
    • Producten
  • Events en OpleidingenEvents
    • Opleidingen
  • AcademyAcademy
    • Producten
    • Platformen
    • Strategie & Analyse
  • TarievenTarieven
  • SupportSupport
    • Documentcenter
    • Veelgestelde vragen
    • Lexicon
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Bolero blog

  • Topic

  • Topic

  • Meest verhandelde ETF's van 2024

  • De wereld van ETF's

  • Bolero Live

  • Onze analisten

  • Beursboeken in de kijker

Als belegger wilt u niets missen van het financiële nieuws en de beursactualiteit. In deze blog volgt u elke dag van dichtbij op wat er reilt en zeilt op de financiële markten en krijgt u meteen de nodige duiding. 

Bijdragen

Deze blog komt tot stand dankzij bijdragen van de analisten van KBC Asset Management, KBC Securities, KBC Market Research en de economen, contentmanagers van Bolero en aandelenstrategen van KBC Groep:

Allison Mandra, Andrea Gabellone, Benjamin Wolff, Bérangère Bivort, Bernard Keppenne, Cora Vandamme, Dieter Guffens, Dirk Thiels, Ellen Van Tongelen, Guy Sips, Hans Dewachter, Jacob Mekhael, Jo Elsocht, Johan Van Gompel, Joren De Mesmaeker, Joris Franck, Kurt Ruts, Kristof Samoy, Laurent Convent, Lieven Noppe,
Livio Luyten, Lynn Hautekeete, Mathias Janssens, Mathias Van der Jeugt, Marion Geubel, Michiel Declercq, Peter Wuyts, Philippe Delfosse, Siegfried Top, Thibault Leneeuw, Thomas Couvreur, Thomas Vranken, Tom Noyens, Tom Simonts, Wim Hoste en Wim Lewi.

Disclaimer

Deze publicatie van KBC Bank N.V. (Bolero) wordt uitsluitend ter informatie verstrekt en is niet bedoeld als een specifiek en persoonlijk beleggingsadvies, een aanbieding of een uitnodiging tot een aanbieding, om de hierin vermelde financiële producten te kopen of te verkopen, noch onafhankelijk onderzoek op beleggingsgebied.

De dienstverlening die Bolero verschaft, is niet op beleggingsadvies gebaseerd. Bolero is het orderuitvoeringsplatform van KBC Bank N.V. waarmee transacties in ‘niet-complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) doorgaan op basis van ‘loutere uitvoering’ (“execution only”). Bolero voert geen ‘passendheidstoetsing’ uit bij transacties in niet-complexe financiële producten. De belegger die van deze dienstverlening gebruik maakt, beschikt dus niet over de bescherming van de toepasselijke gedragsregels. Transacties in ‘complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) kunnen pas uitgevoerd worden na een succesvolle passendheidstoetsing.  Transacties via Bolero gebeuren altijd op initiatief van de belegger. 

Bij het uitvoeren en/of doorgeven van transacties van beleggers houdt Bolero geen rekening met de daarmee verband houdende fiscale, juridische of boekhoudkundige aspecten van deze transacties, verstrekt zij geen advies met betrekking tot dergelijke aspecten en kan zij daarvoor derhalve niet aansprakelijk worden gesteld.

Beleggen in financiële producten houdt  risico’s in. Beleggers moeten in staat zijn om het economische risico van een belegging te dragen en het belegde kapitaal geheel of gedeeltelijk te verliezen.

Copyright © KBC Bank NV/Bolero. Alle rechten voorbehouden. Deze informatie mag op geen enkele manier gepubliceerd, herschreven of heruitgegeven worden in eender welke vorm.

Deze blog bevat publicaties van KBC Securities NV (https://research.kbcsecurities.com/portal/portal.html#!/disclosures), KBC Asset Management NV (https://www.kbc.be/particulieren/nl/juridische-info/documentatie-beleggen.html#aandelen) en KBC Economics (https://www.kbc.com/nl/economics.html). Voor de externe bronnen raadpleegt Bolero verschillende nieuwssites. De bijdragen worden geselecteerd op basis van recente, concrete gebeurtenissen en publicaties. De redactie wordt verzorgd door Tom Simonts (KBC Securities) en door Jo Elsocht, Joren De Mesmaeker, Jens Meersman, Ellen Van Tongelen en Philippe Delfosse (marketing team Bolero, KBC Bank NV). KBC Bank staat onder toezicht van de FSMA.

do. 20 feb 2025

10:00

Bedrijfsnieuws uit Amerika

Deel deze pagina:

  • Tweet
  • Share
  • Share

Klaviyo boekte betere resultaten dan verwacht door Wall Street

  • Het softwarebedrijf steeg met bijna 6% nadat de resultaten van het vierde kwartaal de verwachtingen van Wall Street overtroffen. Klaviyo boekte een aangepaste winst van 7 dollarcent per aandeel op 270 miljoen dollar aan inkomsten, boven de 6 dollarcent per aandeel en 257 miljoen dollar aan inkomsten die analisten hadden geschat.

IMAX deed het minder goed in het voorbije kwartaal

  • De aandelen van het bedrijf daalden na zwakkere dan verwachte winst en inkomsten in het vierde kwartaal. IMAX verdiende 27 dollarcent per aandeel op 93 miljoen dollar aan inkomsten in het laatste kwartaal, onder de consensus schatting van 28 dollarcent per aandeel en 103 miljoen dollar aan inkomsten.

BioMarin Pharmaceutical overtrof de ramingen van de analisten

  • Het bedrijf boekte een sterkere dan verwachte winst in het vierde kwartaal, toen BioMarin 64 dollarcent per aandeel verdiende op 747 miljoen dollar aan inkomsten, terwijl analisten 53 dollarcent per aandeel op 712 miljoen dollar aan inkomsten hadden verwacht.

Betere cijfers hebben positieve impact op het aandeel Analog Devices

  • Het halfgeleiderbedrijf overtrof de winst- en omzetverwachtingen en het management kondigde een "terugkeer naar groei" aan voor het fiscale jaar 2025. Analog Devices rapporteerde een aangepaste winst van 1,63 dollar per aandeel op een omzet van 2,42 miljard dollar, terwijl analisten een winst van 1,54 dollar per aandeel op een omzet van 2,36 miljard dollar hadden verwacht.

Occidental Petroleum boekte sterke kwartaalwinsten

  • Het energiebedrijf boekte sterke kwartaalwinsten. Occidental boekte een winst van 80 dollarcent per aandeel terwijl analisten ondervraagd 70 dollarcent per aandeel hadden verwacht. De omzet van 6,84 miljard dollar lag onder de consensusverwachting van 7,05 miljard dollar.

Vrachtwagenfabrikant Nikola vindt geen koper

  • De aandelen van de elektrische vrachtwagenfabrikant daalden met bijna 40%. Op een gegeven moment werden ze stopgezet voor handel. Nikola heeft faillissementsbescherming aangevraagd onder Chapter 11 nadat het bedrijf er niet in slaagde een koper te vinden of extra fondsen te werven.

Toll Brothers: boekte teleurstellende winst- en omzetcijfers in het eerste kwartaal

  • Het bedrijf boekte teleurstellende winst- en omzetcijfers in het eerste kwartaal. De winst bedroeg 1,75 dollar per aandeel, minder dan de 2,04 dollar per aandeel die analisten hadden verwacht. De omzet bedroeg 1,84 miljard dollar, tegenover de consensusverwachting van 1,91 miljard dollar.

Etsy publiceerde zwakkere dan verwachte omzetcijfers voor het vierde kwartaal

  • Het e-commercebedrijf zag zijn aandelen dalen nadat het zwakkere dan verwachte omzetcijfers voor het vierde kwartaal had gepresenteerd. Etsy rapporteerde 852,2 miljoen dollar voor de periode, minder dan de 862,8 miljoen dollar die analisten hadden verwacht. Het bedrijf rapporteerde echter een aangepaste winst van 1,03 dollar per aandeel, tegenover de 93 cent per aandeel die was voorspeld.

Bumble gaf zwakke vooruitzichten voor het eerste kwartaal

  • Het online datingplatform gaf zwakke vooruitzichten af voor het eerste kwartaal. Bumble verwacht dat de omzet voor de periode tussen 242 miljoen dollar en 248 miljoen dollar zal liggen, terwijl analisten 257 miljoen dollar hadden verwacht.

Cadence Design Systems: presenteerde teleurstellende vooruitzichten voor 2025

  • Het softwarebedrijf presenteerde teleurstellende vooruitzichten voor 2025. Cadence schat dat de aangepaste winst tussen 6,65 dollar en 6,75 dollar per aandeel zal liggen, terwijl analisten 6,83 dollar per aandeel hadden voorspeld. De omzetprognose van 5,14 miljard dollar tot 5,22 miljard dollar ligt iets onder de consensusverwachting van 5,25 miljard dollar.
Naar overzicht
Beleg online met inzicht
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
Analyse en Inzicht
  • Analisten
  • Bolero Blog
Platformen
  • Bolero
  • Mobile
Markten en Producten
  • Markten
  • Producten
Events en Opleidingen
  • Events
  • Opleidingen
Academy
  • Producten
  • Platformen
  • Strategy & Analyse
Tarieven
  • Tarieven
Support
  • Algemene voorwaarden
  • Documentcenter
  • Lexicon
  • Veelgestelde vragen
  • Klachten
  • FAQ: MiFID II
Over Bolero
  • Bolero vandaag
  • Relatie KBC & Bolero
  • Nieuws
  • Werken bij Bolero
Award

Ontdek ook:

Bolero Crowdfunding

  •   Home
  • Analyse en Inzicht
  • Platformen
  • Markten en Producten
  • Events en Opleidingen
  • Academy
  • Tarieven
  • Support
Powered by KBC }}

Powered by KBC

  • © Bolero 2025
  • Privacy statement
  • Juridische voorwaarden
  • Sitemap