• NL
  • FR
BoleroPowered by KBC
menu

Orderdesk: 02 303 33 00

Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Analyse en InzichtAnalyse en Inzicht
  • PlatformenPlatformen
    • Bolero
    • Mobile
  • Markten en ProductenAanbod
    • Markten
    • Producten
  • Events en OpleidingenEvents
    • Opleidingen
  • AcademyAcademy
    • Producten
    • Platformen
    • Strategie & Analyse
  • TarievenTarieven
  • SupportSupport
    • Documentcenter
    • Veelgestelde vragen
    • Lexicon
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Bolero blog

  • Topic

  • Topic

  • Meest verhandelde ETF's van 2024

  • De wereld van ETF's

  • Bolero Live

  • Onze analisten

  • Beursboeken in de kijker

Als belegger wilt u niets missen van het financiële nieuws en de beursactualiteit. In deze blog volgt u elke dag van dichtbij op wat er reilt en zeilt op de financiële markten en krijgt u meteen de nodige duiding. 

Bijdragen

Deze blog komt tot stand dankzij bijdragen van de analisten van KBC Asset Management, KBC Securities, KBC Market Research en de economen, contentmanagers van Bolero en aandelenstrategen van KBC Groep:

Allison Mandra, Andrea Gabellone, Benjamin Wolff, Bérangère Bivort, Bernard Keppenne, Cora Vandamme, Dieter Guffens, Dirk Thiels, Ellen Van Tongelen, Guy Sips, Hans Dewachter, Jacob Mekhael, Jo Elsocht, Johan Van Gompel, Joren De Mesmaeker, Joris Franck, Kurt Ruts, Kristof Samoy, Laurent Convent, Lieven Noppe,
Livio Luyten, Lynn Hautekeete, Mathias Janssens, Mathias Van der Jeugt, Marion Geubel, Michiel Declercq, Peter Wuyts, Philippe Delfosse, Siegfried Top, Thibault Leneeuw, Thomas Couvreur, Thomas Vranken, Tom Noyens, Tom Simonts, Wim Hoste en Wim Lewi.

Disclaimer

Deze publicatie van KBC Bank N.V. (Bolero) wordt uitsluitend ter informatie verstrekt en is niet bedoeld als een specifiek en persoonlijk beleggingsadvies, een aanbieding of een uitnodiging tot een aanbieding, om de hierin vermelde financiële producten te kopen of te verkopen, noch onafhankelijk onderzoek op beleggingsgebied.

De dienstverlening die Bolero verschaft, is niet op beleggingsadvies gebaseerd. Bolero is het orderuitvoeringsplatform van KBC Bank N.V. waarmee transacties in ‘niet-complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) doorgaan op basis van ‘loutere uitvoering’ (“execution only”). Bolero voert geen ‘passendheidstoetsing’ uit bij transacties in niet-complexe financiële producten. De belegger die van deze dienstverlening gebruik maakt, beschikt dus niet over de bescherming van de toepasselijke gedragsregels. Transacties in ‘complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) kunnen pas uitgevoerd worden na een succesvolle passendheidstoetsing.  Transacties via Bolero gebeuren altijd op initiatief van de belegger. 

Bij het uitvoeren en/of doorgeven van transacties van beleggers houdt Bolero geen rekening met de daarmee verband houdende fiscale, juridische of boekhoudkundige aspecten van deze transacties, verstrekt zij geen advies met betrekking tot dergelijke aspecten en kan zij daarvoor derhalve niet aansprakelijk worden gesteld.

Beleggen in financiële producten houdt  risico’s in. Beleggers moeten in staat zijn om het economische risico van een belegging te dragen en het belegde kapitaal geheel of gedeeltelijk te verliezen.

Copyright © KBC Bank NV/Bolero. Alle rechten voorbehouden. Deze informatie mag op geen enkele manier gepubliceerd, herschreven of heruitgegeven worden in eender welke vorm.

Deze blog bevat publicaties van KBC Securities NV (https://research.kbcsecurities.com/portal/portal.html#!/disclosures), KBC Asset Management NV (https://www.kbc.be/particulieren/nl/juridische-info/documentatie-beleggen.html#aandelen) en KBC Economics (https://www.kbc.com/nl/economics.html). Voor de externe bronnen raadpleegt Bolero verschillende nieuwssites. De bijdragen worden geselecteerd op basis van recente, concrete gebeurtenissen en publicaties. De redactie wordt verzorgd door Tom Simonts (KBC Securities) en door Jo Elsocht, Joren De Mesmaeker, Jens Meersman, Ellen Van Tongelen en Philippe Delfosse (marketing team Bolero, KBC Bank NV). KBC Bank staat onder toezicht van de FSMA.

di. 18 mrt 2025

10:00

Bedrijfsnieuws uit Amerika

Deel deze pagina:

  • Tweet
  • Share
  • Share

Fintechbedrijf Klarna gaat in zee met Affirm

  • CNBC meldde dat het Zweedse fintechbedrijf Klarna Affirm zal vervangen als de exclusieve aanbieder van bepaalde leningen voor Walmart. Klarna, dat net zijn intentie om naar de beurs te gaan in de VS heeft bekendgemaakt, zal leningen verstrekken aan Walmart-klanten in winkels en online via de fintech-startup OnePay, die voor het grootste deel eigendom is van de retailer.

Incyte publiceert slechte resultaten bij een fase3-onderzoek

  • Het farmabedrijf zag zijn aandelen dalen na de publicatie van fase drie proefgegevens voor een behandeling van een huidaandoening. Incyte zei dat de proeven met zijn medicijn de primaire eindpunten bereikten. Het medicijn was echter effectief voor minder dan de helft van de deelnemers die het in de proeven namen.

Chevron koopt ongeveer 5% van Hess-aandelen en zegt vertrouwen te hebben in de fusie

  • Het oliebedrijf heeft dit jaar ongeveer 4,99% van de gewone aandelen van Hess Corp gekocht, wat hun vertrouwen weerspiegelt in het voltooien van de geplande overname van Hess. Amerikaanse regelgevers en aandeelhouders hebben de deal goedgekeurd, maar Exxon Mobil en CNOOC, partners van Hess in Guyana, hebben de deal aangevochten in de rechtbank. Een arbitragepanel van drie rechters zal de zaak later in mei behandelen.

Nieuwe CEO van Intel plant revisie van productie- en AI-activiteiten

  • De nieuwe CEO van Intel, Lip-Bu Tan, overweegt grote veranderingen in productiemethoden en AI-strategieën om het bedrijf nieuw leven in te blazen. Dit omvat herstructurering van AI-aanpak, personeelsreducties en verbetering van productieactiviteiten. Intel rapporteerde in 2024 een verlies van 19 miljard. Tan wil de prestaties van Intel Foundry verbeteren en AI-chipproductie hervatten.

Alphabet is in vergevorderde onderhandelingen om het Israëlische cybersecuritybedrijf Wiz te kopen

  • Alphabet, het moederbedrijf van Google, is in vergevorderde onderhandelingen om het Israëlische cybersecuritybedrijf Wiz te kopen voor meer dan 30 miljard dollar. Dit zou de grootste overname van Alphabet tot nu toe zijn. De deal zou Alphabet helpen om de cybersecuritymarkt te betreden en zijn cloudinfrastructuurbedrijf uit te breiden, dat vorig jaar meer dan 43 miljard dollar aan inkomsten genereerde.

Amerikaanse farambedrijven vragen om bepaalde medicijnen buiten de handelsoorlog te houden

  • De grote farmaceutische bedrijven maken zich zorgen dat hun bestverkopende medicijnen het doelwit worden van een handelsoorlog tussen de VS en de EU. De farmaceutische industrie dringt er bij de Amerikaanse en Europese autoriteiten op aan om medische goederen uit te sluiten van de escalerende handelstarieven, omdat dit de kosten van medicijnen zou verhogen en de toegang voor patiënten zou belemmeren. De industrie benadrukt dat de onderling verbonden toeleveringsketens tussen de VS en Europa essentieel zijn voor de levering van levensreddende medicijnen. Tarieven op medicijnen zouden de doelstellingen van de Amerikaanse gezondheidszorg ondermijnen en de prijzen voor Medicare en Medicaid verhogen.
Naar overzicht
Beleg online met inzicht
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
Analyse en Inzicht
  • Analisten
  • Bolero Blog
Platformen
  • Bolero
  • Mobile
Markten en Producten
  • Markten
  • Producten
Events en Opleidingen
  • Events
  • Opleidingen
Academy
  • Producten
  • Platformen
  • Strategy & Analyse
Tarieven
  • Tarieven
Support
  • Algemene voorwaarden
  • Documentcenter
  • Lexicon
  • Veelgestelde vragen
  • Klachten
  • FAQ: MiFID II
Over Bolero
  • Bolero vandaag
  • Relatie KBC & Bolero
  • Nieuws
  • Werken bij Bolero
Award

Ontdek ook:

Bolero Crowdfunding

  •   Home
  • Analyse en Inzicht
  • Platformen
  • Markten en Producten
  • Events en Opleidingen
  • Academy
  • Tarieven
  • Support
Powered by KBC }}

Powered by KBC

  • © Bolero 2025
  • Privacy statement
  • Juridische voorwaarden
  • Sitemap