• NL
  • FR
BoleroPowered by KBC
menu

Orderdesk: 02 303 33 00

Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Analyse en InzichtAnalyse en Inzicht
  • PlatformenPlatformen
    • Bolero
    • Mobile
  • Markten en ProductenAanbod
    • Markten
    • Producten
  • Events en OpleidingenEvents
    • Opleidingen
  • AcademyAcademy
    • Producten
    • Platformen
    • Strategie & Analyse
  • TarievenTarieven
  • SupportSupport
    • Documentcenter
    • Veelgestelde vragen
    • Lexicon
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Bolero blog

  • Topic

  • Topic

  • Meest verhandelde ETF's van 2024

  • De wereld van ETF's

  • Bolero Live

  • Onze analisten

  • Beursboeken in de kijker

Als belegger wilt u niets missen van het financiële nieuws en de beursactualiteit. In deze blog volgt u elke dag van dichtbij op wat er reilt en zeilt op de financiële markten en krijgt u meteen de nodige duiding. 

Bijdragen

Deze blog komt tot stand dankzij bijdragen van de analisten van KBC Asset Management, KBC Securities, KBC Market Research en de economen, contentmanagers van Bolero en aandelenstrategen van KBC Groep:

Allison Mandra, Andrea Gabellone, Benjamin Wolff, Bérangère Bivort, Bernard Keppenne, Cora Vandamme, Dieter Guffens, Dirk Thiels, Ellen Van Tongelen, Guy Sips, Hans Dewachter, Jacob Mekhael, Jo Elsocht, Johan Van Gompel, Joren De Mesmaeker, Joris Franck, Kurt Ruts, Kristof Samoy, Laurent Convent, Lieven Noppe,
Livio Luyten, Lynn Hautekeete, Mathias Janssens, Mathias Van der Jeugt, Marion Geubel, Michiel Declercq, Peter Wuyts, Philippe Delfosse, Siegfried Top, Thibault Leneeuw, Thomas Couvreur, Thomas Vranken, Tom Noyens, Tom Simonts, Wim Hoste en Wim Lewi.

Disclaimer

Deze publicatie van KBC Bank N.V. (Bolero) wordt uitsluitend ter informatie verstrekt en is niet bedoeld als een specifiek en persoonlijk beleggingsadvies, een aanbieding of een uitnodiging tot een aanbieding, om de hierin vermelde financiële producten te kopen of te verkopen, noch onafhankelijk onderzoek op beleggingsgebied.

De dienstverlening die Bolero verschaft, is niet op beleggingsadvies gebaseerd. Bolero is het orderuitvoeringsplatform van KBC Bank N.V. waarmee transacties in ‘niet-complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) doorgaan op basis van ‘loutere uitvoering’ (“execution only”). Bolero voert geen ‘passendheidstoetsing’ uit bij transacties in niet-complexe financiële producten. De belegger die van deze dienstverlening gebruik maakt, beschikt dus niet over de bescherming van de toepasselijke gedragsregels. Transacties in ‘complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) kunnen pas uitgevoerd worden na een succesvolle passendheidstoetsing.  Transacties via Bolero gebeuren altijd op initiatief van de belegger. 

Bij het uitvoeren en/of doorgeven van transacties van beleggers houdt Bolero geen rekening met de daarmee verband houdende fiscale, juridische of boekhoudkundige aspecten van deze transacties, verstrekt zij geen advies met betrekking tot dergelijke aspecten en kan zij daarvoor derhalve niet aansprakelijk worden gesteld.

Beleggen in financiële producten houdt  risico’s in. Beleggers moeten in staat zijn om het economische risico van een belegging te dragen en het belegde kapitaal geheel of gedeeltelijk te verliezen.

Copyright © KBC Bank NV/Bolero. Alle rechten voorbehouden. Deze informatie mag op geen enkele manier gepubliceerd, herschreven of heruitgegeven worden in eender welke vorm.

Deze blog bevat publicaties van KBC Securities NV (https://research.kbcsecurities.com/portal/portal.html#!/disclosures), KBC Asset Management NV (https://www.kbc.be/particulieren/nl/juridische-info/documentatie-beleggen.html#aandelen) en KBC Economics (https://www.kbc.com/nl/economics.html). Voor de externe bronnen raadpleegt Bolero verschillende nieuwssites. De bijdragen worden geselecteerd op basis van recente, concrete gebeurtenissen en publicaties. De redactie wordt verzorgd door Tom Simonts (KBC Securities) en door Jo Elsocht, Joren De Mesmaeker, Jens Meersman, Ellen Van Tongelen en Philippe Delfosse (marketing team Bolero, KBC Bank NV). KBC Bank staat onder toezicht van de FSMA.

di. 11 mrt 2025

9:15

Beursnieuws België en Nederland

Deel deze pagina:

  • Tweet
  • Share
  • Share
Benelux-nieuws

Goede resultaten én vooruitzichten bij D’Ieteren

  • D'Ieteren rapporteerde goede resultaten voor 2024, met een aangepast winst voor belastingen van 1,065 miljard euro, hoger dan de verwachtingen van KBC Securities en 9,6% hoger dan in 2023. De beter dan verwachte prestaties werden grotendeels gedreven door Auto, terwijl Belron in grote lijnen in lijn presteerde. De vooruitzichten waren echter licht teleurstellend, waarbij de groep rekende op een lichte daling van de winst voor belastingen van 924 miljoen euro (KBCSe: 995 miljoen euro) als gevolg van de herfinancieringsimpact. De omzet steeg met 3,5% tot 12,07 miljard euro. KBCS handhaaft de “kopen”-aanbeveling en koersdoel van 225 euro.

Agfa sluit deal met leverancier in golfkartonindustrie

  • De leverancier van printsystemen heeft een strategische commerciële overeenkomst gesloten met BHS Corrugated, een toonaangevende leverancier in de golfkartonindustrie. Agfa zal exclusief de printmotoren leveren voor de BHS Jetliner Xceed en BHS Jetliner Monochrome en wordt een gecertificeerde inktleverancier. KBC Securities geeft nog mee dat het voor het vierde kwartaal en het boekjaar 2024 voor 50 miljoen euro aan herstructureringskosten verwacht, wat zou moeten resulteren in een nettoverlies van 71,8 miljoen euro voor 2024. KBC Securities behoudt een koersdoel van 1,4 euro en een 'Opbouwen'-aanbeveling.

Deceuninck neemt joint venture So Easy – Decalu helemaal over

  • De pvc-producent heeft de resterende 50% aandelen in de So Easy – Decalu joint venture overgenomen van zijn partner So Easy Holding BV. Decalu is actief in aluminium raamprofielen en realiseert een jaarlijkse omzet van 16,4 miljoen euro en heeft een R&D-faciliteit in Polen. Deceuninck meldde een vlakke aangepaste EBITDA (bedrijfskasstroom) voor 2024, terwijl de marktomstandigheden voor 2025 uitdagend blijven. KBC Securities blijft bij een koersdoel van 4,2 euro en een 'Kopen'-aanbeveling.

TINC verwelkomt Infravest, een strategische krachtenbundeling tussen Gimv, WorxInvest en Belfius

  • Op 19 september 2024 werd een akkoord aangekondigd waarbij WorxInvest de helft van het belang van Gimv NV in Infravest NV zou verwerven. Infravest NV is de grootste aandeelhouder van TINC NV en indirecte aandeelhouder van TINC Manager NV. Gimv NV en Belfius Bank NV zouden hun belangen in TDP NV inbrengen in Infravest NV. Alle goedkeuringen zijn inmiddels verkregen, en WorxInvest en Gimv houden elk een belang van 40,8% in Infravest NV, terwijl Belfius een minderheidsaandeelhouder wordt met een belang van 18,4%.

ASML tekent strategische samenwerkingsovereenkomst met imec

  • De toeleverancier van de halfgeleiderindustrie uit Veldhoven heeft een strategische samenwerkingsovereenkomst getekend met imec, het wereldwijd bekend onderzoekscentrum gevestigd in Leuven. De focus van de samenwerking is onderzoek en duurzaamheid en heeft een looptijd van vijf jaar. ASML zal onder meer zijn systemen 0,55 NA EUV, 0,33 NA EUV, DUV immersion beschikbaar stellen voor onderzoek. ASML zal ook financiering beschikbaar stellen.

Ekopak verhuist binnenkort naar nieuw hoofdkantoor in Deinze

  • Het bedrijf bereidt zich voor op de verhuizing naar haar nieuwe hoofdkantoor in Deinze. Het bedrijf heeft haar oude vestiging in Tielt verkocht. Het nieuwe hoofdkantoor zal alle activiteiten centraliseren in een hypermodern en duurzaam gebouw dat energie opwekt uit hernieuwbare bronnen en regenwater en afvalwater hergebruikt. De verhuizing staat gepland voor midden maart, terwijl het atelier en magazijn al eerder zijn verhuisd. De verkoop van het oude hoofdkantoor zal helpen om de netto-schulden van de groep af te bouwen.

Biotalys meldt sterke resultaten na veldproeven om meeldauw en Botrytis aan te pakken

  • De leverancier van biocontroleprogramma's uit heeft sterke prestaties gemeld met de eerste veldproeven van BioFun-6, een biocontroleprogramma tegen Botrytis en meeldauw in fruit en groenten. De testresultaten toonden aan dat BioFun-6 een effectief hulpmiddel is om gewassen te beschermen tegen deze pathogenen, bij aanzienlijk lagere doseringen dan EVOCA, het eerste biofungicide van het bedrijf. De proeven werden uitgevoerd in Europa en de VS door externe contractonderzoeksorganisaties. De wereldwijde markt voor biofungiciden en bioinsecticiden zal naar verwachting met ongeveer 12 procent per jaar groeien en in 2030 meer dan 17 miljard dollar bedragen.

Vastgoedbedrijf CTP geeft voor 1 miljard groene obligaties uit

  • De logistieke vastgoedinvesteerder uit Nederland heeft voor 1 miljard euro aan groene obligaties geplaatst. Het gaat om twee obligaties van 500 miljoen euro met looptijden van respectievelijk 6 en 10 jaar. De zesjarige obligatie werd uitgegeven tegen een vaste coupon van 3,625 procent en de tienjarige obligatie tegen een vaste coupon van 4,25 procent. De opbrengst zal worden aangewend voor de financiering of herfinanciering van obligaties.

Sofina stapte volledig uit evenementenbedrijf GL Events

  • De Belgische holding heeft haar resterende belang van 7% in GL Events verkocht voor ongeveer 44 miljoen euro, dat meldde de krant De Tijd gisteren. Sofina is al een tijdje bezig met het afbouwen van haar participatie in GL Events en heeft een jaar geleden al eens 44 miljoen euro gecasht door haar belang te halveren. De 2,1 miljoen aandelen zijn nu verkocht aan Polygone en de zakenfamilie Amar. Sofina verliet ook de raad van bestuur van GL Events, waar het twee bestuurders had.
Naar overzicht
Beleg online met inzicht
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
Analyse en Inzicht
  • Analisten
  • Bolero Blog
Platformen
  • Bolero
  • Mobile
Markten en Producten
  • Markten
  • Producten
Events en Opleidingen
  • Events
  • Opleidingen
Academy
  • Producten
  • Platformen
  • Strategy & Analyse
Tarieven
  • Tarieven
Support
  • Algemene voorwaarden
  • Documentcenter
  • Lexicon
  • Veelgestelde vragen
  • Klachten
  • FAQ: MiFID II
Over Bolero
  • Bolero vandaag
  • Relatie KBC & Bolero
  • Nieuws
  • Werken bij Bolero
Award

Ontdek ook:

Bolero Crowdfunding

  •   Home
  • Analyse en Inzicht
  • Platformen
  • Markten en Producten
  • Events en Opleidingen
  • Academy
  • Tarieven
  • Support
Powered by KBC }}

Powered by KBC

  • © Bolero 2025
  • Privacy statement
  • Juridische voorwaarden
  • Sitemap