• NL
  • FR
BoleroPowered by KBC
menu

Orderdesk: 02 303 33 00

Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Analyse en InzichtAnalyse en Inzicht
  • PlatformenPlatformen
    • Bolero
    • Mobile
  • Markten en ProductenAanbod
    • Markten
    • Producten
  • Events en OpleidingenEvents
    • Opleidingen
  • AcademyAcademy
    • Producten
    • Platformen
    • Strategie & Analyse
  • TarievenTarieven
  • SupportSupport
    • Documentcenter
    • Veelgestelde vragen
    • Lexicon
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Bolero blog

  • Topic

  • Topic

  • Meest verhandelde ETF's van 2024

  • De wereld van ETF's

  • Bolero Live

  • Onze analisten

  • Beursboeken in de kijker

Als belegger wilt u niets missen van het financiële nieuws en de beursactualiteit. In deze blog volgt u elke dag van dichtbij op wat er reilt en zeilt op de financiële markten en krijgt u meteen de nodige duiding. 

Bijdragen

Deze blog komt tot stand dankzij bijdragen van de analisten van KBC Asset Management, KBC Securities, KBC Market Research en de economen, contentmanagers van Bolero en aandelenstrategen van KBC Groep:

Allison Mandra, Andrea Gabellone, Benjamin Wolff, Bérangère Bivort, Bernard Keppenne, Cora Vandamme, Dieter Guffens, Dirk Thiels, Ellen Van Tongelen, Guy Sips, Hans Dewachter, Jacob Mekhael, Jo Elsocht, Johan Van Gompel, Joren De Mesmaeker, Joris Franck, Kurt Ruts, Kristof Samoy, Laurent Convent, Lieven Noppe,
Livio Luyten, Lynn Hautekeete, Mathias Janssens, Mathias Van der Jeugt, Marion Geubel, Michiel Declercq, Peter Wuyts, Philippe Delfosse, Siegfried Top, Thibault Leneeuw, Thomas Couvreur, Thomas Vranken, Tom Noyens, Tom Simonts, Wim Hoste en Wim Lewi.

Disclaimer

Deze publicatie van KBC Bank N.V. (Bolero) wordt uitsluitend ter informatie verstrekt en is niet bedoeld als een specifiek en persoonlijk beleggingsadvies, een aanbieding of een uitnodiging tot een aanbieding, om de hierin vermelde financiële producten te kopen of te verkopen, noch onafhankelijk onderzoek op beleggingsgebied.

De dienstverlening die Bolero verschaft, is niet op beleggingsadvies gebaseerd. Bolero is het orderuitvoeringsplatform van KBC Bank N.V. waarmee transacties in ‘niet-complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) doorgaan op basis van ‘loutere uitvoering’ (“execution only”). Bolero voert geen ‘passendheidstoetsing’ uit bij transacties in niet-complexe financiële producten. De belegger die van deze dienstverlening gebruik maakt, beschikt dus niet over de bescherming van de toepasselijke gedragsregels. Transacties in ‘complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) kunnen pas uitgevoerd worden na een succesvolle passendheidstoetsing.  Transacties via Bolero gebeuren altijd op initiatief van de belegger. 

Bij het uitvoeren en/of doorgeven van transacties van beleggers houdt Bolero geen rekening met de daarmee verband houdende fiscale, juridische of boekhoudkundige aspecten van deze transacties, verstrekt zij geen advies met betrekking tot dergelijke aspecten en kan zij daarvoor derhalve niet aansprakelijk worden gesteld.

Beleggen in financiële producten houdt  risico’s in. Beleggers moeten in staat zijn om het economische risico van een belegging te dragen en het belegde kapitaal geheel of gedeeltelijk te verliezen.

Copyright © KBC Bank NV/Bolero. Alle rechten voorbehouden. Deze informatie mag op geen enkele manier gepubliceerd, herschreven of heruitgegeven worden in eender welke vorm.

Deze blog bevat publicaties van KBC Securities NV (https://research.kbcsecurities.com/portal/portal.html#!/disclosures), KBC Asset Management NV (https://www.kbc.be/particulieren/nl/juridische-info/documentatie-beleggen.html#aandelen) en KBC Economics (https://www.kbc.com/nl/economics.html). Voor de externe bronnen raadpleegt Bolero verschillende nieuwssites. De bijdragen worden geselecteerd op basis van recente, concrete gebeurtenissen en publicaties. De redactie wordt verzorgd door Tom Simonts (KBC Securities) en door Jo Elsocht, Joren De Mesmaeker, Jens Meersman, Ellen Van Tongelen en Philippe Delfosse (marketing team Bolero, KBC Bank NV). KBC Bank staat onder toezicht van de FSMA.

do. 17 jul 2025

9:15

Beursnieuws België en Nederland

Deel deze pagina:

  • Tweet
  • Share
  • Share
Benelux-nieuws

Montea breidt portefeuille uit met strategische logistieke site in Zaltbommel

  • De Belgische logistieke vastgoedspeler heeft een deels ontwikkeld terrein van 115.000 m² verworven in Zaltbommel, een strategische logistieke hotspot in Nederland. De investering bedraagt ongeveer 24 miljoen euro en levert een netto aanvangsrendement van 6,4% op via een erfpachtconstructie op de bestaande fabriek. Deze acquisitie past binnen Montea’s strategie om haar portefeuille in kernlocaties verder uit te breiden. Het terrein biedt potentieel voor verdere ontwikkeling en waardecreatie.

Hyloris boekt positieve studieresultaten voor vloeibare ADHD-formulering

  • Het Belgische biofarmabedrijf kondigde positieve resultaten aan van een klinische studie naar zijn gepatenteerde vloeibare formulering van atomoxetine, bedoeld als alternatief voor Strattera®-capsules bij de behandeling van ADHD. De studie toonde aan dat de orale oplossing een vergelijkbare relatieve biologische beschikbaarheid heeft onder nuchtere omstandigheden, en dat voedselinname geen invloed heeft op de opname. Deze resultaten ondersteunen de voorbereiding van een New Drug Application (NDA) bij de Amerikaanse FDA. De formulering is specifiek ontwikkeld voor patiënten die moeite hebben met het slikken van vaste vormen of een nauwkeurige dosistitratie nodig hebben. Geen impact op de “houden”-aanbeveling en koersdoel van 6 euro.

Ackermans & van Haaren rondt rebranding van EMG en Gravity Media af tot één merk

  • Gravity Media, het Britse productie- en mediabedrijf, heeft de integratie van EMG en Gravity Media afgerond en treedt voortaan wereldwijd op onder één merknaam: Gravity Media. Met deze rebranding wil het bedrijf zijn creatieve en technologische diensten versterken, zijn wereldwijde aanwezigheid uitbreiden en klanten nog meer waarde bieden. Gravity Media blijft actief in 11 landen met 37 locaties, meer dan 2.000 medewerkers en een portfolio van topklanten en evenementen zoals de UEFA EURO, Tour de France en de ATP Grand Slams. Submerken zoals Boost Graphics, EMG en Origins Digital blijven bestaan onder de Gravity Media Group-structuur.

Roularta ziet Koinon-belang stijgen tot 93,13% na heropening overnamebod

  • Koinon NV, de Belgische investeringsmaatschappij heeft na de verplichte heropening van haar vrijwillig overnamebod op Roularta Media Group haar belang verhoogd tot 93,13% van de aandelen, goed voor 12.975.316 aandelen. Tijdens deze heropening werden 279.289 aandelen aangeboden, en in totaal werd 58,74% van de beoogde aandelen ingebracht in het bod. Aandeelhouders krijgen nog een kans om in te tekenen tijdens een vrijwillige heropening van 18 tot en met 29 juli 2025, tegen een biedprijs van 15,50 euro per aandeel, cum dividend. Op 29 juli beslist een bijzondere algemene vergadering over een buitengewoon tussentijds dividend van bruto 3,00 euro per aandeel (netto 2,10 euro), met ex-dividenddatum op 6 augustus en betaling op 8 augustus. Indien een uitkoopbod volgt, zal de biedprijs worden aangepast tot 12,50 euro per aandeel, verminderd met het brutodividendbedrag.

Shurgard opent nieuwe self-storagevestiging in Den Haag Kerketuinen

  • De grootste ontwikkelaar, eigenaar en uitbater van self-storagefaciliteiten in Europa heeft een nieuwe vestiging geopend in Den Haag Kerketuinen, gelegen langs de hoofdweg van het gelijknamige bedrijventerrein. De locatie biedt circa 4.400 m² verhuurbare oppervlakte verdeeld over ongeveer 620 individuele units en wordt op afstand beheerd vanuit de succesvolle vestiging Den Haag Lozerlaan. De directe projectkost bedraagt 11,1 miljoen euro en het verwachte rendement bij volledige bezetting is circa 8%. Met deze opening beschikt Shurgard over 70 locaties in Nederland, waarvan negen in de regio Den Haag, en heeft het nog vijf projecten in de pijplijn die samen meer dan 26.000 m² extra opslagruimte zullen opleveren.
Naar overzicht
Beleg online met inzicht
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
Analyse en Inzicht
  • Analisten
  • Bolero Blog
Platformen
  • Bolero
  • Mobile
Markten en Producten
  • Markten
  • Producten
Events en Opleidingen
  • Events
  • Opleidingen
Academy
  • Producten
  • Platformen
  • Strategy & Analyse
Tarieven
  • Tarieven
Support
  • Algemene voorwaarden
  • Documentcenter
  • Lexicon
  • Veelgestelde vragen
  • Klachten
  • FAQ: MiFID II
Over Bolero
  • Bolero vandaag
  • Relatie KBC & Bolero
  • Nieuws
  • Werken bij Bolero
Award

Ontdek ook:

Bolero Crowdfunding

  •   Home
  • Analyse en Inzicht
  • Platformen
  • Markten en Producten
  • Events en Opleidingen
  • Academy
  • Tarieven
  • Support
Powered by KBC }}

Powered by KBC

  • © Bolero 2025
  • Privacy statement
  • Juridische voorwaarden
  • Sitemap