• NL
  • FR
BoleroPowered by KBC
menu

Orderdesk: 02 303 33 00

Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Analyse en InzichtAnalyse en Inzicht
  • PlatformenPlatformen
    • Bolero
    • Mobile
  • Markten en ProductenAanbod
    • Markten
    • Producten
  • Events en OpleidingenEvents
    • Opleidingen
  • AcademyAcademy
    • Producten
    • Platformen
    • Strategie & Analyse
  • TarievenTarieven
  • SupportSupport
    • Documentcenter
    • Veelgestelde vragen
    • Lexicon
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Bolero blog

  • Topic

  • Topic

  • ETF Intro

  • De wereld van ETF's

  • Bolero Live

  • Onze analisten

  • Beursboeken in de kijker

Als belegger wilt u niets missen van het financiële nieuws en de beursactualiteit. In deze blog volgt u elke dag van dichtbij op wat er reilt en zeilt op de financiële markten en krijgt u meteen de nodige duiding. 

Bijdragen

Deze blog komt tot stand dankzij bijdragen van de analisten van KBC Asset Management, KBC Securities, KBC Market Research en de economen, contentmanagers van Bolero en aandelenstrategen van KBC Groep:

Allison Mandra, Andrea Gabellone, Benjamin Wolff, Bérangère Bivort, Bernard Keppenne, Cora Vandamme, Dieter Guffens, Dirk Thiels, Ellen Van Tongelen, Guy Sips, Hans Dewachter, Hilde Van Boxstael, Jacob Mekhael, Jo Elsocht, Johan Van Gompel, Joren De Mesmaeker, Joris Franck, Kurt Ruts, Kristof Samoy, Laurent Convent, Lieven Noppe, Livio Luyten, Lynn Hautekeete, Mathias Janssens, Mathias Van der Jeugt, Marion Geubel, Michiel Declercq, Peter Wuyts, Philippe Delfosse, Siegfried Top, Thibault Leneeuw, Thomas Couvreur, Tom Noyens, Tom Simonts, Wim Hoste en Wim Lewi.

Disclaimer

Deze publicatie van KBC Bank N.V. (Bolero) wordt uitsluitend ter informatie verstrekt en is niet bedoeld als een specifiek en persoonlijk beleggingsadvies, een aanbieding of een uitnodiging tot een aanbieding, om de hierin vermelde financiële producten te kopen of te verkopen, noch onafhankelijk onderzoek op beleggingsgebied.

De dienstverlening die Bolero verschaft, is niet op beleggingsadvies gebaseerd. Bolero is het orderuitvoeringsplatform van KBC Bank N.V. waarmee transacties in ‘niet-complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) doorgaan op basis van ‘loutere uitvoering’ (“execution only”). Bolero voert geen ‘passendheidstoetsing’ uit bij transacties in niet-complexe financiële producten. De belegger die van deze dienstverlening gebruik maakt, beschikt dus niet over de bescherming van de toepasselijke gedragsregels. Transacties in ‘complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) kunnen pas uitgevoerd worden na een succesvolle passendheidstoetsing.  Transacties via Bolero gebeuren altijd op initiatief van de belegger. 

Bij het uitvoeren en/of doorgeven van transacties van beleggers houdt Bolero geen rekening met de daarmee verband houdende fiscale, juridische of boekhoudkundige aspecten van deze transacties, verstrekt zij geen advies met betrekking tot dergelijke aspecten en kan zij daarvoor derhalve niet aansprakelijk worden gesteld.

Beleggen in financiële producten houdt  risico’s in. Beleggers moeten in staat zijn om het economische risico van een belegging te dragen en het belegde kapitaal geheel of gedeeltelijk te verliezen.

Copyright © KBC Bank NV/Bolero. Alle rechten voorbehouden. Deze informatie mag op geen enkele manier gepubliceerd, herschreven of heruitgegeven worden in eender welke vorm.

Deze blog bevat publicaties van KBC Securities NV (https://research.kbcsecurities.com/portal/portal.html#!/disclosures), KBC Asset Management NV (https://www.kbc.be/particulieren/nl/juridische-info/documentatie-beleggen.html#aandelen) en KBC Economics (https://www.kbc.com/nl/economics.html). Voor de externe bronnen raadpleegt Bolero verschillende nieuwssites. De bijdragen worden geselecteerd op basis van recente, concrete gebeurtenissen en publicaties. De redactie wordt verzorgd door Tom Simonts (KBC Securities) en door Jo Elsocht, Joren De Mesmaeker, Ellen Van Tongelen, Frank Hendrix en Philippe Delfosse (marketing team Bolero, KBC Bank NV). KBC Bank staat onder toezicht van de FSMA.

ma. 27 okt 2025

9:15

Beursnieuws België en Nederland

Deel deze pagina:

  • Tweet
  • Share
  • Share
Benelux-nieuws

Barco zet tweesporenstrategie in met focus op AI en softwaregedreven groei

  • De Belgische technologiegroep zet in op een tweesporenstrategie waarbij het zowel nieuwe markten aanboort als zijn positie in bestaande markten versterkt. Tijdens de Capital Markets Day werd benadrukt dat Barco zijn hardwareleiderschap wil uitbreiden met softwaregedreven groei, ondersteund door AI en digitale workflows. Tegen 2028 mikt het bedrijf op een omzet van 1,1 miljard euro, 15% terugkerende inkomsten en een bedrijfskasstroom (EBITDA)-marge van 15%, met ruimte voor overnames en aandeelhoudersrendement. Het koersdoel blijft 14 euro en KBC Securities handhaaft de 'Houden'-aanbeveling.

Merus toont sterke fase 2-resultaten voor petosemtamab bij uitgezaaide darmkanker

  • De Nederlandse biotechgroep ontwikkelt bispecifieke antilichamen en presenteerde op 29 juli 2025 tussentijdse fase 2-resultaten voor petosemtamab bij uitgezaaide darmkanker. In combinatie met standaardchemotherapie werd een responsgraad van 80% in eerste lijn en 62% in tweede lijn gemeten, wat competitief is tegenover bestaande behandelingen zoals cetuximab. De veiligheidsprofielen blijven consistent met eerdere studies en ondersteunen het potentieel van petosemtamab buiten hoofd- en halskanker. Geen impact op het koersdoel van 97 dollar en de 'Kopen'-aanbeveling bij KBC Securities.

UCB presenteert driejaarsdata voor Bimzelx met aanhoudende werkzaamheid

  • De Belgische biofarmagroep presenteerde op het ACR-congres van 2025 nieuwe driejaarsdata voor Bimzelx bij volwassenen met actieve psoriatische artritis en axiale spondyloartritis. De resultaten tonen aanhoudende werkzaamheid over meerdere ziektedomeinen en een gunstig veiligheidsprofiel, met prestaties die competitief lijken ten opzichte van andere biologische middelen zoals Cosentyx. Ook de kwaliteit van leven verbeterde volgens patiëntgerapporteerde uitkomsten, wat de commerciële dynamiek van Bimzelx ondersteunt. Het koersdoel blijft 249 euro en KBC Securities handhaaft de 'Opbouwen'-aanbeveling.

JDE Peet’s bevestigt kwartaalprestaties en herhaalt vooruitzichten voor boekjaar

  • De Nederlandse koffiegroep bevestigt dat de prestaties in het derde kwartaal van 2025 grotendeels in lijn liggen met de verwachtingen, en herhaalt de vooruitzichten voor het volledige boekjaar. Dankzij een strikte prijsstrategie en kostenbeheersing blijft de brutowinst en de bedrijfswinst (EBIT) ondersteund. De transformatie van Peet’s in de VS en de exit uit de Aziatische B2B-activiteiten maken deel uit van de “Reignite the Amazing”-strategie, terwijl de overname door KDP in de eerste helft van 2026 wordt verwacht. Het overnamebod bedraagt 31,85 euro per aandeel en KBC Securities blijft bij de 'Opbouwen'-aanbeveling.

Hyloris sluit distributieovereenkomst voor HY-094 in China met Grand Life Sciences

  • De Belgische farmagroep ontwikkelt innovatieve geneesmiddelen en heeft een licentie- en distributieovereenkomst gesloten met Grand Life Sciences Group voor HY-094, een intraveneus middel tegen ijzertekort in China. Samen met partner AFT Pharmaceuticals zal Hyloris delen in de voorafbetalingen, mijlpaalvergoedingen en royalty’s, terwijl Grand Life Sciences ook bijdraagt aan de wereldwijde klinische ontwikkeling. Hoewel de Chinese markt naar verwachting groeit tot 151,2 miljoen dollar in 2030, blijft dit slechts een klein deel van de wereldwijde markt van 7,4 miljard dollar tegen 2033. Het koersdoel van 6 euro wijzigt niet, KBC Securities behoudt de 'Houden'-aanbeveling.

Heijmans blijft verantwoordelijk voor het onderhoud van de Hoofdvaarweg Lemmer-Delfzijl

  • Het Nederlandse bouw- en infrabedrijf blijft de komende zes jaar verantwoordelijk voor het onderhoud van de Hoofdvaarweg Lemmer-Delfzijl. Samen met een partner voert Heijmans integraal en datagedreven onderhoud uit aan 25 bruggen, 7 sluizen en 118 kilometer vaarweg, met een contractwaarde van circa 31 miljoen euro (Heijmans-aandeel 50%). De werkzaamheden worden grotendeels emissieloos uitgevoerd en omvatten onder meer civiele techniek, elektrotechniek en industriële automatisering. Heijmans zet hierbij in op digitalisering en samenwerking om efficiëntie, voorspelbaarheid en duurzaamheid te verhogen.

Basic-Fit neemt Duitse Clever Fit over

  • De Nederlandse fitnessketen kondigde de overname aan van Clever Fit, een toonaangevende speler in Duitsland, Oostenrijk en Zwitserland, met in totaal 493 clubs. De overname van 175 miljoen euro introduceert een franchiseformule die Basic-Fit ook wil verkennen in Frankrijk en Spanje, en wordt gefinancierd via een nieuwe kredietlijn van 180 miljoen euro. Door schaalvoordelen en operationele verbeteringen verwacht Basic-Fit zijn positie in Europa aanzienlijk te versterken, ondanks een stijging van de schuldgraad tot 3,0x tegen eind 2025. Het koersdoel blijft 25 euro en KBC Securities handhaaft de 'Houden'-aanbeveling.

Exmar toont interesse in geodatabedrijf Geoxyz.

  • Volgens berichtgeving in de krant De Tijd zou Exmar interesse hebben in een participatie in Geoxyz, een Belgische specialist in geodata op land en zee. Geoxyz is actief op zoek naar vers kapitaal om zijn snelle groei te ondersteunen en onderzoekt opties om meerderheidsaandeelhouder Virya Energy (60%, eigendom van Korys/Colruyt-familie) te vervangen of aan te vullen. Het bedrijf beschikt over een vloot van 30 schepen en investeerde vorig jaar bijna 50 miljoen euro in uitbreiding. Zowel Exmar als medeoprichter Reyntjens (40%) weigerden commentaar. De coverage op Exmar is momenteel opgeschort wegens KBC’s betrokkenheid bij de delisting.
Naar overzicht
Beleg online met inzicht
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
Analyse en Inzicht
  • Analisten
  • Bolero Blog
Platformen
  • Bolero
  • Mobile
Markten en Producten
  • Markten
  • Producten
Events en Opleidingen
  • Events
  • Opleidingen
Academy
  • Producten
  • Platformen
  • Strategy & Analyse
Tarieven
  • Tarieven
Support
  • Algemene voorwaarden
  • Documentcenter
  • Lexicon
  • Veelgestelde vragen
  • Klachten
  • FAQ: MiFID II
Over Bolero
  • Bolero vandaag
  • Relatie KBC & Bolero
  • Nieuws
  • Werken bij Bolero
Award

Ontdek ook:

Bolero Crowdfunding

  •   Home
  • Analyse en Inzicht
  • Platformen
  • Markten en Producten
  • Events en Opleidingen
  • Academy
  • Tarieven
  • Support
Powered by KBC }}

Powered by KBC

  • © Bolero 2025
  • Privacy statement
  • Juridische voorwaarden
  • Sitemap