• NL
  • FR
BoleroPowered by KBC
menu

Orderdesk: 02 303 33 00

Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Analyse en InzichtAnalyse en Inzicht
  • PlatformenPlatformen
    • Bolero
    • Mobile
  • Markten en ProductenAanbod
    • Markten
    • Producten
  • Events en OpleidingenEvents
    • Opleidingen
  • AcademyAcademy
    • Producten
    • Platformen
    • Strategie & Analyse
  • TarievenTarieven
  • SupportSupport
    • Documentcenter
    • Veelgestelde vragen
    • Lexicon
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Bolero blog

  • Topic

  • Topic

  • Meest verhandelde ETF's van 2024

  • De wereld van ETF's

  • Bolero Live

  • Onze analisten

  • Beursboeken in de kijker

Als belegger wilt u niets missen van het financiële nieuws en de beursactualiteit. In deze blog volgt u elke dag van dichtbij op wat er reilt en zeilt op de financiële markten en krijgt u meteen de nodige duiding. 

Bijdragen

Deze blog komt tot stand dankzij bijdragen van de analisten van KBC Asset Management, KBC Securities, KBC Market Research en de economen, contentmanagers van Bolero en aandelenstrategen van KBC Groep:

Allison Mandra, Andrea Gabellone, Benjamin Wolff, Bérangère Bivort, Bernard Keppenne, Cora Vandamme, Dieter Guffens, Dirk Thiels, Ellen Van Tongelen, Guy Sips, Hans Dewachter, Jacob Mekhael, Jens Meersman, Jo Elsocht, Johan Van Gompel, Joren De Mesmaeker, Joris Franck, Kurt Ruts, Kristof Samoy, Laurent Convent, Lieven Noppe, Lynn Hautekeete, Mathias Janssens, Mathias Van der Jeugt, Marion Geubel,Michiel Declercq, Peter Wuyts, Philippe Delfosse, Sharad Kumar Surendran Palani, Siegfried Top, Thibault Leneeuw, Thomas Couvreur, Thomas Vranken, Tom Noyens, Tom Simonts, Wim Hoste en Wim Lewi.

Disclaimer

Deze publicatie van KBC Bank N.V. (Bolero) wordt uitsluitend ter informatie verstrekt en is niet bedoeld als een specifiek en persoonlijk beleggingsadvies, een aanbieding of een uitnodiging tot een aanbieding, om de hierin vermelde financiële producten te kopen of te verkopen, noch onafhankelijk onderzoek op beleggingsgebied.

De dienstverlening die Bolero verschaft, is niet op beleggingsadvies gebaseerd. Bolero is het orderuitvoeringsplatform van KBC Bank N.V. waarmee transacties in ‘niet-complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) doorgaan op basis van ‘loutere uitvoering’ (“execution only”). Bolero voert geen ‘passendheidstoetsing’ uit bij transacties in niet-complexe financiële producten. De belegger die van deze dienstverlening gebruik maakt, beschikt dus niet over de bescherming van de toepasselijke gedragsregels. Transacties in ‘complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) kunnen pas uitgevoerd worden na een succesvolle passendheidstoetsing.  Transacties via Bolero gebeuren altijd op initiatief van de belegger. 

Bij het uitvoeren en/of doorgeven van transacties van beleggers houdt Bolero geen rekening met de daarmee verband houdende fiscale, juridische of boekhoudkundige aspecten van deze transacties, verstrekt zij geen advies met betrekking tot dergelijke aspecten en kan zij daarvoor derhalve niet aansprakelijk worden gesteld.

Beleggen in financiële producten houdt  risico’s in. Beleggers moeten in staat zijn om het economische risico van een belegging te dragen en het belegde kapitaal geheel of gedeeltelijk te verliezen.

Copyright © KBC Bank NV/Bolero. Alle rechten voorbehouden. Deze informatie mag op geen enkele manier gepubliceerd, herschreven of heruitgegeven worden in eender welke vorm.

Deze blog bevat publicaties van KBC Securities NV (https://research.kbcsecurities.com/portal/portal.html#!/disclosures), KBC Asset Management NV (https://www.kbc.be/particulieren/nl/juridische-info/documentatie-beleggen.html#aandelen) en KBC Economics (https://www.kbc.com/nl/economics.html). Voor de externe bronnen raadpleegt Bolero verschillende nieuwssites. De bijdragen worden geselecteerd op basis van recente, concrete gebeurtenissen en publicaties. De redactie wordt verzorgd door Tom Simonts (KBC Securities) en door Jo Elsocht, Joren De Mesmaeker, Jens Meersman, Ellen Van Tongelen en Philippe Delfosse (marketing team Bolero, KBC Bank NV). KBC Bank staat onder toezicht van de FSMA.

vr. 15 nov 2024

9:45

Europees aandelennieuws

Deel deze pagina:

  • Tweet
  • Share
  • Share
Benelux-nieuws

Stellantis belooft geen fabrieken te sluiten of banen te schrappen in Italië

  • De autobouwer is niet van plan om fabrieken te sluiten of massaontslagen door te voeren in Italië, zo liet een bestuurder van de autofabrikant donderdag weten tijdens gesprekken die door de Italiaanse overheid werden georganiseerd om zorgen over de auto-industrie van het land aan te pakken.

Land Securities maakt weer winst dankzij verbeterende marktomstandigheden

  • Het Britse commerciële vastgoedbedrijf boekte een halfjaarwinst, dankzij een hogere bezettingsgraad en huurgroei in zijn winkelpanden en Londense panden. Het bedrijf  meldde dat de EPRA Net Tangible Assets, een maatstaf voor de waarde van de gebouwen, met 1,4% zijn gestegen tot 871 pence per aandeel per 30 september, vergeleken met de waardering eind maart.

Telecombedrijf Sunrise keert terug naar de Zwitserse beurs

  • Het telecombedrijf keert vrijdag terug naar de Zwitserse beurs, nadat de op één na grootste breedband- en mobiele telefonieprovider van het land zich heeft afgesplitst van Liberty Global. De aandelen, met als concurrenten Swisscom en Salt, zullen naar verwachting worden verhandeld op de SIX Swiss Exchange en worden opgenomen in de Swiss Performance Index.

Generali boekt 9-maandswinst boven verwachting ondanks natuurrampen

  • De verzekeraar overtrof de verwachtingen. De operationele winst over negen maanden, steeg met 7,9% tot 5,4 miljard euro, hoger dan de consensus van de analisten van 5,15 miljard euro. De winst lag hoger niettegenstaande een verlies van 930 miljoen euro door natuurrampen.

TT Electronics wijst twee overnamevoorstellen van Volex af

  • Volex, de fabrikant van energieproducten en datakabels, meldde dat TT Electronics met hen. Volex zei dat het laatste bod in contanten en aandelen TT Electronics waardeerde op 248,6 miljoen pond, terwijl het eerste bod 62,9 pence in contanten en 0,203 nieuwe Volex-aandelen per aandeel TT Electronics omvatte.

Kinnevik-voozitter zal zichzelf niet opvolgen

  • Het Zweedse investeringsbedrijf heeft aangekondigd dat de voorzitter van de raad van bestuur, James Anderson, niet herverkiesbaar zal zijn in 2025. De benoemingscommissie stelt voor om Hans Ploos van Amstel en Jan Berntsson als nieuwe bestuursleden te verkiezen tijdens een buitengewone algemene vergadering op 10 december 2024. Hans Ploos van Amstel heeft uitgebreide ervaring als financieel directeur bij verschillende internationale bedrijven, terwijl Jan Berntsson een ervaren auditor is die bij Deloitte heeft gewerkt.
Naar overzicht
Beleg online met inzicht
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
Analyse en Inzicht
  • Analisten
  • Bolero Blog
Platformen
  • Bolero
  • Mobile
Markten en Producten
  • Markten
  • Producten
Events en Opleidingen
  • Events
  • Opleidingen
Academy
  • Producten
  • Platformen
  • Strategy & Analyse
Tarieven
  • Tarieven
Support
  • Algemene voorwaarden
  • Documentcenter
  • Lexicon
  • Veelgestelde vragen
  • Klachten
  • FAQ: MiFID II
Over Bolero
  • Bolero vandaag
  • Relatie KBC & Bolero
  • Nieuws
  • Werken bij Bolero
Award

Ontdek ook:

Bolero Crowdfunding

  •   Home
  • Analyse en Inzicht
  • Platformen
  • Markten en Producten
  • Events en Opleidingen
  • Academy
  • Tarieven
  • Support
Powered by KBC }}

Powered by KBC

  • © Bolero 2025
  • Privacy statement
  • Juridische voorwaarden
  • Sitemap