• NL
  • FR
BoleroPowered by KBC
menu

Orderdesk: 02 303 33 00

Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Analyse en InzichtAnalyse en Inzicht
  • PlatformenPlatformen
    • Bolero
    • Mobile
  • Markten en ProductenAanbod
    • Markten
    • Producten
  • Events en OpleidingenEvents
    • Opleidingen
  • AcademyAcademy
    • Producten
    • Platformen
    • Strategie & Analyse
  • TarievenTarieven
  • SupportSupport
    • Documentcenter
    • Veelgestelde vragen
    • Lexicon
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Bolero blog

  • Topic

  • Topic

  • Meest verhandelde ETF's van 2024

  • De wereld van ETF's

  • Bolero Live

  • Onze analisten

  • Beursboeken in de kijker

Als belegger wilt u niets missen van het financiële nieuws en de beursactualiteit. In deze blog volgt u elke dag van dichtbij op wat er reilt en zeilt op de financiële markten en krijgt u meteen de nodige duiding. 

Bijdragen

Deze blog komt tot stand dankzij bijdragen van de analisten van KBC Asset Management, KBC Securities, KBC Market Research en de economen, contentmanagers van Bolero en aandelenstrategen van KBC Groep:

Allison Mandra, Andrea Gabellone, Benjamin Wolff, Bérangère Bivort, Bernard Keppenne, Cora Vandamme, Dieter Guffens, Dirk Thiels, Ellen Van Tongelen, Guy Sips, Hans Dewachter, Jacob Mekhael, Jens Meersman, Jo Elsocht, Johan Van Gompel, Joren De Mesmaeker, Joris Franck, Kurt Ruts, Kristof Samoy, Laurent Convent, Lieven Noppe, Lynn Hautekeete, Mathias Janssens, Mathias Van der Jeugt, Marion Geubel,Michiel Declercq, Peter Wuyts, Philippe Delfosse, Sharad Kumar Surendran Palani, Siegfried Top, Thibault Leneeuw, Thomas Couvreur, Thomas Vranken, Tom Noyens, Tom Simonts, Wim Hoste en Wim Lewi.

Disclaimer

Deze publicatie van KBC Bank N.V. (Bolero) wordt uitsluitend ter informatie verstrekt en is niet bedoeld als een specifiek en persoonlijk beleggingsadvies, een aanbieding of een uitnodiging tot een aanbieding, om de hierin vermelde financiële producten te kopen of te verkopen, noch onafhankelijk onderzoek op beleggingsgebied.

De dienstverlening die Bolero verschaft, is niet op beleggingsadvies gebaseerd. Bolero is het orderuitvoeringsplatform van KBC Bank N.V. waarmee transacties in ‘niet-complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) doorgaan op basis van ‘loutere uitvoering’ (“execution only”). Bolero voert geen ‘passendheidstoetsing’ uit bij transacties in niet-complexe financiële producten. De belegger die van deze dienstverlening gebruik maakt, beschikt dus niet over de bescherming van de toepasselijke gedragsregels. Transacties in ‘complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) kunnen pas uitgevoerd worden na een succesvolle passendheidstoetsing.  Transacties via Bolero gebeuren altijd op initiatief van de belegger. 

Bij het uitvoeren en/of doorgeven van transacties van beleggers houdt Bolero geen rekening met de daarmee verband houdende fiscale, juridische of boekhoudkundige aspecten van deze transacties, verstrekt zij geen advies met betrekking tot dergelijke aspecten en kan zij daarvoor derhalve niet aansprakelijk worden gesteld.

Beleggen in financiële producten houdt  risico’s in. Beleggers moeten in staat zijn om het economische risico van een belegging te dragen en het belegde kapitaal geheel of gedeeltelijk te verliezen.

Copyright © KBC Bank NV/Bolero. Alle rechten voorbehouden. Deze informatie mag op geen enkele manier gepubliceerd, herschreven of heruitgegeven worden in eender welke vorm.

Deze blog bevat publicaties van KBC Securities NV (https://research.kbcsecurities.com/portal/portal.html#!/disclosures), KBC Asset Management NV (https://www.kbc.be/particulieren/nl/juridische-info/documentatie-beleggen.html#aandelen) en KBC Economics (https://www.kbc.com/nl/economics.html). Voor de externe bronnen raadpleegt Bolero verschillende nieuwssites. De bijdragen worden geselecteerd op basis van recente, concrete gebeurtenissen en publicaties. De redactie wordt verzorgd door Tom Simonts (KBC Securities) en door Jo Elsocht, Joren De Mesmaeker, Jens Meersman, Ellen Van Tongelen en Philippe Delfosse (marketing team Bolero, KBC Bank NV). KBC Bank staat onder toezicht van de FSMA.

wo. 6 jan 2021

16:30

Aandelennieuws in het kort

Deel deze pagina:

  • Tweet
  • Share
  • Share

VW

  • Bentley kende in 2020 een recordverkoop van 11.206 wagens, goed voor een toename met 2%. Dat was vooral te danken aan een sterke vraag uit China, waar 48% meer wagens werden verkocht, terwijl in Europa en het Midden-Oosten een daling van de verkoop werd opgetekend. In Amerika was sprake van een toename met 4%.

Prada

  • Na een stevig herstel in de tweede jaarhelft verwacht modegroep Prada 2020 alsnog met een operationele winst af te sluiten. In de eerste zes maanden van het jaar keek de groep tegen een 40% lagere omzet en een operationeel verlies van 196 miljoen euro aan.

Carmat

  • De Franse kunsthartenmaker Carmat wil in het tweede kwartaal van start gaan met de commerciële lancering van zijn producten in Duitsland en Frankrijk. De Europese markt voor kunstharten wordt geschat op 2.000 patiënten per jaar.

Ryanair

  • In december 2020 vervoerde de Ierse luchtvaartmaatschappij Ryanair slechts 1,9 miljoen passagiers. Dit is een daling met 83% ten opzichte van de 11,2 miljoen passagiers die Ryanair in december 2019 vervoerde. Over het volledige jaar werden zo’n 52,1 miljoen passagiers vervoerd, zo'n 66% minder dan de 152,4 miljoen passagiers in 2019. De bezettingsgraad voor december kwam uit op 73% en slechts 22% van het normale vliegschema kon worden uitgevoerd als gevolg van de coronacrisis.

AstraZeneca

  • Farxiga, AstraZeneca’s product voor het behandelen van patiënten met chronische nierziekte, met en zonder diabetes type 2, zal door de Amerikaanse regelgever met prioriteit worden beoordeeld. Een mogelijke goedkeuring wordt nu in het tweede kwartaal van dit jaar verwacht.

Mediobanca

  • De Italiaanse miljardair Del Vecchio heeft zijn belang in Mediobanca opgetrokken tot net geen 12%. De oprichter van Luxottica mag van de Europese Centrale Bank zijn belang laten oplopen tot net geen 20%.

Meer interessant beursnieuws

  • Adviezen en aanbevelingen

  • Benelux-beursnieuws bij 't ontbijt

  • X-FAB boekt ijzersterk vierde kwartaal

  • Meest verhandeld bij Bolero op Euronext

  • Bekaert cementeert verbeterde marges

  • KBC AM olieprijsscenario: vaccin verbetert het sentiment

  • Alibaba wankelt onder druk van Chinese overheid

  • Terugblik op Wall Street

Wat staat er morgen op het programma?

Tot slot blikken we nog even vooruit naar wat morgen, donderdag 7 januari, op de agenda staat:

  • Bedrijfsresultaten
    • Constellation Brands
    • T-Mobile US
    • Lamb Weston
    • Micron Technology
  • Aandeelhoudersvergadering
    • Altice Europe
    • Invesco
  • Ex-dividend
    • Verizon Communications
    • General Mills
    • AVEVA Group
    • Experian
    • NetApp
    • Mastercard
    • Campbell Soup
    • American Express
    • British Land
    • Sysco
  • Macro-economie
    • VS: ISM dienstensector, wekelijkse werkloosheidsaanvragen
    • EU: kleinhandelsverkopen, vertrouwensindicatoren, inflatie
    • Duitsland: fabrieksbestellingen
Naar overzicht
Beleg online met inzicht
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
Analyse en Inzicht
  • Analisten
  • Bolero Blog
Platformen
  • Bolero
  • Mobile
Markten en Producten
  • Markten
  • Producten
Events en Opleidingen
  • Events
  • Opleidingen
Academy
  • Producten
  • Platformen
  • Strategy & Analyse
Tarieven
  • Tarieven
Support
  • Algemene voorwaarden
  • Documentcenter
  • Lexicon
  • Veelgestelde vragen
  • Klachten
  • FAQ: MiFID II
Over Bolero
  • Bolero vandaag
  • Relatie KBC & Bolero
  • Nieuws
  • Werken bij Bolero
Award

Ontdek ook:

Bolero Crowdfunding

  •   Home
  • Analyse en Inzicht
  • Platformen
  • Markten en Producten
  • Events en Opleidingen
  • Academy
  • Tarieven
  • Support
Powered by KBC }}

Powered by KBC

  • © Bolero 2025
  • Privacy statement
  • Juridische voorwaarden
  • Sitemap