• NL
  • FR
BoleroPowered by KBC
menu

Orderdesk: 02 303 33 00

Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Analyse en InzichtAnalyse en Inzicht
  • PlatformenPlatformen
    • Bolero
    • Mobile
  • Markten en ProductenAanbod
    • Markten
    • Producten
  • Events en OpleidingenEvents
    • Opleidingen
  • AcademyAcademy
    • Producten
    • Platformen
    • Strategie & Analyse
  • TarievenTarieven
  • SupportSupport
    • Documentcenter
    • Veelgestelde vragen
    • Lexicon
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Bolero blog

  • Topic

  • Topic

  • Meest verhandelde ETF's van 2024

  • De wereld van ETF's

  • Bolero Live

  • Onze analisten

  • Beursboeken in de kijker

Als belegger wilt u niets missen van het financiële nieuws en de beursactualiteit. In deze blog volgt u elke dag van dichtbij op wat er reilt en zeilt op de financiële markten en krijgt u meteen de nodige duiding. 

Bijdragen

Deze blog komt tot stand dankzij bijdragen van de analisten van KBC Asset Management, KBC Securities, KBC Market Research en de economen, contentmanagers van Bolero en aandelenstrategen van KBC Groep:

Allison Mandra, Andrea Gabellone, Benjamin Wolff, Bérangère Bivort, Bernard Keppenne, Cora Vandamme, Dieter Guffens, Dirk Thiels, Ellen Van Tongelen, Guy Sips, Hans Dewachter, Jacob Mekhael, Jens Meersman, Jo Elsocht, Johan Van Gompel, Joren De Mesmaeker, Joris Franck, Kurt Ruts, Kristof Samoy, Laurent Convent, Lieven Noppe, Lynn Hautekeete, Mathias Janssens, Mathias Van der Jeugt, Marion Geubel,Michiel Declercq, Peter Wuyts, Philippe Delfosse, Sharad Kumar Surendran Palani, Siegfried Top, Thibault Leneeuw, Thomas Couvreur, Thomas Vranken, Tom Noyens, Tom Simonts, Wim Hoste en Wim Lewi.

Disclaimer

Deze publicatie van KBC Bank N.V. (Bolero) wordt uitsluitend ter informatie verstrekt en is niet bedoeld als een specifiek en persoonlijk beleggingsadvies, een aanbieding of een uitnodiging tot een aanbieding, om de hierin vermelde financiële producten te kopen of te verkopen, noch onafhankelijk onderzoek op beleggingsgebied.

De dienstverlening die Bolero verschaft, is niet op beleggingsadvies gebaseerd. Bolero is het orderuitvoeringsplatform van KBC Bank N.V. waarmee transacties in ‘niet-complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) doorgaan op basis van ‘loutere uitvoering’ (“execution only”). Bolero voert geen ‘passendheidstoetsing’ uit bij transacties in niet-complexe financiële producten. De belegger die van deze dienstverlening gebruik maakt, beschikt dus niet over de bescherming van de toepasselijke gedragsregels. Transacties in ‘complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) kunnen pas uitgevoerd worden na een succesvolle passendheidstoetsing.  Transacties via Bolero gebeuren altijd op initiatief van de belegger. 

Bij het uitvoeren en/of doorgeven van transacties van beleggers houdt Bolero geen rekening met de daarmee verband houdende fiscale, juridische of boekhoudkundige aspecten van deze transacties, verstrekt zij geen advies met betrekking tot dergelijke aspecten en kan zij daarvoor derhalve niet aansprakelijk worden gesteld.

Beleggen in financiële producten houdt  risico’s in. Beleggers moeten in staat zijn om het economische risico van een belegging te dragen en het belegde kapitaal geheel of gedeeltelijk te verliezen.

Copyright © KBC Bank NV/Bolero. Alle rechten voorbehouden. Deze informatie mag op geen enkele manier gepubliceerd, herschreven of heruitgegeven worden in eender welke vorm.

Deze blog bevat publicaties van KBC Securities NV (https://research.kbcsecurities.com/portal/portal.html#!/disclosures), KBC Asset Management NV (https://www.kbc.be/particulieren/nl/juridische-info/documentatie-beleggen.html#aandelen) en KBC Economics (https://www.kbc.com/nl/economics.html). Voor de externe bronnen raadpleegt Bolero verschillende nieuwssites. De bijdragen worden geselecteerd op basis van recente, concrete gebeurtenissen en publicaties. De redactie wordt verzorgd door Tom Simonts (KBC Securities) en door Jo Elsocht, Joren De Mesmaeker, Jens Meersman, Ellen Van Tongelen en Philippe Delfosse (marketing team Bolero, KBC Bank NV). KBC Bank staat onder toezicht van de FSMA.

wo. 13 jan 2021

16:30

Aandelennieuws in het kort

Deel deze pagina:

  • Tweet
  • Share
  • Share

Carrefour

  • Het Canadese Alimentation Couche-Tard onderhandelt met Carrefour over een niet-vijandige overname. Couche-Tard, met thuisbasis in Québec, is momenteel vooral actief in de VS, Canada, Scandinavië en de Baltische Staten. Op wereldniveau is Couche-Tard een kleine speler. De West-Europese en Zuid-Amerikaanse markten van Carrefour zouden meer diversificatie brengen. Carrefour heeft een netwerk van meer dan 12.000 winkels in meer dan dertig landen wereldwijd en stelt meer dan 320.000 werknemers tewerk. Couche-Tard heeft een netwerk van meer dan 9.200 convenience stores in Noord-Amerika onder verschillende merknamen, waaronder Circle K. Details over de eventuele deal zijn nog niet gekend. Carrefour heeft een marktkapitalisatie van 12,64 miljard euro en Couche-Tard 37 miljard dollar.

Just Eat Takeway

  • Maaltijdbezorger Just Eat Takeway verwerkte in het voorbije kwartaal 57% meer bestellingen dan in dezelfde periode een jaar eerder, met dank aan de nieuwe lockdownmaatregelen die in Europa werden opgelegd. In het VK en Duitsland werd met resp. 58% en 56% de sterkste groei opgetekend. Voor 2020 mikt de groep op een omzetgroei van 20% en EBITDA-marges van zo’n 10%. Voor definitieve cijfers is het wachten tot 10 maart.

ASOS

  • De Britse online fashion retailer ziet de winst voor het volledige boekjaar 2020 aan de bovenkant van de marktverwachtingen uitkomen, na een sprong van 23% in de vier maanden tot 31 december tot 1,36 miljard pond.

Telefónica

  • Telxius Telecom, een dochterbedrijf van het Spaanse Telefónica, zal zijn Europese en Latijns-Amerikaanse telecomtorenafdelingen verkopen aan American Tower Corp. De twee regio's zullen twee aparte overeenkomsten vormen, die in totaal 7,7 miljard euro opbrengen. Met de opbrengst zal de schuld worden afgebouwd.

Novartis

  • Farmareus Novartis zal tislelizumab mee ontwikkelen en verkopen in Noord-Amerika, Japan en een groot deel van Europa. Tislelizumab wordt gebruikt bij kankerbehandelingen en werd ontwikkeld door BeiGene. Momenteel is het medicijn goedgekeurd in China en er zijn 15 goedkeuringsprocedures lopende. De transactie is goed voor een voorafbetaling van 650 miljoen dollar en kan BeiGene mogelijk nog 1,55 miljard dollar opbrengen, afhankelijk van commerciële successen.

Total, Engie

  • Total en Engie hebben plannen om de grootste waterstofcentrale van Frankrijk te bouwen en zo Totals biodieselfabriek in Zuid-Frankrijk vanaf 2024 van stroom te voorzien. Het project hangt nog af van verschillende externe factoren, zoals het verkrijgen van subsidies. De waterstof zou gewonnen worden zonder CO2-uitstoot.

Rio Tinto

  • Rio Tinto heeft mogelijk problemen met een project van een lithiummijn in Servië. Het land eist dat er eerst een batterijfabriek voor elektrische auto's gebouwd wordt voordat er lithium mag worden ontgonnen. Rio Tinto maakt zelf geen autobatterijen, maar lithium is wel een hoofdbestanddeel.

TUI

  • Naar aanleiding van de kapitaalverhoging van TUI krijgen we heel wat vragen van klanten hoe zo’n kapitaalverhoging precies werkt. Op deze pagina leggen we het u aan de hand van een concreet voorbeeld uit.

Meer interessant beursnieuws

  • Adviezen en aanbevelingen

  • Benelux-beursnieuws bij 't ontbijt

  • Meest verhandeld bij Bolero op Euronext

  • Carrefour krijgt overnamebelangstelling uit Canada

  • KBC Securities hervat opvolging Xior met "Kopen"-advies

  • Terugblik op Wall Street

Wat staat er morgen op het programma?

Tot slot blikken we nog even vooruit naar wat morgen, donderdag 14 januari, op de agenda staat:

  • Bedrijfsresultaten
    • CHR Hansen Holding
    • Blackrock
    • Delta Air Lines
    • First Republic Bank
  • Aandeelhoudersvergadering
    • Micron Technology
  • Ex-dividend
    • Fiat Chrysler Automobiles
    • SSE
    • Sage Group
    • Solvay
    • Abott Laboratories
    • AbbVie
    • General Dynamics
    • Lloyds Banking
  • Macro-economie
    • VS: wekelijkse werkloosheidsaanvragen,
    • Japan: producentenprijzen
    • China: handelsbalans
Naar overzicht
Beleg online met inzicht
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
Analyse en Inzicht
  • Analisten
  • Bolero Blog
Platformen
  • Bolero
  • Mobile
Markten en Producten
  • Markten
  • Producten
Events en Opleidingen
  • Events
  • Opleidingen
Academy
  • Producten
  • Platformen
  • Strategy & Analyse
Tarieven
  • Tarieven
Support
  • Algemene voorwaarden
  • Documentcenter
  • Lexicon
  • Veelgestelde vragen
  • Klachten
  • FAQ: MiFID II
Over Bolero
  • Bolero vandaag
  • Relatie KBC & Bolero
  • Nieuws
  • Werken bij Bolero
Award

Ontdek ook:

Bolero Crowdfunding

  •   Home
  • Analyse en Inzicht
  • Platformen
  • Markten en Producten
  • Events en Opleidingen
  • Academy
  • Tarieven
  • Support
Powered by KBC }}

Powered by KBC

  • © Bolero 2025
  • Privacy statement
  • Juridische voorwaarden
  • Sitemap