• NL
  • FR
BoleroPowered by KBC
menu

Orderdesk: 02 303 33 00

Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Analyse en InzichtAnalyse en Inzicht
  • PlatformenPlatformen
    • Bolero
    • Mobile
  • Markten en ProductenAanbod
    • Markten
    • Producten
  • Events en OpleidingenEvents
    • Opleidingen
  • AcademyAcademy
    • Producten
    • Platformen
    • Strategie & Analyse
  • TarievenTarieven
  • SupportSupport
    • Documentcenter
    • Veelgestelde vragen
    • Lexicon
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
  • Bolero blog

  • Topic

  • Topic

  • Meest verhandelde ETF's van 2024

  • De wereld van ETF's

  • Bolero Live

  • Onze analisten

  • Beursboeken in de kijker

Als belegger wilt u niets missen van het financiële nieuws en de beursactualiteit. In deze blog volgt u elke dag van dichtbij op wat er reilt en zeilt op de financiële markten en krijgt u meteen de nodige duiding. 

Bijdragen

Deze blog komt tot stand dankzij bijdragen van de analisten van KBC Asset Management, KBC Securities, KBC Market Research en de economen, contentmanagers van Bolero en aandelenstrategen van KBC Groep:

Allison Mandra, Andrea Gabellone, Benjamin Wolff, Bérangère Bivort, Bernard Keppenne, Cora Vandamme, Dieter Guffens, Dirk Thiels, Ellen Van Tongelen, Guy Sips, Hans Dewachter, Jacob Mekhael, Jo Elsocht, Johan Van Gompel, Joren De Mesmaeker, Joris Franck, Kurt Ruts, Kristof Samoy, Laurent Convent, Lieven Noppe,
Livio Luyten, Lynn Hautekeete, Mathias Janssens, Mathias Van der Jeugt, Marion Geubel, Michiel Declercq, Peter Wuyts, Philippe Delfosse, Siegfried Top, Thibault Leneeuw, Thomas Couvreur, Thomas Vranken, Tom Noyens, Tom Simonts, Wim Hoste en Wim Lewi.

Disclaimer

Deze publicatie van KBC Bank N.V. (Bolero) wordt uitsluitend ter informatie verstrekt en is niet bedoeld als een specifiek en persoonlijk beleggingsadvies, een aanbieding of een uitnodiging tot een aanbieding, om de hierin vermelde financiële producten te kopen of te verkopen, noch onafhankelijk onderzoek op beleggingsgebied.

De dienstverlening die Bolero verschaft, is niet op beleggingsadvies gebaseerd. Bolero is het orderuitvoeringsplatform van KBC Bank N.V. waarmee transacties in ‘niet-complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) doorgaan op basis van ‘loutere uitvoering’ (“execution only”). Bolero voert geen ‘passendheidstoetsing’ uit bij transacties in niet-complexe financiële producten. De belegger die van deze dienstverlening gebruik maakt, beschikt dus niet over de bescherming van de toepasselijke gedragsregels. Transacties in ‘complexe’ financiële producten (in de zin van MiFID II) kunnen pas uitgevoerd worden na een succesvolle passendheidstoetsing.  Transacties via Bolero gebeuren altijd op initiatief van de belegger. 

Bij het uitvoeren en/of doorgeven van transacties van beleggers houdt Bolero geen rekening met de daarmee verband houdende fiscale, juridische of boekhoudkundige aspecten van deze transacties, verstrekt zij geen advies met betrekking tot dergelijke aspecten en kan zij daarvoor derhalve niet aansprakelijk worden gesteld.

Beleggen in financiële producten houdt  risico’s in. Beleggers moeten in staat zijn om het economische risico van een belegging te dragen en het belegde kapitaal geheel of gedeeltelijk te verliezen.

Copyright © KBC Bank NV/Bolero. Alle rechten voorbehouden. Deze informatie mag op geen enkele manier gepubliceerd, herschreven of heruitgegeven worden in eender welke vorm.

Deze blog bevat publicaties van KBC Securities NV (https://research.kbcsecurities.com/portal/portal.html#!/disclosures), KBC Asset Management NV (https://www.kbc.be/particulieren/nl/juridische-info/documentatie-beleggen.html#aandelen) en KBC Economics (https://www.kbc.com/nl/economics.html). Voor de externe bronnen raadpleegt Bolero verschillende nieuwssites. De bijdragen worden geselecteerd op basis van recente, concrete gebeurtenissen en publicaties. De redactie wordt verzorgd door Tom Simonts (KBC Securities) en door Jo Elsocht, Joren De Mesmaeker, Jens Meersman, Ellen Van Tongelen en Philippe Delfosse (marketing team Bolero, KBC Bank NV). KBC Bank staat onder toezicht van de FSMA.

do. 1 aug 2019

16:30

Aandelennieuws in het kort

Deel deze pagina:

  • Tweet
  • Share
  • Share

Veolia

  • Het Franse bedrijf rapporteerde een bedrijfskasstroom van 2 miljard euro (een stijging van 5%) op een omzet van 13,32 miljard euro (+5,8%). Het goede resultaat kwam er onder meer door 13% hoger volumes in de verwerking van gevaarlijk afval, terwijl de volumes in recyclage 30% toenamen. Veolia bevestigde haar verwachting voor de kernwinst voor het jaar van 3,9 tot 4,0 miljard euro.

Altice Europe

  • De kabel- en telecommunicatiegroep verhoogt de jaardoelstellingen. De kwartaalomzet steeg met 3,3% bij constante wisselkoersen tot 3,59 miljard euro, terwijl het bedrijfsresultaat 9,3% steeg tot 1,43 miljard euro. Dat moet de vrije kasstroom met 15% doen aandikken in 2019, vergeleken met een eerdere schatting van 10%.

Infineon

  • De omzet bij het Duitse bedrijf kwam voor het tweede kwartaal uit op 2,01 miljard euro en dat lag 2% hoger dan vorig kwartaal en in lijn met de verwachtingen. Het bedrijfsresultaat van 283 miljoen euro ligt onder de 305 miljoen euro van het vorige kwartaal, maar wel in lijn met de verwachtingen. Infineon bevestigt de doelstelling voor 2019 van een omzetgroei van 5% of meer.

Société Générale

  • De Franse bank rapporteerde een kwartaalwinst van 1,05 miljard. Dat is 14% lager dan vorig jaar grotendeels omwille van 227 miljoen euro herstructureringskosten, maar waren wel beter dan verwacht. De winst exclusief eenmalige elementen blijft 6,4% lager dan vorig jaar door mindere handelsactiviteiten en hogere provisies voor probleemleningen. Kernkapitaalratio steeg 52 basispunten tot 12%.

Zalando

  • De omzetgroei van de webshop is over het tweede kwartaal met 20% versneld (ten opzichte van 15% over het eerste kwartaal). Het bedrijf rapporteerde een omzet van 1,6 miljard euro, in lijn met de consensus. Het management streeft nu naar de hogere helft van zijn doelstelling 'tussen 175 en 225 miljoen euro'.

Barclays

  • De winst van de Britse financiële dienstverlener over het voorbije kwartaal ligt 4% lager dan de verwachtingen. Dat is vooral te wijten aan hogere kosten. De doelstelling op dat vlak blijft echter onveranderd voor 2019, wat het ons laat denken dat het gewoon een kwestie van timing is. Positief nieuws was de hoger dan verwachte kernkapitaalratio op 13,4% en het hoger dan verwachte dividend per aandeel van 3,0 Britse pond. Barclays zegt voorts een interimdividend uit te keren van 3 pence per aandeel.

Siemens

  • De Duitse multinational rapporteerde voor het derde (fiscale) kwartaal een nettowinst van 1,14 miljard euro, tegenover een consensus van 1,18 miljard euro. De bestellingen stegen wel met 8% en dat was beter dan verwacht (24,51 miljard euro), terwijl de omzet met 4% toenam tot 21,28 miljard euro, in lijn met de verwachtingen.

Hugo Boss

  • Het luxehuis zag de bedrijfswinst met 3% stijgen tot 76 miljoen euro op een omzet van 675 miljoen euro (+2%). Dat is een ietsje minder dan de verhoopte 79 en 677 miljoen euro. De omzetgroei voor 2019 zal eerder aan de onderkant uitkomen van de eerder gegeven vooruitzichten, omwille van een moeilijke Amerikaanse markt.

Meer interessant beursnieuws

  • Adviezen en aanbevelingen
  • Hoogtepunten KBC Securities Benelux Morning Note
  • AXA publiceert gemengd kwartaalrapport
  • Royal Dutch Shell maakt uitschuiver door lage aardgasprijs
  • Lager koersdoel voor teleurstellend Siemens
  • Meest verhandeld bij Bolero op Euronext
  • Rio Tinto trakteert aandeelhouders op royaal dividend
  • Geruststellende kwartaalresultaten voor BMW
  • KBC Securities verhoogt advies én koersdoel voor GBL
  • Terugblik op Wall Street
  • Zwakke vooruitzichten bij Qualcomm
  • ArcelorMittal focust op schuldafbouw
  • Unibail-Rodamco-Westfield boekt degelijke resultaten in uitdagende marktomgeving

Wat staat er morgen op het programma?

Tot slot blikken we nog even vooruit naar wat morgen, vrijdag 2 augustus, op de agenda staat:

Naar overzicht
Beleg online met inzicht
Word gratis klantJe gratis BeursintroClient login
Analyse en Inzicht
  • Analisten
  • Bolero Blog
Platformen
  • Bolero
  • Mobile
Markten en Producten
  • Markten
  • Producten
Events en Opleidingen
  • Events
  • Opleidingen
Academy
  • Producten
  • Platformen
  • Strategy & Analyse
Tarieven
  • Tarieven
Support
  • Algemene voorwaarden
  • Documentcenter
  • Lexicon
  • Veelgestelde vragen
  • Klachten
  • FAQ: MiFID II
Over Bolero
  • Bolero vandaag
  • Relatie KBC & Bolero
  • Nieuws
  • Werken bij Bolero
Award

Ontdek ook:

Bolero Crowdfunding

  •   Home
  • Analyse en Inzicht
  • Platformen
  • Markten en Producten
  • Events en Opleidingen
  • Academy
  • Tarieven
  • Support
Powered by KBC }}

Powered by KBC

  • © Bolero 2025
  • Privacy statement
  • Juridische voorwaarden
  • Sitemap